Jump to content
Dogomania

Grozny pies rasy Amstaff zaatakowal dziecko i zagryzl psa


kell46

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='galeksandra']Ten artykul zachecil mnie zo zarejestrowania sie na tym forum. Szokujaca informacja. sama jestem wlascicielem maltanczyka i nie wiem co bym zrobila gdyby cos podobnego mnie spotkalo! Do tego takie male dziecko.. wspolczuje. Zycze powodzenia i mam nadzieje, ze sprawa sie rozwiaze pozytywnie. Nie rozumiem tego kraju i ludzi, ktorzy trzymaja psy bojowe! Dla mnie to specyficzna grupa ludzi. Kazdy jeden jest dla mnie uposledzony. Bo po co komu pies bojowy? Dlaczego nie ma u nas wiekszych oplat dla tych ludzi, obowiazkowych szkolen ndla psow, testow psychologicznych przeprowadzanych u psow i wlascicieli co pol roku i przede wszystkim UZASADNIENIA po co mu taki pies? Walcze z nimi i bede walczyc a szczegolnie na amstaffy jestem cieta. Takiego psa nalezaloby zastrzelic na oczach wlasciciela. Nosze przy sobie numer strazy miejskiej. Stosuje to tez do innych wiekszych psow, ktore chodza bez smyczy i ktory by tylko sporbowal zaatakowac mojego psa. trzeba zaczac z tym walczyc.. tak samo jak uciekajace psy ze zle zabezpieczonego ogrodzenia itp. Ja kazdego jednego melduje. Widac panstwo polskie nie umie sobie z tym poradzic. To swiadczy o tym jacy prymitywni ludzie tu mieszkaja (zreszta chec posiadania psa bojowego jako psa dpo towarzystwa juz o prymitywizmie swiadczy)[/quote]
Prymitywna, bezsensowna i pełna błędów ortograficznych to jest Twoja wypowiedź... Każdy hoduje to co lubi, ja nigdy nie zrozumiem posiadaczy yorków, chichuaua, maltańczyków i innych małych "gówienek" które tylko jazgoczą i psa nawet nie przypominają... po co komu taki pies?? Właściciel takiego psa powinien się wytłumaczyć w UM po co mu taki pies... i zapłacić większy podatek za psa i za kota, bo w sumie to można pomylić... albo lepiej za szczura jeszcze...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Napisał [B]galeksandra[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1059/grozny-pies-rasy-amstaff-zaatakowal-dziecko-zagryzl-psa-138801-post12946063/#post12946063"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
Bo po co komu pies bojowy?[/QUOTE]
a po co komu rasy ozdobne ? ja do ozdoby mam inne bibeloty.
Po co komu np taki jork ? koty są tańsze , ściereczki z mikrofibry wszędzie dostępne , do tego mamy łapki na szkodniki , trucizny ?

[QUOTE]Napisał [B]galeksandra[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1059/grozny-pies-rasy-amstaff-zaatakowal-dziecko-zagryzl-psa-138801-post12946063/#post12946063"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
Nie rozumiem tego kraju i ludzi, ktorzy trzymaja psy bojowe! Dla mnie to specyficzna grupa ludzi. Kazdy jeden jest dla mnie uposledzony[/QUOTE]
zacytuję Ci regulamin tego forum

[QUOTE][B]5. POSTY[/B]

a) [COLOR=Red][B]Zabrania się pisania postów o treści:[/B][/COLOR]
- [B][COLOR=Red]obraźliwej[/COLOR][/B]
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek.[/QUOTE]

Mam psy ras bojowych i nie życzę sobie byś mi ubliżała od upośledzonych.
a teraz moher na czerep i śmigaj na spacer z ozdóbka

Link to comment
Share on other sites

Znowu wątek sie ciekawy robi :evil_lol:.
Testy to każdy przyszły właściciel psa powinien przechodzić i nie było by problemów z idiotami posiadającymi szczekacze/agresory/upierdliwce/napaleńce ganiające bez smyczy i kontroli. Za brak kontroli - kary. Dla posiadaczy niegrzecznych dzieci zaczepiające psy również kary :diabloti: [SIZE="1"](dzisiaj mnie dzieciak wpienił i mało brakowało, a by rączkę przy zamachu na Hexę stracił :mad:)[/SIZE]. I na dzieci również pozwolenie, testy psychologiczne. Na koty i inne zwierzęta także. Ale by było miło i przyjemnie w naszym kraju :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica']Prymitywna, bezsensowna i pełna błędów ortograficznych to jest Twoja wypowiedź... Każdy hoduje to co lubi, ja nigdy nie zrozumiem posiadaczy yorków, chichuaua, maltańczyków i innych małych "gówienek" które tylko jazgoczą i psa nawet nie przypominają... po co komu taki pies?? Właściciel takiego psa powinien się wytłumaczyć w UM po co mu taki pies... i zapłacić większy podatek za psa i za kota, bo w sumie to można pomylić... albo lepiej za szczura jeszcze...[/quote]

o przepraszam.. mój nie należy do typu jazgotów... i ciekawa jestem z czego mam się tłumaczyć?? z tego że pies żyje?? ma takie samo prawo do życia jak amstaff, doberman czy inny pies.. mój psa w zupełności przypomina.. mam płacić większy podatek tylko dlatego że mój pies waży 3,7 kg i że robi mniejsze miny niż taki np sznaucer olbrzymi?? sory ale to nie logiczne poza tym u mnie już od dawna podatku od psa nie ma więc jak mam niby płacić?? możesz mi na te pytania odpowiedzieć??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaidar']o przepraszam.. mój nie należy do typu jazgotów... i ciekawa jestem z czego mam się tłumaczyć?? z tego że pies żyje?? ma takie samo prawo do życia jak amstaff, doberman czy inny pies.. mój psa w zupełności przypomina.. mam płacić większy podatek tylko dlatego że mój pies waży 3,7 kg i że robi mniejsze miny niż taki np sznaucer olbrzymi?? sory ale to nie logiczne poza tym u mnie już od dawna podatku od psa nie ma więc jak mam niby płacić?? możesz mi na te pytania odpowiedzieć??[/quote]
[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia"]Ironia – Wikipedia, wolna encyklopedia[/URL]
[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Satyra"]Satyra – Wikipedia, wolna encyklopedia[/URL]
+ czytanie ze zrozumieniem i wiekszy dystans do siebie ;)

Link to comment
Share on other sites

wkurza mnie to jeśli ktoś stereotypowo podchodzi do małych psów.. dlatego taka była moja reakcja a nie inna.. poza tym wiem co to jest ironia i satyra.. w końcu jestem po maturze.. więc nie potrzebuje linków do wikipedii.. jakbym chciała sprawdzić to mam w domu encyklopedie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaidar']wkurza mnie to jeśli ktoś stereotypowo podchodzi do małych psów.. dlatego taka była moja reakcja a nie inna.. poza tym wiem co to jest ironia i satyra.. w końcu jestem po maturze.. więc nie potrzebuje linków do wikipedii.. jakbym chciała sprawdzić to mam w domu encyklopedie...[/quote]
Tez mam w domu encyklopedie, ale zalinkowac sie jej nie da, a przepisywac tez sie nie chce ;) I skoro ciebie wkurza stereotypowe podejscie do malych psow, to zrozum, ze innych wkurza stereotypowe podejscie do TTB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaidar']wiem to i rozumiem.. więc jak kogoś wkurza stereotyp innej rasy to niech też nie mówi stereotypowo o innej..[/quote]
Czemu? Moze teraz jednostrzalowa galeksandra sie dwa razy zastanowi, zanim znowu palnie jakas glupote? Moze dojdzie do niej, ze tak samo jak ona nienawidzi TTB, tak wlasciciele duzych psow moga jej pojechac, bo wlasciciele malych psow tez swoje za uszami maja.

Link to comment
Share on other sites

a posiadanie maltańczyka o czym świadczy :diabloti: moim zdaniem trochę zbyt drastycznie pani do tego podchodzi...maltańczyk też może zrobić krzywdę....gdybym szła pani śladem powiedziałabym jak to takie małe padalstwa trzeba wystrzelać bo jak idę z moją akitą spokojnie na smyczy to te kurduple nie raz spuszczone dostają padaki i mi psa denerwują...ze już o próbach atakowania mnie nie wspomnę...jeśli kiedyś taki pies spróbuje ugryźć mnie albo Tanoshiego...nie zawaham się użyć ani buta ani smyczy....
prawda, ze to trochę zbyt ograniczone podejscie??? walczyć trzeba owszema ale z pseudo z którego wychodzą nie do końca normalne psychicznie psy oraz z głupią moda i brakiem podejścia do zwierzęcia.
i zeby nie było nie mam problemu z mniejszymi rasami...sama miałam jamnika i pewnie kiedys to powtórzę jak tylko będę miec warunki....chciałam zaznaczyć różnicę między zła rasa...a nieodpowiedni człowiek....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Ja bym każdą prymitywną cizię z dywanem na sznurku ubiła.






:evil_lol: I wszyscy się kochają i ogólnie są dla siebie mili.[/QUOTE]:roflt::roflt::roflt:
Dobrze ze wyrosłam z ciziowatego wieku milion lat temu :p
Dywany na sznurku prowadzam ale spac moge spokojnie bo nawet jak mnie uznasz za prymitywną to nie ubijesz :evil_lol:

[quote name='wowo']To znaczy nalezy zlikwidowac wszystkie teriery bull nawet te przyjazne i wesole pieski wsrod tysiecy/ jest ich spora wiekszosc ?/[/QUOTE]Nie!
Należy zlikwidowac ich prymitywnych i psychicznych właścicieli. Wtedy ich psy sie same pozagryzają, zapanuje powszechny ład a a średni krajowy poziom inteligencji wzrośnie
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']:roflt::roflt::roflt:
Dobrze ze wyrosłam z ciziowatego wieku milion lat temu :p
Dywany na sznurku prowadzam ale spac moge spokojnie bo nawet jak mnie uznasz za prymitywną to nie ubijesz :evil_lol:

Nie!
Należy zlikwidowac ich prymitywnych i psychicznych właścicieli. Wtedy ich psy sie same pozagryzają, zapanuje powszechny ład a a średni krajowy poziom inteligencji wzrośnie
:evil_lol:[/quote]Ale tych wlascicieli psychicznych ktorzy chca byc modni widze ze jest coraz mniej chyba moda mija .A psy coraz czesciej laduja w schronach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']:roflt::roflt::roflt:
Dobrze ze wyrosłam z ciziowatego wieku milion lat temu :p
Dywany na sznurku prowadzam ale spac moge spokojnie bo nawet jak mnie uznasz za prymitywną to nie ubijesz :evil_lol:
[/quote]
Hahahaha :evil_lol: No dobra, zrobię listę tych, których oszczędzę :eviltong:

O podniesieniu średniego krajowego poziomu inteligencji marzę od dawna. Metoda eliminacji wydaje się w miarę logiczna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Hahahaha :evil_lol: No dobra, zrobię listę tych, których oszczędzę :eviltong:

O podniesieniu średniego krajowego poziomu inteligencji marzę od dawna. Metoda eliminacji wydaje się w miarę logiczna :diabloti:[/quote]Tylko inteligent mogl wymyslic taka metode przez male i . Psy maja wiecej rozumu niz niektorzy ludzie

Link to comment
Share on other sites

[quote]o przepraszam.. mój nie należy do typu jazgotów... i ciekawa jestem z czego mam się tłumaczyć?? z tego że pies żyje?? ma takie samo prawo do życia jak amstaff, doberman czy inny pies.. mój psa w zupełności przypomina.. mam płacić większy podatek tylko dlatego że mój pies waży 3,7 kg i że robi mniejsze miny niż taki np sznaucer olbrzymi?? sory ale to nie logiczne poza tym u mnie już od dawna podatku od psa nie ma więc jak mam niby płacić?? możesz mi na te pytania odpowiedzieć?? [/quote]



[quote name='shin'][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia"]Ironia – Wikipedia, wolna encyklopedia[/URL]
[URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Satyra"]Satyra – Wikipedia, wolna encyklopedia[/URL]
+ czytanie ze zrozumieniem i wiekszy dystans do siebie ;)[/quote]
Otóż to... i doczytanie czego dotyczył mój post...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='galeksandra']Ten artykul zachecil mnie zo zarejestrowania sie na tym forum. Szokujaca informacja. sama jestem wlascicielem maltanczyka i nie wiem co bym zrobila gdyby cos podobnego mnie spotkalo! Do tego takie male dziecko.. wspolczuje. Zycze powodzenia i mam nadzieje, ze sprawa sie rozwiaze pozytywnie. Nie rozumiem tego kraju i ludzi, ktorzy trzymaja psy bojowe! Dla mnie to specyficzna grupa ludzi. Kazdy jeden jest dla mnie uposledzony. Bo po co komu pies bojowy? Dlaczego nie ma u nas wiekszych oplat dla tych ludzi, obowiazkowych szkolen ndla psow, testow psychologicznych przeprowadzanych u psow i wlascicieli co pol roku i przede wszystkim UZASADNIENIA po co mu taki pies? Walcze z nimi i bede walczyc a szczegolnie na amstaffy jestem cieta. Takiego psa nalezaloby zastrzelic na oczach wlasciciela. Nosze przy sobie numer strazy miejskiej. Stosuje to tez do innych wiekszych psow, ktore chodza bez smyczy i ktory by tylko sporbowal zaatakowac mojego psa. trzeba zaczac z tym walczyc.. tak samo jak uciekajace psy ze zle zabezpieczonego ogrodzenia itp. Ja kazdego jednego melduje. Widac panstwo polskie nie umie sobie z tym poradzic. To swiadczy o tym jacy prymitywni ludzie tu mieszkaja (zreszta chec posiadania psa bojowego jako psa dpo towarzystwa juz o prymitywizmie swiadczy)[/quote]
Proponuję leczenie :roll:
Równie dobrze można by zapytać, po co komu pies stworzony do zabijania - taki york na przykład albo chart, albo jamnik.

Sprawa oczywiście bardzo przykra (serdecznie współczuję opiekunom maltańczyka :-() i wina dość ewidentnie leży po stronie TEJ KONKRETNEJ kobity od "astki". Ale dziecinne uprzedzenia do całej grupy TTB świadczą o skrajnej niewiedzy, by nie powiedzieć głupocie.
Psy są różne, w większości przyjazne, a niektóre - niezależnie od rasy - bywają niezrównoważone czy agresywne. Akurat u mnie najwięcej jest agresywnych kundli w typie yorka i westie, kompletnie niewychowanych beagli i labradorów, natomiast agresywnego asta/pita w okolicy nie widziałam :diabloti:, przeciwnie: większość jest znakomicie ułożona, a część po prostu pierdołowata :lol:
[B]Obowiązkowe szkolenia[/B] dla LUDZI, nie dla psów - tak, ale dla wszystkich. [B]Uzasadnienia[/B] - na konkretne rasy bez sensu, zresztą: bo lubię i już :cool3:. Ja TTB uwielbiam i cenię za wspaniały charakter, choć nie mam psa w tym typie.

[SIZE=1]BTW: język polski nie boli. W skład polskiego alfabetu wchodzą również litery takie jak "ś", "ó", "ę" i tym podobne. A "każdy jeden" to błąd na poziomie podstawówki. Ludzie, czy internet zwalnia z umiejętności pisania? :shake:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Oczywiscie masz racje psy z linii tak zwanej bojowe to nie tylko amstaffy jest 400 ras psow ile z linii bojowych nie wiem ale sporo poza tym bojwy wcale nie oznacza ze musi byc agresywny bojowosc z ageresja nie maja nic wspolnego .W tamtym roku na ulicy dalmatynczyk rozszarpal jamnika ,2 miesiace temu huski zagryzl mojemu koledze yorka yo tez bojowce ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...