Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

„Filmowe” 3 miesiące to oczywiście minęły,
a właściwie miną w momencie ukazania się najbliższego odcinka,
co [B]może [/B]nastąpić już jutro... :cool1:
Na razie scenka do wspomnianego odcinka jest jeszcze u mnie
i przechodzi ostatni szlif... :evil_lol:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']„Filmowe” 3 miesiące to oczywiście minęły,
a właściwie miną w momencie ukazania się najbliższego odcinka,
co [B]może [/B]nastąpić już jutro... :cool1:
Na razie scenka do wspomnianego odcinka jest jeszcze u mnie
i przechodzi ostatni szlif... :evil_lol:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote]
szlifuj szlifuj te diamenty hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']
Na razie scenka do wspomnianego odcinka jest jeszcze u mnie
i przechodzi ostatni szlif... :evil_lol:
[/quote]
Świetnie - moje kocie "gwiazdy" swoje zrobiły, więc odwiozę je na działkę (niech teraz, dla odmiany, popracują łowiąc myszki) a jak wrócę to sobie popatrzę.... :lol:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']szlifuj szlifuj te diamenty hahaha[/QUOTE]

Doszlifowany i wysłany do reżysera,
teraz jest już "zmartwieniem" [COLOR="Blue"]Basenji [/COLOR]:evil_lol:

[quote name='M10M']Świetnie - [B]moje kocie "gwiazdy" swoje zrobiły[/B], więc odwiozę je na działkę (niech teraz, dla odmiany, popracują łowiąc myszki) a jak wrócę to sobie popatrzę.... :lol:
;)[/QUOTE]

I sądzisz, że już nie zobaczysz ich w następnych odcinkach? :cool1:

Pozdrawiam.
;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=#800000]"[B][I]KOCIOKWIK [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=#800000][B][I]czyli przystanek WALEWICE [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=#800000][B][I]na Szlaku [COLOR=sandybrown]Złotej Pchły[/COLOR][/I][/B]"[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Komka: [I]Czy już wszyscy są? Gizmou, Hera,..... no tak! [FONT=Arial Black][SIZE=3]Koteckaaa![/SIZE][/FONT][/I][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#008000][FONT=Arial][B]KOTECKA[/B]: [I]Pardon, dla bezpieczeństwa waszego eksperta z Walewic musiałam łyknąć kapsułkę "szczuro-stop". Uprzedzano mnie przecież.....[/I][/FONT][/COLOR]
[FONT=Century Gothic]Komka: [I]Już dobrze! Faculka, możesz wyjść. Drodzy goście, przedstawiam Wam naszego wyjątkowego eksperta od spraw pchlich, czyli Faculkę![/I][/FONT]
[FONT=Garamond][COLOR=gray]...........................................zasłużone oklaski........................................................[/COLOR][/FONT]

[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8517/2301wycieczkawalewicebz0.gif[/IMG]

[COLOR=sienna][FONT=Fixedsys][B]HAMLET[/B]: [I]Jak pchle udało się przetrwać i co się stało ze szczurkiem opiekującym się złotą pchłą?[/I][/FONT][/COLOR]
[FONT=Century Gothic][COLOR=blue]Faculka: [I]Nasze laboratorium nadal nad tym pracuje. Tymniemniej możemy już Wam w zaufaniu zdradzić, że to nad czym pracujemy będzie na pewno przełomem w nauce, porównywalnym do wynalezienia suchej karmy![/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][COLOR=seagreen]Sonia: [I]To ciekawe, ciekawe. A ten szczurek? A duża pchła to była?[/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]Faculka:[I] [SIZE=3]OOOOO taaaaaka.[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff][I]Szczurek ciężko to przeżył, ale obecnie jest na kuracji w Egipcie. [/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff][I]Wracając do pchły, w jej organizmie znaleźliśmy ślady śluźni złotej, niezwykłej istoty z pogranicza światów. Widzimy też związki z kontinuum przestrzenno-czasowym.[/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Komka:[I] Dziękujemy Faculko. A teraz zapraszamy na bankiet.[/I][/COLOR][/FONT]


[FONT=Century Gothic]cd(?)n[/FONT]
[FONT=Century Gothic]23-01[/FONT]
[FONT=Century Gothic]zdrówko[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']Doszlifowany i wysłany do reżysera,
teraz jest już "zmartwieniem" [COLOR=Blue]Basenji [/COLOR]:evil_lol:
[/quote]
Coś mi się wydaje, że [B]Basenji[/B] nadal ma z nim zmartwienie :evil_lol:
[quote name='baskomaniak']
I sądzisz, że już nie zobaczysz ich w następnych odcinkach? :cool1:
[/quote]
Oj, chyba zobaczę..... :lol:
[SIZE=1][COLOR=DarkGreen]Jak się Basenji postara....[/COLOR][/SIZE]
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Czy Wam też wyświetla kawałek początkowego tekstu bez fotki?
Zdrówko[/QUOTE]W tresci Twojego postu nie ma najmniejszego sladu ilustracji.
Wszyscy mysla, ze tak mialo byc. Nas juz nic nie zdziwi :evil_lol:

Edit 1: jest jednak :oops: ide pogrzebac ;)
Edit 2: juz chyba ok :) Widac ?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="2"][SIZE="1"]Niby wszystko jest OK :roll: spróbuję w postaci cytatu[/SIZE][/SIZE]

....

[FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=#800000]"[B][I]KOCIOKWIK [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=#800000][B][I]czyli przystanek WALEWICE [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][SIZE=6][COLOR=#800000][B][I]na Szlaku [COLOR=sandybrown]Złotej Pchły[/COLOR][/I][/B]"[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Komka: [I]Czy już wszyscy są? Gizmou, Hera,..... no tak! [FONT=Arial Black][SIZE=3]Koteckaaa![/SIZE][/FONT][/I][/COLOR][/FONT]
[COLOR=#008000][FONT=Arial][B]KOTECKA[/B]: [I]Pardon, dla bezpieczeństwa waszego eksperta z Walewic musiałam łyknąć kapsułkę "szczuro-stop". Uprzedzano mnie przecież.....[/I][/FONT][/COLOR]
[FONT=Century Gothic]Komka: [I]Już dobrze! Faculka, możesz wyjść. Drodzy goście, przedstawiam Wam naszego wyjątkowego eksperta od spraw pchlich, czyli Faculkę![/I][/FONT]
[FONT="Arial"][SIZE="1"][COLOR=gray]............................zasłużone oklaski...................................[/COLOR]
[/SIZE][/FONT]
[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/8517/2301wycieczkawalewicebz0.gif[/IMG]

[COLOR=sienna][FONT=Fixedsys][B]HAMLET[/B]: [I]Jak pchle udało się przetrwać i co się stało ze szczurkiem opiekującym się złotą pchłą?[/I][/FONT][/COLOR]
[FONT=Century Gothic][COLOR=blue]Faculka: [I]Nasze laboratorium nadal nad tym pracuje. Tymniemniej możemy już Wam w zaufaniu zdradzić, że to nad czym pracujemy będzie na pewno przełomem w nauce, porównywalnym do wynalezienia suchej karmy![/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][COLOR=seagreen]Sonia: [I]To ciekawe, ciekawe. A ten szczurek? A duża pchła to była?[/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff]Faculka:[I] [SIZE=3]OOOOO taaaaaka.[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff][I]Szczurek ciężko to przeżył, ale obecnie jest na kuracji w Egipcie. [/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=#0000ff][I]Wracając do pchły, w jej organizmie znaleźliśmy ślady śluźni złotej, niezwykłej istoty z pogranicza światów. Widzimy też związki z kontinuum przestrzenno-czasowym.[/I][/COLOR][/FONT]
[FONT=Century Gothic][COLOR=black]Komka:[I] Dziękujemy Faculko. A teraz zapraszamy na bankiet.[/I][/COLOR][/FONT]


[FONT=Century Gothic]cd(?)n[/FONT]
[FONT=Century Gothic]23-01[/FONT]
[FONT=Century Gothic]zdrówko[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']No Baskomaniaku.
Masz normalnie klawiaturę w rękach.:lol:
Zdrówko[/QUOTE]

Tego chyba jeszcze nie było... :cool3:
Cała ekipa „walczyła” nad poprawną emisją tego odcinka :multi:
i w końcu się udało :multi:
Prawdopodobnie ujawnił się błąd skryptu... :roll:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M'][B]Baskomaniaku[/B] - czy Twoja wiadomość zawiera ciąg dalszy? W powiadomieniu mam jeszcze PS. Sam skasowałeś czy znowu coś nawala?
;)[/QUOTE]No to mnie ominelo [img]http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/img] [b]M10M[/B] wez troche poplotkuj :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']O zesz Ty :eviltong: Ja tez Ci nie powiem pewnych rzeczy :eviltong:[/quote]

[quote name='baskomaniak'][IMG]http://www.mysmilie.de/generator/ablage/125/453.png[/IMG]

:evil_lol:[/quote]
No to mówcie......
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...