Jump to content
Dogomania

Sznaucery A CTRy


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na polach w niedziele spotalismy tez psa 5 miesiecznego i byl rowny z nadirem:( wiec moj to kurdupel, ale jednym co sie pocieszam to , to ze nie bedzie trzeba burzyc sciany w kuchni zeby sie zmiescily:)
w orientacyjnej tabeli wzrostu powinien miec ok 70 cm

Ola+ kurduple ogolone na sznaucery:)

Link to comment
Share on other sites

ok tylko prosze sie nie smiac z moich pierwszych wyczynow maszynkowych:)
nie moze byc tak zle skoro greta nie wstydziala sie wysiasc z samochodu, albo to moze ja sie podbudowoje, bo jak wracalismy to juz ciemno bylo, zobaczymy czy jutro nie bedzie sie wstydzila pokazac:))

Ola

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Haloo! Wzywam tu osoby, które mają sznaucery olbrzymy i osoby które mają CTRy - chciałabym żebyście przybliżyli mi podobieństwa i różnice między tymi rasami. Fajnie by było jakby ktoś miał w domu i olbrzyma i CTRa ale chyba nie mamy tu kogoś takiego :lol:

no i druga kwestia to może znacie jakieś fajne stronki o CTRach???[/quote]

Ciężko mi znaleźć różnice między tymi rasami, bo ze sznaucerami nie mam doświadczenia, za to od kilku miesięcy mam CTR-a.
CTR-y to takie "ciepłe kluchy". Wystarczą im 3 spacerki i do tego wcale nie muszą być zbyt intensywne. Po 2-godzinnym spacerze Graf śpi ładnych kilka godzin.
Od miesiąca mam jeszcze parsona i on wpłynął zdecydowanie ożywczo na Grafa. Zdarza mu sie nawet czasami podbiec.

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie umiem wklejac:) ale widze ze Ludek opanowal ta sztuke wiec usmiechnij sie ladnie do niej.
w galerii ctr-w sa zdjecia grety i nadira jeszcze przed obcieciem zapraszam do obejrzenia, o ile dobrz pamietam ostatnie strony.
hmm nie wiem jak z bieganiem u mojej wspolniczki ale obiecuje jutro sie dowiem

skad jestes moze wybierzesz sie z nami na spacer w niedziele na pola, jesli jutro bedzie ladna pogoda tez pewnie pojade , a w niedziele moze bedzie nas wiecej

ola

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...