Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kalunia']hahahahaha :lol: super!
Ps. Zdradzcie mi na uszko, co tak szeptaliscie? Paskud pary z pyska nie chce puscic ;)[/quote]

Proszę bardzo:
[size=2]Ja powiedziałem: [i]psss...psss...psss...psss...,[/i]
a usłyszałem: [i]psss...psss...psss...psss... [/i][/size]:wink:
Walerka zresztą już wszystko wie... 8)
A swoją drogą, nie kuś Walerki żadnymi smakołykami,
ona i tak Ci nic nie powie... 8)
Obiecała trzymać jęzorek za ząbkami. :wink:

Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

[size=7]Komisja Śledcza d/s Afery[/size]
[color=red][i]Wnioskuję o zamknięcie obrad naszej komisji. Myślę, ze ponad wszelką wątpliwość ustaliliśmy winę Mruczysława i Rudej. Ale ze względu na to, że nie chodzili do szkoly, są kotami i............[/i][/color]
[img]http://img52.echo.cx/img52/6393/kl2solo4uh.gif[/img]
[color=green][i]......A ja wnioskuję o powołanie na świadka QdłatkaZębatka. Jest to świadek, którego ostatnio odszukały psy na koty! Wiem, że świadek ma nam wiele do powiedzenia![/i][/color]
[img]http://img52.echo.cx/img52/8643/kl12g1szy1as.gif[/img]
[color=red][i]...a ja w imieniu kociej.....[/i][/color]
[i]Cicho! Niech QdłatekZębatek gada![/i]
[img]http://img188.imageshack.us/img188/8655/ks11014tk.gif[/img]
[color=green][i]Czy świadek zna Mruczysława i Rudą? [/i][/color]
[color=blue][i]Tak! Razem kiedyś dzieliliśmy biedę i pchły! [/i][/color]
[color=green][i]Co świadek wie o powiązaniach oskarżonych z elementami przestępczymi?[/i][/color]
[color=blue][i]No cóż, te kociambry wielokrotnie podpadały pod paragrafy, ale są to raczej poczciwiny. Ruda to typowa blondynka, która dla swiecidełek i pełnej michy zrobi wszystko.
Wiem, że od jakiegoś czasu widywała się z jakimś kociambrem z lepszej dzielnicy![/i][/color]
[color=green][i]Czy QdłatekZębatek wie z kim?[/i][/color]
[color=blue][i]Jasne, ale o tym za chwilę. Mruczysław chyba zaczął coś podejrzewać i prosił mnie, żebym śledził Rudą!
Pewnego wieczora przydybałem Rudą w luksusowym śmietniku koło Makdonałdsa jak gadała z jednym takim. Gość się maskował w cieniu, ale i tak udało mi się go obejrzeć w całości!
A jak się dowiedziałem, że Mruczysław i Ruda wplątali się w tą aferę, pomyślałem, że muszę powiedzieć wszystko Inspektorowi Piesiakowi lub jego psom na koty. A jak oni zagwarantowali mi pełną ochronę, to stwierdziłem, ze się nie boję niczego![/i][/color]
[color=green][i]Czyli kto to był?[/i][/color]


cdn

zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Mysle, ze to bedzie Kociamber Hilton. Potentat firmy z akcesoriami i smakołykami "Hilton". Ma kocia wiile na jednym z drzew i prywatny (!) smietnik na tyłach jednego z francuskich hiper-marketów "Ąszą", poniewaz sam jest francuzem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']O jejku :o mój Timon - Qdłatek Zębatek :lol: :lol: został świadkiem. Wielkie dzięki, :P :P i widzę że tak samo rozgadany jak i w domu. Oby tylko nie nakwiczał jakiś głupot z tą jego fantazją.[/quote]
Nie kwiczy głupot,
a perfekcyjnie wygłasza swoją kwestię zgodnie ze scenariuszem.
TIMONEK jest bardzo zdolnym i wszechstronnym aktorem,
a niebezpieczne sceny wykonał sam, bez pomocy kaskadera. 8)
Pozdrawiam.
:D

Link to comment
Share on other sites

Już się tych "niebezpiecznych" scen doczekać nie mogę. Czekam i czekam i czekam.... Tyle, że Koteckę w muzeum wcięło... A gdzie te ognie (mam nadzieję, że nie piekielne)?
I jak - u licha - połączą się wątki komisji i Paryża??? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[size=7][color=red]A teraz chwila na reklamę![/color][/size]
[img]http://img274.echo.cx/img274/4600/ks0702repnatlekomisji9em.gif[/img]
[i]Przerywąmy naszą trąsmisję z Komisji Ślędczej d/s Afery aby zapręzentować Wam, drądzy DogoWidzowie szereg wspąniałych prąduktów.
Zapewnę pamiętącie, że jeszcze niedawno, Wasza ulubiąna reporterka bardzo sepleniłła.
Otóż, po użyciu wspąniąłłego preparatu do gięętkich zębów, wylęczyłłam się z tęgo prąblemu :evilgrin:
Wspaniąłe jągurty do żęębów firmy NąneDąne, nię tylko usztwnią zęęby i dziąsła alę jęszcze ujędnią jęęzyk,
czego i Wam, drągie dogomaniączki życzę.[/i]

cdn


zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lukusia']Eve, może masz zwidy... Może to reklama damskich majtek dla psów - suczek :lol: :lol:[/quote]No nie, noooo, damska pupe od suczej jeszcze odrozniam :oops:
Sie zastanawiam, czy ma to zwiazek z jogurtem na zeby reklamowanym przez Basenji :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...