Jump to content
Dogomania

Off-MIX


Miga

Recommended Posts

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ej może podajcie inicjały swoich sympatii? Co wy na to?
Ja podam, jak Wy zaczniecie.
Fajnie teraz wolne, Wielkanoc. Spoko! Odetchnę trochę. Ale mnie chyba choróbsko bierze. Taka śpiąca jestem. Jutro chyba z Tasheeną nie idę, wypuszczę ją na ogród, bo nie chcę się jeszcze bardziej załatwić. A ja tu tak piszę i piszę a mam robić stronę internetową. Nie mogę się zabrać, a mam wenę. Dobra kończę i biorę się za stronę. Mam teraz uruchomione dwa programy GIMPA i Adobe Photoskopa w dwóch robię na raz - tu jeden efekt, tu drugi i idzie się pogubić. W dodatku Fotoskop jest angielskojęzyczny, a ja z angielskiego słabo - czwóra na koniec semestru. Jeszcze te efekty różne nazwy mają z księżyca chyba albo z Plutona :lol: Ale co tam do słownika patrzeć będę jak w miarę się orientuję. Pamięć mam dobrą.
Pamiętam nawet, kiedy się zakochałam. Jakoś na jesień w poniedziałek. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sheep']Z moim psem już dobrze.
A ja jestem taaaka szczęśliwa.
Nie chodzi tu o to, że mojemu psu przeszło. Całkiem inna sprawa, ale nie powiem. Za nic.[/quote]
Ja też stawiam na to, że te dwa ciepłe dni sprawiły,że z Twojej głowy wyrosły zieloniutkie, miłosne gałązki :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kocham cię ty mój BK.
Ale to wcale się na wiosnę nie zaczęło, ale... na jesień. Ale ten chłopak sobie psa kupuje, i może uda mi się go kiedyś na spacerku poderwać, hehe. Oczywiście nie psa, ale tego chłopaka, nie?
Co do miłości to jestem totalnie zakochana w Tasheence i w Reksie i Tasheence robię nową ładniejszą stronkę. Reksio już ma swoją a Aga (moja siora) nie pozwala mi jej zmienić! No cóż...

[size=2][color=red]Mały błądzik gramatyczny wystąpił, dlatego poprawiłam :oops: [/color][/size]

Link to comment
Share on other sites

Hej! Ja już psicy mojej porządki porobiłam - z kojca powymiatałam słomę, przewietrzyłam szmaty z budy, umyłam miski i ugotowałam ciepłe jedzonko nie tylko dla niej, ale i dla Rex'a. Oba psy wyczesałam, by były ładne i czyste, choć o to drugie trochę trudno. Jak tam u Was? Czy słoneczko, czy raczej zachmurzone? Ciepło? U mnie słońce i ciepło ale rano było pochmurno, choć nadal ciepło.
Teraz Tasheena biega po ogrodzie. Wiecie co? Ona chyba cieczki dostaje! Bo sika ciągle i liże okolice krocza, a Rex dzisiaj ją strasznie z tyłu lizał i obwąchiwał.

Link to comment
Share on other sites

Ciepło, ciepło.
Tofcia odczuwa zmianę temperatury bo woli wylegiwać się na chłodnej podłodze niż na dywanie. Więcej pije i zaczęła lniec jak głupia :evil:
Wiosenne porządki w domu trwają. Piesek na Święta ma obcięte pazurki a jutro zostanie wykompany.
Byłyśmy wczoraj u weta i okazało się, że Tofcia ma nawrót zapalenia spojówek. Podejrzewałam to od kilku dni. Znowu trzeba wpuszczać krople do oczu, a to nie jest takie proste :-?
Pani wet powiedziała mi, że właśnie wczoraj uśpiła psa. [color=red][b]Przez 10 lat jakiś zbój trzymał ON-ka w klatce metr na metr.[/b][/color] Zbój został zaciukany nożem w jakiejś awanturze. Gdy do jego domu weszła policja, znalazła tego nieszczęsnego psa w klatce. Był zupełnie bez sierści i zebów. Nie umiał chodzić a zamiast ciała miał galaretowatą masę. Wyć mi się chce. :placz:
Przepraszam za te złe wici przed świętami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_64']
Byłyśmy wczoraj u weta i okazało się, że Tofcia ma nawrót zapalenia spojówek. [/quote]
Gdzieś na jakimś zdjęciu zauważyłam, ze Tofcia ma dziwne oczka... Zapalenia spojówek to chyba będzie Twój chleb powszedni... (mam nadzieję, że nie!) Dużo zdrowia dla Tofci!

U nas słoneczko już całkiem wiosennie grzeje, wykładam Kreśce kocyk na balkon, ale jeszcze się nie nauczyła na nim leżeć. Filip to uwielbiał i jak tylko pierwsze wiosenne słoneczko przygrzało, zaraz się upominał o kocyk i leżał, póki chłodno wczesną wiosną to tylko po kilkanaście minut dziennie, a jak już dobrze grzało to całymi dniami kości wygrzewał. Ale uwielbiałam to proszenie o otwarcie balkonu i położenie kocyka... Wiedziałam zawsze, że wiosna już przyszła 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'] Tofcia ma dziwne oczka... Zapalenia spojówek to chyba będzie Twój chleb powszedni... [/quote]
Tofcia ma trzecią powiekę trochę widoczną. Przez to jej spojrzenie wydaje się smutne i rozczulające. :puppydog:
Przy zapaleniu spojówek ta trzecia powieka czerwienieje.
Wet twierdzi, że można to załatwić operacyjnie, ale jeszcze nie teraz. Na razie walczymy kroplami.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Nad Warszawą świeci dziwny księżyc... duży, żółty z ogromną poświatą...
W domu pachnie Świętami..
Wszystkim Dogomaniakom życzę szczęścia i zdrowia, a Waszym pieskom cudownych spacerów, ogromnych patyków i okrągłych piłeczek, spanka w łóżu Panci/Pancia, samego zdrówka i pełnej smakowitej michy :bigok:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za życzenia :-)
Tasheena zdjadła tyyyle jajek, Rex zresztą też i to tyle chyba, ile Tasheena, a ja zjadłam chyba dwa jajka, baranka i prawie całego kurczaka z cukru, co i kiełbasę, a chleb z koszyczka tak uschnął, normalnie połamać zęby idzie, i kawałek babki drożdżowej i oglądnęłam "Pocahontas". Nie śmiejcie się, ale ten film animowany szczególnie lubię no i to wcale nie tylko dla dzieci bajka, bo tam jest o Indianach i niektóre dzieci mogą nie wiedzieć, o co chodzi.
Wiecie co? Tasheena na serio dostała cieczki! Ciągle sika (na spacerze co dwie minuty), obwąchuje obsikane drzewa, widać, jest zainteresowana płcią przeciwną i dzisiaj zauważyłam krwawy wypływ z jej sromu. Nareszcie:) ! W końcu Tasheena skończyła dziwięć miesięcy. Trzeba tylko uważać na Reksia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sheep'] Trzeba tylko uważać na Reksia.[/quote]
[b]Bądź czujna!!!! Licho nie śpi [/b] :evilbat:

[b]Kara[/b], bardzo ładny emblemacik 8)

Oj, strasznie zmęczona już jestem tymi świętami, dobrze, że jutro spokojny dzień. Wykorzystam zmianę czasu i zaraz pójdę spać, nie myśląc o tym, ze jest za wcześnie, żeby się kłaść ;)

A Kresia dzisiaj była bardzo dzielna, została sama na długo w domku i nic nie nabroiła :) Za to po powrocie wziełam ją dłuuugaśny spacer ;)

Za dużo ciast mam w domu... Chce ktoś trochę sernika (pyszny sernik piekę!), albo mazurka? A moze kawałek baby? Nie wiem kto to wszystko zje :niewiem:
:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...