Jump to content
Dogomania

"Doktor Łapa" w TVN Warszawa


Kinya

Recommended Posts

Widział ktoś ten program? Ewidentnie wzorowany na amerykańskich, które można oglądać na Animal Planet (np. "Początkujących weterynarzach"), ale warsztatowo bardzo przyzwoicie, nie ma się do czego przyczepić. Ładne zdjęcia, dynamiczny montaż. Najbardziej obawiałam się sztucznych, ustawianych dialogów - na szczęście w większości takie nie są. Ogólnie jak dla mnie - bardzo ok.

Strona programu:
[url]http://www.tvnwarszawa.pl/5994,magazyn.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Ja też z miłą checią obejrzałabym ,,Doktora Łape" [B]dlaczego nie ma W TVN[/B] :placz::placz::mad:



[FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=1]:angryy:[/SIZE][/FONT][/quote]

Dlatego żeby ludzie "n"-kę kupowali :evil_lol:

Mogę spróbować to jakoś ściągnąć, dam znać czy się udało.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Hawanka']A ja wszystko zrobiłabym żeby obejżeć :-(:-(:-(:-(:-(:-( heh....[/QUOTE]

Nie udało mi się ściągnąć wtedy reszty odcinków, ale spróbuję po urlopie - pewnie lecą teraz powtórki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Jak dla mnie to strasznie nudne.Wole hamerykańskie wersje o wetach.Pokazują ciekawe cięzkie przypadki.A w PL. o piesku z guzem koło dupki i o psie z babeszją.Nuuuuda.[/QUOTE]

Weź pod uwagę, że w Stanach jest o wiele wyższa świadomość właścicieli i mają kasę żeby regularnie ze zwierzakami odwiedzać weta. U nas to dopiero raczkuje, więc ten program musi się dostosować poziomem do wiedzy naszego społeczeństwa - ma przede wszystkim uświadamiać o istnieniu pewnych chorób.
Dla Ciebie z pewnością hardkorowe zdjęcia i widok cierpiących zwierzaków z ciężkimi obrażeniami są ciekawsze, ale zważ na to, że takie obrazki nie mogą pojawiać się na antenie polskich stacji tv przed 22:00. A "Doktor Łapa" ma być programem edukacyjnym; edukację jak wiadomo najlepiej przeprowadzać u dzieciaków, więc puszczanie go w późnych godzinach wieczornych mijałoby się - przynajmniej częściowo - z celem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ale ja nie chce ,żeby pokazali operacje.Tylko ciekawy przypadek np.cesarskie cięcie.Jakieś amputacje łapy.I jak potem psiak wraca do formy.
A nie tylko w gabinecie ,albo [B]odrobaczanie kotków[/B]:lol::lol::lol:[/QUOTE]

Żebyś wiedział ilu właścicieli kotów nie wie, że trzeba je regularnie odrobaczać :shake:

Program dopiero startuje, pewnie z czasem zajmą się cięższymi przypadkami, no bo ile można uczulać na te same sprawy (chociaż generalnie jesteśmy tak debilnym społeczeństwem, że nie wiem czy nawet powtarzany w kółko ten sam odcinek coś zdziała:roll:).

Link to comment
Share on other sites

Osobiście uważam, że program jest bardzo ciekawy i wg mnie brakowało tego typu pozycji w telewizyjnej ramówce. Jako psiara najbardziej lubię odcinki dot. psów, ale z równym zaciekawieniem oglądałam ratowanie świnki morskiej w klinice małych zwierząt ;) Wbrew pozorom sporo można się dowiedzieć.

Podoba mi się, że odwiedzają różne warszawskie kliniki oraz różne prywatne domy. Pokazują, że u weterynarza może być czysto i że mamy specjalistów na światowym poziomie.

PS Niemalże popłakałam się kiedy w jednym z odcinków ratowali przywiezionego przez Eko Patrol (Straż Miejska) potrąconego pieska. Do końca wierzyłam, że lekarze go uratują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Kinya dzieki :loveu: bede czekać .....[/QUOTE]

TVN Warszawa jest też dostępne przez Cyfrę+ i kilka popularnych kablówek (UPC i Aster). Jak masz dostęp do któregoś z tych kanałów dystrybucji to jest szansa, że będziesz mogła sobie oglądać :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...