Jump to content
Dogomania

Off-MIX


Miga

Recommended Posts

[quote name='coztego']Za dużo ciast mam w domu... [b]Chce ktoś trochę sernika (pyszny sernik piekę!), albo mazurka? A moze kawałek baby?[/b] Nie wiem kto to wszystko zje :niewiem:
:lol:[/quote]A ja mam zakalca :roll:
Na swiateczna kartke trafil :lol:
[img]http://pageperso.aol.fr/Ewelinea/images/Dogo/Paques2005.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kurcze nie dostawałam powiadomien :-?

A ja za bardzo Swiąt Wielkanocnych nie odczówam.. na całe szczęście w tym roku mama nie użądziła zadnego zjazdu rodzinnego, a wybraliśmy się nad Chechło tutaj foteczki
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=19194&start=105[/url]

kurcze jeszcze troszke i do szkoły, trzeba wziąść sie solidnie za matme :-? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj, kiedy Tasheena siedziała w kojcu, to Reksio do niej podchodził i straszliwie piszczał, a Tasheena tak słodko go łapeczką trącała przez siatkę. Potem jak Tasheena biegała po ogrodzie, a Reksio był zamknięty, to także skomlił non stop do niej a jak zbliżyła się do kojca i tam wysikała, to Rex poczuł jeszcze wyraźniejszą chyba woń cieczki, i zaczął tak ujadać, że aż serce się kraje. Trzeba baaaardzo, baaaaardzo uważać, by jednego lub drugiego przez przypadek nie wypuścić lub wpuścić do kojca, bo takie Reksiowato-Tasheenowate szczeniaczki nie byłyby zbyt ładne. O, na przykład 45cm haszczak z dwiema pośrodku plecach łatami w kształcie płucek i ze słabo owłosionym, zakręconym ogonkiem, a głowa huskiego. Albo duży husky z oklapniętymi uszami :lol: :lol: :lol: Teraz Reksio jest taki dobry dla Tasheeny. Jak wracam ze spaceru to ani razu na nią nie warknie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']kurcze jeszcze troszke i do szkoły, trzeba wziąść sie solidnie za matme :-? :cry:[/quote]
A ja za fizykę. Co miałaś z matmy na I semestr? Ja z fizyki 2 i to tylko jedyna dwója, jaką miałam, ale to taka nauczycielka durna (wychodziła mi 3), ale strasznie mi to średnią obniżyło: 4,3... (w okresie wyszło).
Co do matmy to ostatnio same piątki łapię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']A ja mam zakalca :roll:
Na swiateczna kartke trafil :lol: [/quote]
Nie wiem jak zakalec, ale kartka śliczna :D
[quote name='Sheep']Trzeba baaaardzo, baaaaardzo uważać, by jednego lub drugiego przez przypadek nie wypuścić lub wpuścić do kojca[/quote]
Pamiętaj, ze Reksiu nie jest jedynym psim samcem na świecie ;)
[quote name='zaba14']zresztą porownywajac moje oceny z liceum i z gimnazjum to ja sie nie odzywam [/quote]
Spoko, spoko 8) To normalne, każdy przeżywa taki szok, zwłaszcza jak idzie do porządnego liceum, a Twoja szkoła do takich należy ;)
Kurcze, jak przyszłam z podstawówki do mojego liceum, to nie wiedziałam jak się nazywam, takie pogromy były :evilbat: A z czasem sie człowiek przyzwyczaja do wysokiego poziomu... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Natalia a miałam wybrać szkołe z niższym poziomek, [/quote]
No coś Ty!!! Lepiej być nawet najgorszym uczniem w szkole o wysokim poziomie, niż dobrym uczniem w byle jakiej szkole. Wiem co mówię... sama się męczyłam 4 lata, ale było warto 8)
[quote]Olek (...) o jakim psie piszesz?[/quote]
No, ja tez nie załapałam wątku... :lol:

Link to comment
Share on other sites

a ja walcze o psa z waszego schroniska ma na imie szakal sliczny grubiutki :wink:
i mówie ze to tak jakby kaja była grubsza ,ze ja wychodze z psami,ze i tak ja kupuje za swoją kase zarcie
i moj matek myśli ,ze ja na jaja gadam :evilbat:
ja chce szakala :cry: a i mówie ,że kaja bedzie siedziec po 9 ponad godzin sama jak pójde do liceum i ,ze bedzie sie nudzić i wogóle ,ale gadam i gadam i gadam wkońcu zmieknie 0X

Link to comment
Share on other sites

Olek namawiaj dalej! A masz może Szakala zdjęcie?? :D

Ale dziś cieplutko było i milutko :D Pół dnia dziś z psami chodziłam na spacery , co z jakimiś wróciłam to brałam następne i tak w kółko... :lol: Nawet próbowałam zrobić czekoladkom wspólne zdjęcie ale niw wyszło mi bo każdy się wiercił :( Oto rezultat z sesji...

[img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/rzeczka/93.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Kara a ja sie dziś wcale nie ruszłam z domu, tylko przed 21 wyszłam odprowadzic kawałek chłopaka na bane.. ;) ale i tak byłam mokra.. :lol:

Olek o tego Szakala chodzi? [url]http://www.psitulmnie.pl/images/galeria/adopcja_wirtualna/135.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

ona tam ze mna nie pojedzie ,bo wie ,że zrobie taką scene ,ze sie spali zre wstydu i bedzie go musiała wziac
tak było z kają :evilbat:
a przed chwilką wróciłem z jeziorka i ledwo żyje mój pies pływa w zimnej wodzie i jeszcze dyszy :o a kaczki maja przesrane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']
a przed chwilką wróciłem z jeziorka i ledwo żyje mój pies pływa w zimnej wodzie i jeszcze dyszy :o a kaczki maja przesrane[/quote]
:nono:
uważaj, coś mi się wydaje, że ona jeszcze ma szwy na brzuszku... :roll:
Walcz o Szakala, ale rozsądnie, żeby Cię mamusia do schroniska nie eksmitowała ;)

[b]Ania[/b]! Widziałaś [url=http://www.psitulmnie.pl/psitul.php?cid=8&statusid=2&pid=163]Balbinkę[/url]??!!!
Miało jej nie być w schronisku! :(

Link to comment
Share on other sites

[b]Olek[/b],
a byłeś w schronisku, widziałeś go? Czy tylko na tym zdjęciu?
Radziłabym się przejechać, albo przynajmniej zadzwonić, dowiedzieć się czy pies na pewno jeszcze jest w schronisku i czy nadaje się do adopcji, bo jest na stronach "Adopcji wirtualnej" a to może oznaczać, że na prawdziwą adopcję nie chce się zgodzić... :roll:
Oczywiście, jak będziesz miał zgodę na drugiego psa to z pewnością jakiegoś wybierzesz, nawet jeśli to miałby nie być Szakal ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][b]Ania[/b]! Widziałaś [url=http://www.psitulmnie.pl/psitul.php?cid=8&statusid=2&pid=163]Balbinkę[/url]??!!!
Miało jej nie być w schronisku! :([/quote]

Widziałam i napisałam maila.. :evil:

[quote name='olekg18']ale wątpie ,zeby mama sie zgodziła na 2 psy w domu :([/quote]
a mowiłeś, ze chce pekinczyka.. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...