Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baskomaniak']Prawdą jest, że już bardziej się skręca niż rozkręca :evil_lol:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG][/quote]
skręca rozkręca wiąż żyje mamy tu ubaw po szyję każdy coś znajdzie tu ciekawego czy pies czy jeż, czy kot czy koń to wiemy że ekipą są :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A po zakończeniu serialu powinna wyjść wersja dvd ze zdjęciami aktorów, niewykorzystanymi scenami, życiorysami głównych postaci i twórczością towarzyszącą: plakaty, odciski łap (czy na czym tam poruszają się aktorzy), tekstami piosenek i wierszami......:evil_lol:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']A po zakończeniu serialu powinna wyjść wersja dvd ze zdjęciami aktorów, niewykorzystanymi scenami, życiorysami głównych postaci i twórczością towarzyszącą: plakaty, odciski łap (czy na czym tam poruszają się aktorzy), tekstami piosenek i wierszami......:evil_lol:
;)[/quote]


Juz to widze te pyski na afiszach.........................(czy co tam mają:evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']A po zakończeniu serialu powinna wyjść wersja dvd ze zdjęciami aktorów, niewykorzystanymi scenami, życiorysami głównych postaci i twórczością towarzyszącą: plakaty, odciski łap (czy na czym tam poruszają się aktorzy), tekstami piosenek i wierszami......:evil_lol:
;)[/quote]

Ta wersja DVD to dobry pomysł.
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=deepskyblue]Kociokwik II czyli zemsta na Napoleonie[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]Louvre[/SIZE]

[COLOR=green]Dr Gizmauo:[I] .....[/I][/COLOR][COLOR=green][I]no ale mówcie w jaki sposób mnie uwolniliście? No i jak rozwiązaliście tę niesamowitą zagadkę z tymi gryzoniami i .... znikającymi kotami?[/I][/COLOR]
Piesiak: [I]Eeee. nie ma o czym szczekać....![/I]
[COLOR=red]Lissa: [I]Oj, Piesiak jest zawsze bardzo skromny. To ja o wszystkim opowiem.[/I][/COLOR]
[I][COLOR=red]O, w tym miejscu śpiewałam mumii kota i usypiałam jej czujność.[/COLOR][/I]
[COLOR=seagreen]Dr Gizmauo: [I]Tak jak przez mgłę coś pamiętam....[/I][/COLOR]
[COLOR=red]Lissa: [I]Piesiak dokładnie przestudiował w bibliotece m.ateriały dotyczące mitologii egipskiej, czasów Goldeona Labradone i tam znalazł wskazówki, które podsunęły mu pomysł.[/I][/COLOR]
[IMG]http://img506.imageshack.us/img506/3555/2008koteckaslyszyrozmowmd5.gif[/IMG]
Piesiak[I]: Wiedziałem, że bez nadzwyczajnej pomocy nie przeciwstawimy się Bastet i jej sztuczkom. Wtedy pomyślałem o tajemniczej czarnej głowie, którą wykopałem kiedyś w starożytnym Truso. Ona dała mi kontakt mistyczny z Anubisem.[/I]
[COLOR=seagreen]Dr Gizmauo: [I]Truso? A gdzie to jest? Hm[/I].[/COLOR]
[COLOR=seagreen][I]Ale cieszę się, że moi koci strażnicy wrócili. O, tu jest Kociame Kotecka.[/I][/COLOR]
[COLOR=red]Lissa:[I] Szkoda tylo L'Hunda? Gdzie on się podziewa? Szkoda go.[/I][/COLOR]
[I][COLOR=#ff0000]No, ale musimy jechać do hotelu i pakować się. Ojczyzna nas oczekuje![/COLOR][/I]
[COLOR=seagreen]Dr. Gizmauo[I]: No nie, nie pozwalam! Zawdzięczamy Wam tyle. Prezydent przygotowuje wielką paradę na waszą cześć![/I][/COLOR]





[COLOR=black]c.dn[/COLOR]
[COLOR=black]20-08[/COLOR]
[COLOR=black]zdrówko[/COLOR]






[COLOR=blue][SIZE=1]Kotecka[I]: Mraauuuuuuu[/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe na jaki temat Kotecka mrauczy?
I o co chodzi temu Piesiakowi z mistycznymi kontaktami - za dużo słońca w Egipcie i stresu we Francji - to chyba dlatego :evil_lol: Gdzie Truso a gdzie Anubis?
Chociaż, z drugiej strony - mogły być Walewice to i Truso jest możliwe....
;)
[SIZE=1][COLOR=Navy]Nie przejmuj się [B]Basenji[/B], nie jesteś odosobniony - dogo ostatnio wszystkich dobija[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']A po zakończeniu serialu powinna wyjść wersja dvd ze zdjęciami aktorów, [B]niewykorzystanymi scenami[/B], życiorysami głównych postaci i twórczością towarzyszącą: plakaty, odciski łap (czy na czym tam poruszają się aktorzy), tekstami piosenek i wierszami......:evil_lol:
;)[/QUOTE]Ojjj lepiej nie, bo wtedy wyszloby na jaw jaki horror i jatka odbywaly sie w czasie produkcji :evil_lol:.
Te lapy bez wlasciciela, te szczeki walajace sie w rogu kadru ... dlugo by pisac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Ojjj lepiej nie, bo wtedy wyszloby na jaw jaki horror i jatka odbywaly sie w czasie produkcji :evil_lol:.
Te lapy bez wlasciciela, te szczeki walajace sie w rogu kadru ... dlugo by pisac :evil_lol:[/quote]
Ciiiiicho! [B]Szaraduszka[/B] słucha.....:razz:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Ojjj lepiej nie, bo wtedy wyszloby na jaw jaki horror i jatka odbywaly sie w czasie produkcji :evil_lol:.
Te lapy bez wlasciciela, te szczeki walajace sie w rogu kadru ... dlugo by pisac :evil_lol:[/quote]

Nie przesadzaj.
Przecież obecne media tylko to ludziom sprzedają.
W końcu trochę podrobów naprodukowalismy:diabloti:
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']A po zakończeniu serialu powinna wyjść wersja dvd ze zdjęciami aktorów, niewykorzystanymi scenami, życiorysami głównych postaci i twórczością towarzyszącą: plakaty, odciski łap (czy na czym tam poruszają się aktorzy), tekstami piosenek i wierszami......:evil_lol:
;)[/QUOTE]

Nic nie stoi na przeszkodzie, by po zakończeniu serialu nasi znakomici aktorzy mieli okazję [B]zaprezentować się „prywatnie”[/B]. Już podczas casting'u zaświtał nam taki pomysł. Jedno ze zwierzątek startujących w casting’u dostało propozycję poprowadzenia [COLOR="Red"]„Studia KOCIOKWIK”[/COLOR] po zakończeniu serialu, by miało okazję spełnić swoje marzenie i spotkać się ze wszystkimi aktorami "Kociokwika". Czy i w jakim zakresie to się uda zrealizować [B]zależeć będzie przede wszystkim od osób zainteresowanych prezentacją swoich pupilków[/B]. Dziś jeszcze nie zdradzę, o którym zwierzątku mowa, powiem tylko, że nie pojawiło się w żadnym z dotychczasowych odcinków naszego serialu. :cool1:

[SIZE="1"][COLOR="Gray"]A tak przy okazji:
W czasach „świetności” serialu robiłem przymiarki, by go przekonwertować do postaci filmu animowanego w wersji dźwiękowej z dubbingiem zamiast napisów. Technicznie nie byłoby to trudne do zrobienia jednak pewne formalne przyczyny sprawiły, że pomysł upadł... Dziś już chyba nie ma sensu wracać do tego pomysłu.:shake:
Jeśli zatem ktoś zechce przenieść nasz serial na DVD, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Może to przecież zrobić we własnym zakresie i na własne potrzeby.[/COLOR][/SIZE]:roll:

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']Jedno ze zwierzątek startujących w casting’u dostało propozycję poprowadzenia [COLOR=Red]„Studia KOCIOKWIK”[/COLOR] po zakończeniu serialu, by miało okazję spełnić swoje marzenie i spotkać się ze wszystkimi aktorami "Kociokwika". Czy i w jakim zakresie to się uda zrealizować [B]zależeć będzie przede wszystkim od osób zainteresowanych prezentacją swoich pupilków[/B]. Dziś jeszcze nie zdradzę, o którym zwierzątku mowa, powiem tylko, że nie pojawiło się w żadnym z dotychczasowych odcinków naszego serialu. :cool1:
[/quote]
No i masz ci los - znowu zagadki..... A już wszystko było na najlepszej drodze do wyjaśnienia wszystkiego (łącznie z zagadkami Nazca i Roswell) :evil_lol:
[quote name='baskomaniak'][COLOR=Gray][SIZE=1](...) [/SIZE][/COLOR][SIZE=1][COLOR=Gray]robiłem przymiarki, by go przekonwertować do postaci filmu animowanego w wersji dźwiękowej z dubbingiem zamiast napisów. Technicznie nie byłoby to trudne do zrobienia.[/COLOR][/SIZE][/quote]
Coraz bardziej intryguje mnie pytanie czym Ty się właściwie zajmujesz zawodowo :crazyeye:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']No i masz ci los - znowu zagadki...[/QUOTE]

[B][COLOR="Blue"]M10M[/COLOR][/B], [B][COLOR="blue"]dla takiego znawcy serialu ja Ty [/COLOR][/B]odgadnięcie tej zagadki to drobiazg :evil_lol:

[quote name='M10M']...
Coraz bardziej intryguje mnie pytanie czym Ty się właściwie zajmujesz zawodowo :crazyeye:
;)[/QUOTE]

Od 3 klasy szkoły podstawowej fotografia stała się moim hobby. Moje pierwsze zdjęcia wywoływałem w wydzierżawionych od mamy talerzach do zupy. Pierwszy animowany film zrobiłem na taśmie filmowej 8 mm w połowie lat 70-tych. Pojawienie się video i wreszcie PC-tów to kolejne etapy w uprawianiu mojej pasji.
W Twoim pytaniu niewątpliwie chodzi o to, czy hobby i wyuczona profesja mogą mieć ze sobą coś wspólnego? Czemu nie... :razz:
Naprawię aparat fotograficzny, kamerę filmową, magnetowid oraz ożywię PC-ta... :evil_lol:
Wystarczy? ;)

Pozdrawiam.
[IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak'][B][COLOR=Blue]M10M[/COLOR][/B], [B][COLOR=blue]dla takiego znawcy serialu ja Ty [/COLOR][/B]odgadnięcie tej zagadki to drobiazg :evil_lol:
[/quote]
Mogę strzelać: nie pamiętam, żebym widziała pająka.... :lol:
[quote name='baskomaniak']
Naprawię aparat fotograficzny, kamerę filmową, magnetowid oraz ożywię PC-ta... :evil_lol:
Wystarczy? ;)
[/quote]
Pewnie, mniej więcej "mam jasność w temacie".... :lol:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']Bo ja wiem, jak obrotny chłopak był.....
;)[/QUOTE][img]http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-567.gif[/img]

Ja sobie wlasnie przypomnialam, juz w pierwszej klasie umialam taki fajny program graficzny obslugiwac [img]http://yelims.free.fr/IPB/Invision-Board-France-161.gif[/img] Kredki sie nazywal :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie (chyba raczej: "czytajcie" :razz:) Szanowna Ekipo - może Wy przyspieszcie nieco akcję bo Admini "szaleją" po dogo a niektórzy to nawet "grożą", że zadziwimy się jak już nastanie ostateczny ład.
Może więc - póki co - malutki odcineczek?
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...