Jump to content
Dogomania

Off-MIX


Miga

Recommended Posts

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nigdy nie wsłuchiwałam się w słowa Papieża, teraz załuje, był Wielkim człowiekiem i przede wszystkim nadal jest! on żyje wśród nas... i chyba wszyscy mamy go w sercu. Urywki które są pokazywane w TV są wzruszajace, można się popłakac.. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Tak, oczywiście. Oczywiście także, że wolałabym papieża jako Polaka, ale to raczej nierealne. Papież kochał ludzi bez względu na rasę i kolor skóry, On był wyjątkowy, ale pamiętajmy, że był człowiekiem, więc musiał umrzeć kiedyś.
Na forum robi się smutno :cry: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']
Natalia zielonego pojecia nie mam jaki jest autor tego testu :lol:[/quote]
:nono:
Uczyć się!!!! ;)
Iwona dobrze napisała, Adam Asnyk, tylko tytuł nie taki.
8)
A wczoraj na spacerku z Kreską spotkałyśmy ufryzowanego yorka. Po raz pierwszy Kreska zamiast szaleć wokół psiaka, patrzyła na niego zdziwiona i obwąchiwała delikatnie: "Pies to czy nie pies?" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w przedziwny sposób znalazłam bagankę (czerwoną) którą mój pierwszy pies Dingo vel Fofek nosił na szyji. :D
Od razy zawiązałam ją Tofci; wygląda wspaniale.
W ciągu ostatniego tygodnia udało mi się przyzwaczaić Tofcię do suchej karmy tak więc jesteśmy przygotowane do sezonu wyjazdowego. :wink:
[b]coztego[/b] nie mogę sobie przypomniec tytułu wiersza. To ambitne zadanie pozostawiam jednak młodzieży, bo jestem chyba poza konkursem. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nóżka Tashki już dobrze, nawet nie ma śladu. I w końcu się cieczką jej kończy, to było wyczerpujące, parę tygodni! Jutro z rana na rowerek... hurra!
Wiecie co ten chłopak w mojej szkole sie na mnie często patrzy. Czy to dobrze czy źle, jak sądzicie? Może go wkurzam? A może mu się podobam? Sama nie wiem. Dam mu w poniedziałek do złotych myśli się wpisac, nawet z siostrą się założyłam o 2 grosze że się wpisze, i nawet wybrałam pieniążki najładniejsze i najnowsze z 2004 roku :lol: Takie błyszczące, szkoda dawać. W zastaw 2x po 1 groszu :-) Ale bym się dała wpisać bo mam tremę... że on jednak nie będzie chciał.
A może on tu na forum jest i czyta
Nie, chyba nie. Gdzie, On na forum o psach? Bzdura.

Link to comment
Share on other sites

Sheep czy dobrze czy nie? nie wiem nie znam kolesia.. ;) musisz z nim po prostu pogadać, znajśc jakiś chwyt :lol: wiem, ze nie łatwo gada się z kimś kto nam się podoba i wcale go nie znamy, wiec trzeba zbajerowac, ja tak zrobiłam :lol: i jestem własnie z tym chłopakiem, to było na początku roku, zagadałam o książkę z geografi czy nie ma na sprzedaz (jak Boga kocham chciałam książke :lol: ) powiedział, że nie, ale że spróbuje załatwić, wymieniliśmy się nr tel. i gg i jakoś tak na gadu zaczelismy gadac.. długo to trwało, ale efekt jest.. chociaż ja nie specialnie zabiegałam o jego względy, bo nie podoba mi się takie "małpowanie" :lol:

Ja jutro ide na wesele, tak sie cieszyłam jak dostałam zaproszenie, a teraz lipa na nic nie mam ochoty, szkoła mnie wkurza, wczoraj byłam w schronisku nogi mnie bolą, jeszcze jak sobie pomyśle ile godzin mam siedzieć i bawić sie w butach na obcasie to robi mi sie nie dobrze :oops: trzeba się do nich jakoś przekonac, tylko jak? jak ide do szkoły to nie mam zadnej kurtki żeby pasoała do takich butów :lol: :lol: :lol: :lol: (ja to zawsze znajde jakąś wymówke :lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sheep'] Ale bym się dała wpisać bo mam tremę... że on jednak nie będzie chciał.[/quote]
"Lepiej grzeszyć i potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło" :evilbat:
To "złote myśli" jeszcze istnieją? Niedawno, jak robiłam porządki, znalazłam moje z podstawówki ... Uśmiałam się strasznie :lol:
[quote name='Dorota_64']W ciągu ostatniego tygodnia udało mi się przyzwaczaić Tofcię do suchej karmy tak więc jesteśmy przygotowane do sezonu wyjazdowego[/quote]
Gratuluję! Kurcze, muszę w końcu kupić tę suchą karmę i Kresce zacząć dawać, bo nie pojedzie na wakacje! :evilbat:
I kaganiec musze kupić ([b]zaba14[/b], proszę się ze mnie nie śmiać!!! :evil: ) ;)
[quote name='zaba14']jak ide do szkoły to nie mam zadnej kurtki żeby pasoała do takich butów[/quote]
Do szkoły na obcasach :nono:
Ja tam i wesela opędzam bez obcasów :)

Link to comment
Share on other sites

a ja sie chce nauczyc, a ze to szkola to pech 8) dobrze, że msza jest coś o 14 przynajmniej zobacze sobie "Na wspólnej" bo przepasowałam kilka odcinków :lol: Msza jest w Św. Kamilu i zastanawiam się jak ten kościół wygląda :roll:
My będziemy się bawić, a pies bedzie sie nudził ;) od 14 do 20 posiedzi w domu i przyjdzie kolega wziąść go na spacer, aż mu współczuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14'] Msza jest w Św. Kamilu i zastanawiam się jak ten kościół wygląda :roll: [/quote]
Nie byłaś nigdy w Kamilu :o
To chyba mój ulubiony kościół w Zabrzu :) Bardzo fajny jest, nieduży i oryginalny, bo kościół jako taki, mieści się na piętrze budynku 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][quote name='zaba14'] Msza jest w Św. Kamilu i zastanawiam się jak ten kościół wygląda :roll: [/quote]
Nie byłaś nigdy w Kamilu :o
To chyba mój ulubiony kościół w Zabrzu :) Bardzo fajny jest, nieduży i oryginalny, bo kościół jako taki, mieści się na piętrze budynku 8)[/quote]

HeHe ;) już wiem który to ten koło Traugutta (czy jak to sie pisze) oryginalny z zewnątrz w środku nie byłam.. ;) ja chodze do Św. Franciszka no i czasem do Św. Jadwigii.. a po za tym to na mikulach do jakiegoś.. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']oryginalny z zewnątrz w środku nie byłam.. ;) [/quote]
No, z zewnątrz też jest ciekawy... Wcale nie wygląda na kościół, na pierwszy rzut oka. Bo kiedyś (teraz chyba znów tak będzie), całe te budynki, które przylegają do kościoła (Dom Opieki i Szpital) były własnością zakonu Kamilianów i tworzyły jeden kompleks z kościołem :)

Link to comment
Share on other sites

A żeby pozostali dogomaniacy nie czuli się pominięci w rozmowie to pozwolę sobie zilustrować to o czym z zaba14 rozmawiamy: 8)
Kościół Św. Kamila w Zabrzu dziś:
[img]http://img205.echo.cx/img205/9191/zabrze59yi.jpg[/img]
I wraz z przylegającymi budynkami, na zdjęciu z 1928 roku:
[img]http://img219.echo.cx/img219/2930/kamil286iv.jpg[/img]
Podobno pierwotnie był budowany jako teatr, może stąd takie "dziwactwa" jak kościół na piętrze (i brak krzyży na starym zdjęciu) ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...