Jump to content
Dogomania

Off-MIX


Miga

Recommended Posts

[quote name='coztego']A jeszcze się chciałam poskarżyć, że KTOŚ chodzi do schroniska za moimi plecami... :evilbat:[/quote]

cisza!! chciałam Ci już pisać!! nie krzycz na mnie :cry:

:lol:

Zapraszam, będę w czwartek i sobote ale w Rudzie Śl. mam blizej :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zaba14']
Zapraszam, będę w czwartek i sobote ale w Rudzie Śl. mam blizej :lol:[/quote]
Dla mnie to w zasadzie bez różnicy... :roll: Wszędzie mam tak samo daleko :evilbat:
A Ty masz czwartki wolne?
To się umówimy jeszcze. Musisz mi opowiedzieć jak tam się jedzie :fadein:

Link to comment
Share on other sites

A propos kościołów: gdy będziecie w Warszawie koniecznie zobaczcie kościół św. Marcina na Starym Mieście.
To mój ulubiony. W środku jest bardzo prosty, wręcz surowy; ołtarz bardzo skromny, za ołtarzem zwykły prosty krzyż, żadnych złotych ozdób, współczesne obrazy na ścianach i mnóstwo przepięknych paproci.
Kościół Św. Anny (ten, o którym ostatnio dużo słyszeliście) cały kapie od złoceń i to mi się nie podoba, ale faktycznie atmosfera tam jest niepowtarzalna.
Nie pojechałam na działkę bo przegapiłam termin opłaty OC za samochód:evilbat: i siedzimy w domu. Może trochę posprzątam w domu. :wink:
Właśnie zaczyna się burza. Tofcia leży na podłodze płasko jak dywan i zaczyna się bać. :(
Dodam jeszcze, że w ostatnim tygodniu moja córa pisała test kompetencyjny dla 6 klas i napisała go prawie bezbłędnie. Wybrałyśmy też gimnazjum. To bardzo dobra szkoła, z dużą dyscypliną i wysokim poziomem, ale trzeba do niej jechać spory kawał autobusem. Nasze rejonowe gimnazjum to wylęgarnia chuligaństwa i menelstwa :( więc nie wchodzi w grę.
Acha, no i zdechł nasz chomiczek, nasz Homer.
Córka bardzo płakała, bo to było jej pierwsze zwierzątko i mimo to, że taki głuptasek, był kochany. :(

Link to comment
Share on other sites

Natalia piesz na szybko bo juz mnie gonią.. ;) w czwartek mam lekcje, ale do schroniska jade na 15:30-16:00 po lekcjach ;) bo w piątki pomimo, że koncze wcześnie jestem zajeta :P ale w poniedziałek bede jechać .. bo nie ide do szkoł (wybieram się na bilans do lekarza) wiec niemoge podac konkretnej godziny.. a jak tam dojechac? sczerze nie wiem, pierwszy raz wzieła mnie Monika samochodem, a drugi pojechałam rowerem i mam bardzo blisko.. blizej niż do Zabrza, a wRudzie nie ma wolontariuszy, a w zasadzie może i sa, ale bardzo mało, nie ma takich stałych jak w Zabrzu.. i jest dwa razy tyle psów :(

Link to comment
Share on other sites

Ania już pewnie zajada weselny obiad... :hmmmm:
[quote name='zaba14'] wRudzie nie ma wolontariuszy, a w zasadzie może i sa, ale bardzo mało, nie ma takich stałych jak w Zabrzu.. i jest dwa razy tyle psów :([/quote]
No to ja chętnie się podepnę, aczkolwiek w najbliższy poniedziałek nie będę mogła, ale się umówimy jeszcze co do reszty.
Z dojazdem jest ciężko, sprawdzałam... :roll:
Mam trzy wyjścia:
1. pociąg do stacji "Ruda Śląska" (stacja jak wiesz jest całkiem niedaleko schroniska)
2. tramwaj nr. 1 lub 4. do Ciebie na Zaborze i od Ciebie już piechtolotem.
3. samochód tatusia, który być może zgodziłby się mnie zawieźć czasem... ale nie chciałabym nadużywać jego uprzejmości... ;) (niestety on samochodem pracuje, więc nie mogę sobie po prostu sama pojechać :( )

Pomyślę jeszcze... :-?

[quote name='Dorota_64']Dodam jeszcze, że w ostatnim tygodniu moja córa pisała test kompetencyjny dla 6 klas i napisała go prawie bezbłędnie[/quote]
Gratulacje!!! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14'] od Ciebie do mnie bedzie jakies 8-10 minut [/quote]
Tyle to się samochodem jedzie 8)

[quote] a nie masz od kogo pozyczyc ?? raz na tydzień ?[/quote]
Wygląda na to, ze nie mam... :( Myślę, myślę i nikt mi nie przychodzi do głowy... :roll:

Już wiem, przyjadę do Ciebie tramwajem, a potem mnie weźmiesz na bagażnik i pojedziemy rowerem :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][quote name='zaba14'] od Ciebie do mnie bedzie jakies 8-10 minut [/quote]
Tyle to się samochodem jedzie 8) [/quote]
aa.. zdaje Ci sie ;) tyle to sie jedzie, jak przejezdza sie przez swiatła :D a rower na tym zyskuje, chyba ze jezdzisz po drodze :D ja po skrutach przejezdzam
[quote name='coztego']
[quote] a nie masz od kogo pozyczyc ?? raz na tydzień ?[/quote]
Wygląda na to, ze nie mam... :( Myślę, myślę i nikt mi nie przychodzi do głowy... :roll:

Już wiem, przyjadę do Ciebie tramwajem, a potem mnie weźmiesz na bagażnik i pojedziemy rowerem :wink:[/quote] 8)

hihih fajnie, ale moj rower nie ma bagażnika :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ania,
próbuję sobie skombinować rowerek 8) Jeśli coś mi z tego wyjdzie to dam znać :roll:

A wiecie co, wczoraj spotkałyśmy z Kreską bajeranckiego "owczarka niemieckiego" :lol: Czaprak miał czarny, jak na ONa przystało, a resztę, którą zwykle ONy mają podpalaną, ten miał pręgowaną :o Niesamowicie wyglądał :lol:

Link to comment
Share on other sites

Natalia widziałam po opisie ;) ja niestety mam tylko jeden :-? i w dodatku chebel :lol:

No to psiak musi być niesamowity :o też chce zobaczyć!! :P ja ostatnio na macie prawie spałam i wyglądałam z utęsknieniem za okno.. i spostrzegłam chinskiego grzywacza.. fajna matma :P

Link to comment
Share on other sites

[b]Kochani moi[/b], dobrze radzę: [size=5]nie śpijcie na matematyce!!! [/size]

Jako absolwentka klasy o profilu matematyczno-fizycznym, nie rozumiem jak można się nudzić na matmie, to jest fascynująca nauka!!! :D
Jeśli macie problemy z matmą, to radzę przesiąść się jak najbliżej tablicy i uważać na lekcjach. I koniecznie trzeba odrabiać zadania domowe.
Matma to pikuś, wystarczy chcieć 8)

[b]Olekg18[/b], nic się nie bój! Nie Ty pierwszy zdajesz i nie Ty ostatni :wink: Będzie dobrze! :)

[b]Sheep[/b], a co to jest toplista?

Link to comment
Share on other sites

Natalia co się mądrzysz :lol: niestety ja mam taką babke która wcale nie tłumaczy wiec nawet nie pomoze mi pierwsza ławka.. ale słuchać słucham.. ;) i zadania robie :P (jak nigdy)

Dziś mam wspaniały dzien zadzwonili do mnie zainteresowani Reksem (mix asta, jakby ktoś nie wiedział ;) ) umowilismy sie na Zaborzu pojechaliśmy, zobaczyliśmy, pies sie spisał na medal, wiedział ze musi sie uśmiechać.. wrócilismy wszyscy razem ;) jestem taka szczesliwa, był to moj faworyt, moj Reksio schroniskowy.. kto teraz bedzie mnie tak witał? napewno znajdzie sie kolejny ;) ciesze sie z jednej strony ze nigdy nie zobacze go przy budzie, a z drugiej mi smutno.. Mieszka na Rokicie na dniach przeprwadzi sie do domu z ogródkiem ;) i mam zaprszenie, aby go odiwedzić.. oj.. skorzystam skorzystam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogiadopcje.republika.pl/pies2.htm[/url]
Wybaczcie że tutaj, ale ten piesio jest taki biedny. Czy... ktoś z Was zna kogoś, kto zajmie się dużym dogowatym psem. Ten piesio stracił radość życia w schronisku. Siedzi ciągle w budzie. Kto mu pomoże?

Link to comment
Share on other sites

To ja się pochwale ocenami z matmy 1, 1, 1 ,-2 :lol: No ale stram się wszytko pozdawać i mieć matme z głowy, ale niestety zabardzo mi matma nie wchodzi. Co dziwne bardzo dobrze mi idzie historia, a w gimnazjum byłam oj kiepsciutka z historii :D

Link to comment
Share on other sites

Widze że matematyczna ekipa DGM jest swietna :lol:

a ja dziś mam 2 matmy.. normalnie żyć się odechciewa.. mam nadzieje, że odda sprawdziany, bo musze wiedziec na czym stoje, byłam u niej pytałam czy moge poprawic to dowiedziałam się, że nadrobie to kartkówkami :o :cry:

Natalia jak kołowanie rowerka? 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...