Jump to content
Dogomania

Poczciwa,Onkowata staruszka Dżina..biega szczęśliwie za Tęczowym Mostem


Asia_Klero

Recommended Posts

Już po wizycie, Dzina bardzo płakała, ja też a wet prawie, Dostała zastrzyk leki i zastrzyk, który pożyczyłam od Arona, za wszystko zapłaciłam 138, zł podejrzewam, że to nie koniec wydatków, jednak jak na razie mam leki, mam Dzinę dobrze być musi, pełną diagnozę podam jutro jak podjadę do weta, wybaczcie mi nie zapamiętałam, ona tak strasznie płakała, serce mi pękało, w piątek mam dzwonić do weta, czy jest poprawa, aha i jeszcze jedno co zapamiętałam to, to, że Dzina ma trafić do jedynki, pod żadnym pozorem na podwórko, ale to już wiedziałam Dzinka jest w jedynce, mówiąc jedynka doktor miał na myśli jej apartament. Także jak na moje oko zimne noce spędzane na zewnątrz, bez leków w miejscu, w którym była doprowadziły by....

Link to comment
Share on other sites

[B]lena[/B]...mam pytanko- uda Ci się zrobić foteczki Dżinie? Zrobłabym dyplom juz z tych z nowego życia Dżinusi...zawsze to przyjemniej uwidzieć sunię szczęśliwą już w domowych warunkach...:lol:

hihihi...niewiele zrobiła,a wymogi ...hoho!
Jak się nie da,to zrobię na tych co mam...sorki za zawrót głowy!Dżinusia teraz najważniejsza!

Sara...daj znać jak pieniążki z allegro dojdą.

Zaktualizujcie też pierwszą stronę o informacje nt Dżiny...łatwo pomyśleć po niej,że Dżinuś jeszcze w schronie siedzi...

Link to comment
Share on other sites

darunia Sara pisała wczesniej,ze doszlo 25zł:razz::razz:Sara a ty odbieraj telefony albo oddzwaniaj:mad::mad:Pani,ktora zaplacila zamiast zuzlikowej tobie za allegro dzownila do schroniska,a Pani Aniela do mnie.Ja nie wiedzialam o co chodzi,a pani nie potrafila mi tego wyjasnic po 5minutach dopiero sie z nia dogadalam o co chodziło.W takim razie super,ze juz wszystko wyjasnilyscie:razz::razz:Dżina napewno płakała z bolu:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']darunia Sara pisała wczesniej,ze doszlo 25zł:razz::razz:Sara a ty odbieraj telefony albo oddzwaniaj:mad::mad:[B]Pani,ktora zaplacila zamiast zuzlikowej tobie za allegro dzownila do schroniska,a Pani Aniela do mnie.[/B]Ja nie wiedzialam o co chodzi,a pani nie potrafila mi tego wyjasnic po 5minutach dopiero sie z nia dogadalam o co chodziło.W takim razie super,ze juz wszystko wyjasnilyscie:razz::razz:Dżina napewno płakała z bolu:-([/quote]

Uff...mam nadzieję,że to jest już dla tej Pani jasne...ale nie wiem!:shake:
[B]Ta Pani była wstrząśnięta tym,że mnie w schronisku nikt nie zna i nic o mnie nie wie![/B]...cóż,sama na początku nie umiałam zrozumieć jak osoby w tak różnych miejscach mogą pomagać psiakowi jeszcze w innym krańcu kraju!
Dajcie znać jak pieniążki już wpłyną...to jednak dla mnie ważne,potwierdza moją wiarygodność,a wiecie,że przekłada się to na psiaki,którym mogę pomóc robiąc allegro!

...wybaczcie ten wykład,ale on tak trochę dla wyjaśnienia...


Mój boże,niech już Dżinusię powoli przestaje boleć!!!:-(:-(:-(...wytrzymaj jeszcze troszeczkę maleńka!

Link to comment
Share on other sites

Sprawa wygląda tak:
WPŁATY NA HOTELIK ZA [COLOR=Red]PAŹDZIERNIK[/COLOR]:
agata51- 20zł
ana666- 15zł
baldek2- 30zł
bico- 20zł
darunia-puma- 20zł
eski- 20zł
ewa monte- 40zł
fiorsteinbock- 20zł
mamamuminka- 35zł
mari23- 15zł
marysia55- 20zł


[U][B]razem:255zł[/B][/U]

WPŁATY DODATKOWE:

[COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Magenta]wpłaty dodatkowe:
[COLOR=Black]pani Anita- 50zł
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]agat21- 40zł
justynavege- 25zł
Julie- 20zł
bico- 50zł
betka- 40zł
Jolanta08- 30zł
Bjuta- 20zł
Sabina02- 50zł
Pani Anita F.- 60zł
Fiorsteinbock- 40zł
Terra- 39zł
Reja- 20zł
Goskagoska- 70zł
[B][I]Zestawienie ALLEGRO[/I][/B]:
_maajkaa2222...1szt...5zł
_Aischa7...2szt...10zł
_bjuta...4szt...20zł
_AntykiWrocław...1szt...5zł
_akraskak...3szt..15zł
--------------------
razem...11szt...na dzień 23.09.09 wpłynęło 55zł
terra- 15zł
nanivitek12- 10zł
darunia-puma- 25zł


[B]WYDATKI:[/B]
transport- 80zł
leczenie- 200zł

[U][B]Razem:379[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

No sprawami dżiny zajmujemy sie my wolontariuszki(Ja i Sara)i pracowniczka Mysia;)Pani kierownik wie tylko,ze dzina w hotelu,i ze zbieramy kasę ale totalnie nie zna się na tych sprawach szczegolowo-jak my:razz:nie no mysle,ze teraz juz wszystko jest dla tej pani jasne.Poprostu dla niej bylo dziwne to,ze wyslala pieniadze po czym napisano jej,ze miala je wyslac gdzie indziej.ona nie wiedziala czy to ktos naciaga kogos na pieniadze i o co chodzi ale jak juz zrozumialam jak sprawa wyglada to mysle,ze jej wszystko dobrze wyjasniłam:razz::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ona płakała z bólu, tak bardzo bolało ją badanie, ona nie chodzi jak każdy pies ona głównie się kładzie, gdy się kładzie robi to strasznie delikatnie jakby każdy ruch sprawiał jej ból, jednocześnie nie pokazuje łez nie plącze nie piszczy jakby już dawno stwierdziła, że tak ma być. Leki powinny sprawić, że Dzina znów zacznie żyć, wyczeszę ją jak już będzie można, nie będę na razie stresować ją kąpielą, zdjęcia robiłam, później je wstawię, kiepskie ale zawsze coś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']o ile dobrze pamiętam, to Asia we wcześniejszych postach pisała, że z dodatkowych pieniędzy pokryje te (chyba) 2 dni września, czyli to co wpłacamy teraz jest juz za październik. Jak sie mylę proszę mnie poprawić :p[/quote]


Czy moja wpłata doszła?? BO juz zaczęłam się gubic..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Jak trudno pokazać ból i cierpienie!Jak trudno pisać o tym...[B]a ją po prostu boli![/B]:-(...dobrze,ze już ma szansę na przerwanie tego bólu...[/quote]czy ktos mi moze napisac gdzie teraz jest dzina jak wysylalam pieniadze w pierwszej polowie pazdziernika miala isc do hoteliku i dalej nic nie wiem od tamtego czasu!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dzina od wtorku jest w hoteliku u Leny13

Cioteczki, zaoffuje, wejdzie do naszego Dziadziusia:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/poczciwy-onek-bezdusznie-porzucony-na-stare-lata-umiera-w-schronie-147727/#post13065753[/URL][/quote]chetne bym pomogla i jemu ale sama zle stoje a zobowiazalam sie wysylac dzinie pieniazki co miesiac tak wieczobaczymy sama mam tez psa kota ptaszki ato tu kosztuje narazie muimy poczekac bo nie dam rady a puzniej sie zobaczy ja bardzo kocham te wszystkie pieski i kotki nawet bardziej niz ludzi to sa jedyni wierni przyjaciele!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EWA MONTE']czy ktos mi moze napisac gdzie teraz jest dzina jak wysylalam pieniadze w pierwszej polowie pazdziernika miala isc do hoteliku i dalej nic nie wiem od tamtego czasu!!!!![/quote]

chyba wszystko jest na wątku napisane jasno i wyraźnie:razz:
nawet po paru ostatnich postach można się zorientować:cool1: nie trzeba krzyczeć, tylko czytać:razz:
są rozliczenia i bieżące informacje - jest 1 października, a Dżina już od 29 września jest w hotelu u lena13. Obecnie psina jest leczona, gdyż cierpi z powodu bólu stawów i zwyrodnień:-(

Czekamy na poprawę i koniec bólu Dżiny, bo na fotce widać jak bardzo jest cierpiąca i zmęczona życiem:-(:-(:-(
spojrzenie Dżiny łamie mi serce:placz::placz::placz:

[B]Zuzliku[/B], dziękujemy za allegro ceglaste - tak wspaniale Ci poszło:multi::loveu::multi::loveu: bardzo pomogłaś Dżinie swoją akcją i przekonaniem darczyńców do kupna cegiełki:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

a ja tez wam pokaze pewien watek pomozcie choc oglaszac - podnosic itd :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/wroclaw-prawie-jak-w-desie-czyli-nasze-kochane-psie-antyki-147754/[/URL]
i jedna sunia dali jej16lat :mad:onkowata taka jak dzina:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/alarm-alarm-onkowata-sunia-na-cito-potrzebna-pomoc-dali-jej-16lat-real-z-10-11-a-147723/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...