Jump to content
Dogomania

"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=5]Kota[COLOR=darkslategray]kwik[/COLOR] II czyli zemsta na Napoleonie.[/SIZE]
[SIZE=3]Louvre[/SIZE]
[COLOR=red]Lissa: [I]Piesiaczku, co się z tym czymś dzieje?[/I][/COLOR]
Piesiak: [I]Hm, sam jestem zaskoczony. Popatrzmy i bądźmy gotowi do akcji![/I]
[I][SIZE=4][COLOR=purple]fijuuuuuuu fijaa[COLOR=sandybrown]aaaaauuuuu [/COLOR] [/COLOR][COLOR=sandybrown]chauuuuuuuuuuuu[/COLOR][/SIZE][/I]

[IMG]http://img45.imageshack.us/img45/1074/2006luwrkoniecmumiicz4xl5.gif[/IMG]

[LEFT][COLOR=sandybrown]Dr.Gyzmauo: [I]Oj moje kości![/I][/COLOR][/LEFT]
[CENTER][I][COLOR=sandybrown]Wybawiciele![/COLOR][/I]
[I][COLOR=sandybrown]Kocham Was![/COLOR][/I]
[I][COLOR=sandybrown]Jestem wreszcie wolny![/COLOR][/I][/CENTER]
Piesiak: [I]Wolny nie wolny, ale nie całuj się z moją suczką![/I]
[COLOR=red]Lissa: [I]Przedstaw tegoż psiaka![/I][/COLOR]
[COLOR=black]Piesiak: [I]To Dr. Gyzmauo, kustosz Luwru, to on jako pierwszy padł ofiarą klątwy...[/I][/COLOR]
[COLOR=darkorange]Dr. Gyzmauo: [I]Vive la Pologne![/I][/COLOR]



cdn
20-06
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

No przecież widać.
Lissa, jak każda kobieta ma umysł bardziej artystyczny, więc nie jest w stanie szybko określić kim/czym jest mumia kota?
Kotem?
Byłym kotem?
Niby kotem?
Mirażem kota?
Opcji jest wiele!
I jak widać odpowiedź jest więcej niż zaskakująca.
A w następnym odcinku, to.....
:loveu:
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']
Opcji jest wiele!
I jak widać odpowiedź jest więcej niż zaskakująca.[/quote]
No tak - mumia kota rzadko okazuje się psem :evil_lol:
[quote name='Basenji']
A w następnym odcinku, to.....
:loveu:[/quote]
....To co? Będą koty? Albo może sama boska Bastet?
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baskomaniak']A mają być? ;)
[/quote]
Pewnie, że tak. Kotów nigdy za dużo..... :evil_lol:
Tylko trzeba uważać z nowym kolejnym wspaniałym odcinkiem, bo z dogo dzieją się ostatnio straszne rzeczy. Byłaby to niepowetowana strata, gdyby coś "wcięło". Dobrze, że przynajmniej część serialu mam u siebie :multi:
;)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]Kociokwik II czyli zemsta na Napoleonie[/SIZE]
[SIZE=3]Louvre[/SIZE]
[SIZE=1][COLOR=red]Mrraaaaaaaaau[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=darkorange]Miauouou[/COLOR]
[IMG]http://img105.imageshack.us/img105/4316/2007kotywracajanastanowhf1.gif[/IMG]
[SIZE=3][COLOR=green]Myau[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=pink]Miau[/COLOR],[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=royalblue]Jałał,[/COLOR][/SIZE][COLOR=wheat] [SIZE=1]srau[/SIZE][/COLOR][SIZE=1],[/SIZE] [SIZE=7][COLOR=slategray]kiciau[/COLOR][/SIZE] itd, itp!

[quote]
Komka: [I]Qrde, znowu koty! Ech, ale bym sobie je pogoniła. Ale cóż, praca nie pozwala.[/I]
[I]Ech, życie![/I]
[/quote]
cdn
20-07
zdrówko

Link to comment
Share on other sites

Oooo! Ile się kotów namnożyło (w tym i znanych mi całkiem dobrze, nawet moja piękna Kotecka elegancko wróciła na swój posterunek) :happy1:
A Komka niech nie narzeka, bo jej każą za szczurami albo co gorsza - za myszkami ganiać :evil_lol:
;)
[SIZE=1][COLOR=Navy][I][B]Basenji[/B] a Ty czasem nie masz kłopotów ze słuchem? U Ciebie w domu Mruczysław wydaje tak osobliwe dźwięki? To chyba do weta z nim trzeba? A może Ty omamy słuchowe miewasz?[/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']Oooo! Ile się kotów namnożyło (w tym i znanych mi całkiem dobrze, nawet moja piękna Kotecka elegancko wróciła na swój posterunek) :happy1:
A Komka niech nie narzeka, bo jej każą za szczurami albo co gorsza - za myszkami ganiać :evil_lol:
;)
[SIZE=1][COLOR=navy][I][B]Basenji[/B] a Ty czasem nie masz kłopotów ze słuchem? U Ciebie w domu Mruczysław wydaje tak osobliwe dźwięki? To chyba do weta z nim trzeba? A może Ty omamy słuchowe miewasz?[/I][/COLOR][/SIZE][/quote]

To są oficjalne dźwięki kotów z różnych stron świata.
Zdrówko:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']To są oficjalne dźwięki kotów z różnych stron świata.
Zdrówko:evil_lol:[/quote]
Ooopsss ! A to bardzo przepraszam za moją niewiedzę i niekompetencję i proszę o wybaczenie moich, jakże niestosownych, uwag :evil_lol:
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']Jeeej, jakie ja mam zaległości :placz:
Mam nadzieję że jakoś je nadrobię i zostanie mi to wybaczone :shake:
Dobrze że jest wątek "Wszystko w jednym" :modla:
[B]Pozdrawiam całą ekipę Kociokwika![/B] [/QUOTE]Rowniez pozdrawiamy marnotrawnego widza :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M10M']Pewnie, że nie - mam wyłączność na grzebanie w historii serialu, wykupiłam sobie - a co....:eviltong:
Mumia wala się na stronie 225, mocno poturbowana przez dzielne psy (ładnie tak znęcać się nad nieboszczką? :shake:)
Przy okazji znalazłam informację, że w serialu "gra" 57 zwierzaków. Gdzie wobec tego są ich właściciele? Z tych, którzy często odwiedzali Kociokwik jakoś ostatnio nie bywają tu: [B]talut[/B], [B]Koma[/B], [B]AnkaW[/B], [B]gugu[/B], rzadko są: [B]agabass[/B], [B]bellatriks[/B], [B]dbsst[/B]...... ?
No i nadal nie wiem czyje stroje zdobią kocich akolitów Bastet (a konkretnie na czym były wzorowane).
No i dgm działa mi dziś strasznie powoli :angryy:
;)[/quote]

na swoje usprawiedliwienie brak czasu, ale zamierzam bywać tu częścej

fiu fiu ale tu się działo no rozkręca się nasza akcja super jak zawsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass'] no rozkręca się nasza akcja [/quote]
Ja to słyszałam, że nawet zaczyna się powoli skręcać :evil_lol:. Ale może to tylko plotki. [B]Basenji[/B] nie ma co pytać o takie rzeczy, [B]Baskomaniak[/B] gdzieś zniknął a [B]Evelina[/B] pewnie powie, że ona nic nie wie......:razz:
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...