Jump to content
Dogomania

Poczciwa,Onkowata staruszka Dżina..biega szczęśliwie za Tęczowym Mostem


Asia_Klero

Recommended Posts

Rozliczenie dostałam na leczenie Dżiny 320 zł pierwotnie miało to być na lek na kolano i caniviton z czego nic nie wyszło bo sytuacje znacie.
Na leczenie Dżiny wydałam
140 zł pierwsza wizyta
105 zł druga wizyta
80 zł leki
[FONT=Arial CE][SIZE=2]69,25[/SIZE][/FONT] caniviton
co daje 394,25


Doszła wpłata na moje konto od Asi i Kuby 100 zł( Dżina Wam podziękuje osobiście jak tylko nas odwiedzicie) tak więc nowe rozliczenie jest takie.
320+100- 394 = 26 zł
Mamy więc 26 zł, na plus przed nami wizyta doktora.

Link to comment
Share on other sites

sprawdzcie czy wszystko jest dobrze;)
Za pazdziernik zaplacili wszyscy poza anita z owczarkow?:roll::roll:
Wplaty za [COLOR=Red]LISTOPAD:
[COLOR=Black]anonimowy- 10zł
baldek2- 30zł
caragh- 5zł
wellington- 20zł

razem:[B]65zł

[/B]na kocie [B]leny[/B] jest [B]26zł

[/B]wplaty dodatkowe:
[/COLOR][/COLOR] pani Anita 50 agat21 40 justynavege 25 julie 20 bico 50 betka 40 jolanta08 30 bjuta 20 sabina02 50 pani Anita F. 60 Fiorsteinbock 40 Terra 39 Reja 20 Goskagoska 70 Allegro 145 terra 20 nanivitek12 10 darunia-puma 25 obraczus87 10 monika s 10 jolanta08 30 magda222 50 mama bjuty 25 Asia_klero 10
[B]wydatki:
[/B]transport(80zł)+leczenie(200+140+320)

pozostalo [B]pieniedzy dodatkowych[/B]:
[B]149zł[/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid]Dzinusia rzadzi :loveu::loveu::loveu:caluski w ta pycholke cudna i caly czas trzymamay za Dzinusie ! Lenka :loveu::ylsuper::iloveyou::iloveyou:[SIZE=4][COLOR=YellowGreen]Dzie:multi:kuj:loveu::loveu:emy [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

W końcu udało mi się tutaj wejść, słuchajcie potrzebujemy wsparcia finansowego ja dziś leki wzięłam u weta na krechę muszę uregulować rachunek w piątek, nawet nie wiem ile bo wysłałam po leki naszą pielęgniarkę i jej się oberwało, byliśmy we troje u weta i ja nie słyszałam, że mam przyjść po zastrzyki w poniedziałek, moja wina wet się strasznie wkurzył, opierdzielił Anitę, że nie można przerywać ich podawania, mnie dziś przez telefon nie okrzyczał a z nim rozmawiałam, w poniedziałek byłam w lecznicy nie było naszego weta we wtorek był jego brat on nie prowadzi Dziny to z nim nie miało sensu prowadzić rozmowy i się porobiło w każdym razie zastrzyki dziś zostały podane na jutro mamy a w piątek pędzę do weta. Zapłacić za dzisiejsze i następne tylko nie mam z czego. A teraz co u dziny, najważniejsze zrobiła qupę i to nie jedną niestety pod siebie dziś głównie prałam zmieniałam kołdry kocyki. Gorzej z jedzeniem nic nie wchodzi poza szynką polędwicą i parówkami, nasza pielęgniarka stwierdziła że muszę zacząć lepiej gotować, dostała ryż z wątróbką niee, makaron z dodatkami nieee sucha karma Eukanuba dla szczeniaków bo malutkie kulki nieee sama psia puszka nieee. Asia z nasz układ naszego podwórka to sobie wyobraź Dzina wyszła z domu, przeszła przez podwórko do swojego dawnego pokoiku, zawróciła i poszła do kuchni. Upada gdy chce otrzepać ciałem jak to zazwyczaj robią psiaki po kąpieli. Poza tym potrafi przejść kilka kroków bez asekuracji.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia, ale na pewno gdzieś około 100 chyba jak coś mniej to odeślę a jak więcej to chyba przyjdzie mi nerkę sprzedać, szlak mnie trafia bo nie mogę się dopukać o kasę za psy jakie mam u mnie już od dwóch miesięcy miałabym na leczenie Dzinki i nic by mnie nie ograniczało a tak mi łep urwie Adam jak kolejny raz powiem pożycz już mi marudzi, że moja praca to wolontariat, na bank mi wet nie mówił że mam być po leki w poniedziałek w piętek ja mu nagadam, że ma mi mówić konkretnie jak będziemy leczyć dzine i kiedy mam się wstawiać u niego.
Za leki jakie kupuje w aptece płace ze swoich to grosze są jak te co kupowałam dziś, poprzednio było więcej bo 80 zł te dzisiejsze da się przeżyć.

Link to comment
Share on other sites

Ja już nic nie mam na koncie. Jakiś symbol przeleję i przerzucę się na korzonki. Ale i tak do listopada jeszcze będzie sporo wydatków na Dżinę (przecież to mnóstwo czasu)... Skąd tu wyczarować wsparcie? :oops:

EDIT - Kurczę, nie ma tam już nic do przelania... Chyba zacznę ściągać długi.

Link to comment
Share on other sites

Wplaty za [COLOR=Red]LISTOPAD:
[COLOR=Black]anonimowy- 10zł
baldek2- 30zł
caragh- 5zł
wellington- 20zł
obraczus87- 10zł

razem:[B]75zł

[/B]na kocie [B]leny[/B] jest [B]26zł
[/B][/COLOR][/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red][COLOR=red]

WPŁATY DODATKOWE:[/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=black]Pani Anita- 50zl[/COLOR]
[COLOR=red]agata21- 40zł[/COLOR]
[COLOR=red]justynavege- 25zł[/COLOR]
[COLOR=red]julie- 20zł[/COLOR]
[COLOR=red]bico- 50zł[/COLOR]
[COLOR=red]betka- 40zł[/COLOR]
[COLOR=red]jolanta08- 30zł[/COLOR]
[COLOR=red]bjuta- 20zł[/COLOR]
[COLOR=red]sabina08- 50zł[/COLOR]
[COLOR=red]Pani Anita F- 60zł[/COLOR]
[COLOR=red]fiorteinbock- 40zł[/COLOR]
[COLOR=red]terra-39zł[/COLOR]
[COLOR=red]reja- 20zł[/COLOR]
[COLOR=red]Goskagoska- 70zł[/COLOR]
[COLOR=red]allegro- 145zł[/COLOR]
[COLOR=red]terra- 20zł[/COLOR]
[COLOR=red]nanivitek12- 10zl[/COLOR]
[COLOR=red]darunia-puma- 25[/COLOR]
[COLOR=red]obraczus87- 10zł[/COLOR]
[COLOR=red]monika s- 10zł[COLOR=red](Czy ta osoba ma nick na dogo?!)[/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=black]jolanta08- 30zł
magda222- 50zł
mama bjuty- 25zł
Asia_klero- 10zł
jolanta08- 20zł
Ewu- 60zł
obraczus87- 100zł

[/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=red]WYDATKI:[/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=black]transport- 80zł[/COLOR]
[COLOR=red]leczenie- 200zł[/COLOR]
[COLOR=red]leki+weterynarz- 140zł
leczenie- 320zł
leczenie- 150zl

RAZEM DODATKOWYCH: [B]179zł[/B]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...