Jump to content
Dogomania

Off-MIX


Miga

Recommended Posts

  • Replies 599
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj brat juz mial probna i poszla z bioli mu kiepsko zdaje nowa i mial tylko 60 procent za to z angola WYWALIL 96 % :lol:
jA TAM nie wiem ale przynajmniej luzneij przy kompie jest jeden brat na studiach jeden do matury sie uczy wiec Szymoon i ja no i łojciec ;)
MIGA POWODZENIA! Dogomaniaczki sa madre i zdjaa matury ;)
P.S. Myślałam ze ty jestes starsza :o Sory ;) Ale seryjnie
A Je rexowi kupilam nowa obrozke ;) I jush bede sie z nim na smyczy bezpieczniej czula ;)

Link to comment
Share on other sites

hej hej hej!!! Moja siostra tez ma w tym roku mature, ale jak narazie uczy sie do olimpiady.
Ja niestety nie dokonca wiem co sie dzieje z moim psiulem, bo troche nie mam z nim kontaktu. Ona niestety musi prawie caly czas chodzic na smyczy bo sie troszke zuca na inne psy. Chociaz teraz to i tak nie chce chodzidz na spacer. Ale ja do czasu kiedy jeszcze nie zapierala sie przed dzwiami staralam sie hcodzic jak naj czesciej nad wisle i wtedy ja puszczalam, wiec nie jest jej az tak zle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_64']
Ale całkiem niedawno miałam koszmarny sen: miał być sprawdzian z matmy, a ja nic nie umiałam, jak zwykle. :D[/quote]
A mnie się niedawno śniła matura i, o dziwo, nie był to koszmarny sen, było baaardzo wesoło i obudziłam się z usmiechem na twarzy :lol:

Cieszcie się, że chodzicie do szkoły, potem już lżej nie będzie :wink:

A poza tym, to nie było mnie z moją suką przez miesiąc i co zastałam po powrocie... Kilka centymetrów więcej w obwodzie... :evilbat: Odchudzanko już się zaczęło... W dodatku Kulawizna cholerna znowu nie może biegać... Poważnie rozważam przerzucenie suczyska na suche żarcie... Oj nie wiem, nie wiem... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja patrzę na swoje suczydło i myślę, też że "tłusta" jakaś. Pewnie czas ją przestawić na dwie michy dziennie :roll:
No i podobno idzie wiosna (tak przynajmniej gadają w reklamach telewizyjnych :wink: ) więc bedziemy jeździć na działkę, a tam bieganka a bieganka.
A czemu Coztego Twoja suczka kuleje? :(

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam, bo już nie mogłam bez Dogomanii wytrzymać 8)
Rodzice suki raczej nie dokarmiają jakoś ekstra... Sądzę, że miała po prostu mniej ruchu niż przy mnie (najpierw była po operacji, a zaraz potem pojawiła się ta kulawizna), a mamusi nie przyszło do głowy, że skoro suka mniej się rusza to należy dawać jej trochę mniej jeść (a być może to już efekt uboczny sterylizacji ;) )

Dorota, gdzieś na weterynarii jest opisana długa historia kulawizn mojej suki (chyba w nawet w kilku topikach 8) ). Obecnie kuleje dlatego, że ma pękniętą kość.
Ostatnio specjalista powiedział, że główną przyczyną jej kulawizn jest nadmierna żywiołowość, bo to wariatka jest potworna :roll:
A Twoja sunia w jakim wieku jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorota_64']Na "wszystko o psach" jest taki temacik "powitanie" . [/quote]
Już byłam, widziałam, podziwiałam :D
Rozbrajająca jest, to spojrzenie... :lol:

Zaba14, Kresia jest już dorosłą panienką, i teraz woli się bawić z dorosłymi kolegami, niż z jakimiś smarkaczami ;) Ostatnio jej najlepszym przyjacielem został stary ON z sąsiedztwa, którego się bała w szczenięctwie, a on zawsze na nią warczał i szczekał. A teraz- zakochana para... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Muszę się podzielić z Wami pewnym odkryciem!

Przeglądają sobie stronki karm dla psów [size=5]natrafiłam na Kreskę w internecie!!! [/size] :D
[url=http://www.happydog.pl/]O TU[/url] znajduje się wizerunek mojej czarnej mordy! :D

Myślicie, że mogę zarządać tantiemów za wykorzystanie wizerunku mojego psa w reklamie?
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...