Jump to content
Dogomania

PPA Legnica 1-2.08.2009


Rauni

Recommended Posts

[CENTER]ZKwP Oddział w Legnicy oraz Klub Sportowy Agility Extreme Dog i Hodowla Meritum FCI[/CENTER]

[CENTER]zapraszają
na zawody agility w ramach Pucharu Polski Agility 2009[/CENTER]



[B][SIZE=3]Termin zawodów: 1-2. sierpnia 2009r[/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]Sędzia zawodów: H.Günter Hertrich (Niemcy)[/SIZE][/B]

[FONT=&quot][SIZE=3][B]Miejsce: Stadion Sportowy w Legnickim Polu, przy ulicy K.D. Asama[/B][/SIZE][/FONT]


[SIZE=3][FONT=&quot][B]Plan zawodów:[/B][/FONT][/SIZE]
[FONT=&quot]Sobota: przyjmowanie zawodników od godz. 8:00, rozpoczęcie przebiegów godz. 9:00[/FONT]
[FONT=&quot]Niedziela: przyjmowanie zawodników od godziny 7:30, rozpoczęcie zawodów godz. 8:00[/FONT]

[FONT=&quot][B][SIZE=3]Planowany przebieg zawodów[/SIZE]:[/B] [/FONT]
[FONT=&quot]Agility 0[/FONT]
[FONT=&quot]A1[/FONT]
[FONT=&quot]A2[/FONT]
[FONT=&quot]A3[/FONT]
[FONT=&quot]Jumping 0 [/FONT]
[FONT=&quot]Open agility[/FONT]
[FONT=&quot]Jumping 0[/FONT]
[FONT=&quot]Open Jumping[/FONT]

[FONT=&quot]Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w przebiegu zawodów.[/FONT]

[FONT=&quot][SIZE=3][B]Startowe:[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=&quot][B]60 zł[/B] [B]za dwa dni[/B] i [B]50 z[/B]ł za jeden dzień,[/FONT]

[SIZE=3][FONT=&quot][B]Wpłaty do dnia 25.07.2009 prosimy kierować na konto:[/B][/FONT][/SIZE]

[FONT=&quot]Związek Kynologiczny w Polsce O/Legnica[/FONT]
[FONT=&quot]59-220 Legnica, ul. Libana 10 [/FONT]

[FONT=&quot][SIZE=3]Kredyt Bank PBI O/Legnica 83 1500 1504 1215 0000 4148 0000[/SIZE][/FONT]

[FONT=&quot]NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI DOKONANIA OPŁATY NA MIEJSCU, PROSIMY ZABRAĆ ZE SOBĄ DOWÓD WPŁATY I OKAZAĆ GO W SEKRETARIACIE ZAWODÓW![/FONT]

[B][SIZE=4][FONT=&quot]Zgłoszenia należy kierować do dnia 25.07.2009 na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/FONT][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bibunia Szczotunia']Ma ktoś może namiar na sprawdzony nocleg :roll:- może być Legnica, chyba że jest coś na miejscu ;)[/quote]

Ja mieszkałam w zeszłym roku tu:
[B]Camping nr 234[/B]

ul. Henryka Brodatego 7
59-241 Legnickie Pole
tel. 076 85-82-397

w takim domku:

[IMG]http://www.legnickiepole.pl/images/stories/menu_glowne/turystyka/tur_5.jpg[/IMG]

Teren ogrodzony, psy biegające luzem nikomu nie przeszkadzały. Jest tam basen, w zeszłym roku był nieczynny.
W domku 2 łóżka na piętrze, jedno na dole, lodówka, czajnik. Sanitariaty, prysznice i umywalki oddzielnie w pawilonie.
Ogólnie przyjemnie, czysto, miło, można na miejscu zjeść obiad.
Na zawody 5 minut na piechotę.

Link to comment
Share on other sites

zgłoszeni ;) w 2007 i 2008r tez spalsmy na wyzej podanym miejscu tylko ze raz w namiocie a raz w przyczepie, miejsce bardzo fajne i jak nie ma zwału ludzi to mozna frisbee porzucac jak kogos taka ochota najdzie :cool3:;)w kazdym razie zielono tam:) jest tez chyba obok jakis bar i łazienki calkiem w miare.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sortis']Ja mieszkałam w zeszłym roku tu:
[B]Camping nr 234[/B]

ul. Henryka Brodatego 7
59-241 Legnickie Pole
tel. 076 85-82-397

w takim domku:



Teren ogrodzony, psy biegające luzem nikomu nie przeszkadzały. Jest tam basen, w zeszłym roku był nieczynny.
W domku 2 łóżka na piętrze, jedno na dole, lodówka, czajnik. Sanitariaty, prysznice i umywalki oddzielnie w pawilonie.
Ogólnie przyjemnie, czysto, miło, można na miejscu zjeść obiad.
Na zawody 5 minut na piechotę.[/quote]
To jest słynny camping, na którym też kiedyś nocowałyśmy, ale miałyśmy pecha, bo padało.... wszędzie, w domku również, kołdra w nocy wpadła mi w kałużę przy łóżku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki [B]Sortis[/B] :multi: Dzwoniłam do kilku miejsc, ale psy nie były mile widziane :mad:
A co mnie śmieszy - Hotel *** w Bydgoszczy przyjął z psem, a zajazd czy motel w Legnickim Polu odmówił :lol: Najgorzej jechać pierwszy raz, później to już się zna :cool3: a ja się zawsze stresuję żeby najpierw zamówić jakieś spanko ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Robić....


[B](Hura dogo znów mnie lubi i mnie zalogowało[/B]:multi:[B])[/B]
a przez 3 dni miałam szlaban na logowanie - IraKa dzięki za pomoc:loveu:

Lista osób zgłoszonych jest w poście poniżej i staram się ją uaktualniać na bieżąco...
Jak kogoś nie ma, po 24 h od wysłania zgłoszenia, to znaczy, że zgłoszenie nie doszło... i proszę o powtórne wysłanie...

Pozdrawiam
CHI & BBB

Link to comment
Share on other sites

Od Małgosi "CHI"( której dogo nie lubi i musi przeze mnie):
Formularz zgłoszenia na zawody w Legnicy:

[URL="www.meritumfci.republika.pl/zgloszenie_legnica.xls"][B][COLOR="DarkRed"][SIZE="5"]FORMULARZ[/SIZE][/COLOR][/B][/URL]

[COLOR="Navy"][B]*niebieskie dane obowiązkowe!!![/B][/COLOR]
[COLOR="DarkOrange"]*żółte dane nieobowiązkowe ale bardzo przydatne[/COLOR] :p

Już zgłoszonych prosimy o uzupełnienie danych.

Aktualna lista zgłoszonych:
[URL="www.meritumfci.republika.pl/lista_zgloszonych_legnica.xls"][B]Lista zgłoszonych par[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Rauni']
[FONT=&quot][B][SIZE=3]Planowany przebieg zawodów[/SIZE]:[/B] [/FONT]
[FONT=&quot][COLOR=Red]Agility 0[/COLOR][/FONT]
[FONT=&quot]A1[/FONT]
[FONT=&quot]A2[/FONT]
[FONT=&quot]A3[/FONT]
[FONT=&quot][COLOR=Red]Jumping 0 [/COLOR][/FONT]
[FONT=&quot]Open agility[/FONT]
[FONT=&quot][COLOR=Red]Jumping 0[/COLOR][/FONT]
[FONT=&quot]Open Jumping[/FONT]
[/quote]

Czyli zerówki biegają 1 x agility i 2 x jumping ? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...