Jump to content
Dogomania

5-6.03.05 III Zawody Psich Zaprzęgów w Bydgoszczy


ariel_ch

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie jest troche śniegu i miejscami dużo lodu.
Co do śniegu to damy sobie z nim rade (bynajmniej zmniejszymy jego ilość), no a z lodem będzie gorzej.
Naszczęście został jeszcze tydzień i pogoda może się zmienić.
Trasa jest rewelacyjna, malownicza, psy nie będą się nudzić.
Można niezle depnąć! Jakby co to specjalistyczna karetka będzie :D ale mam nadzieję, że się nie przyda. :P

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widzę, trasa niezła. Chociaż mój rozciągnięty łańcuch i wyrobione zębatki nie będą zachwycone podjazdem pod górkę :D (bo Młoda, jak ją znam, przy podjeździe pod górkę będzie akurat częstować się śniegiem). Jestem ciekaw jak nam pójdzie, bo to debiucik.
Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Z tą "górką" jeszcze nie próbowaliśmy. Po Myślęcinku jeździłem kiedyś bardzo często, ale sam, bez psa (jeszcze wtedy nie miałem). A teraz po przeprowadzce nasz teren to południowa część podbydgoskich lasów (prawie Puszcza Bydgoska) :D
Teren lepszy od Myślęcinka, bardziej urozmaicony.

Link to comment
Share on other sites

Nie no większej bzdury dawno nie słyszałem !!! Co wy będziecie śnieg odgarniać na całej trasie? Miotłami co???
Wmawiacie nam wszystkim przez telefon, że warunki są do niczego i tylko wózkami można jeździć bo sami nie macie sań i nie moglibyście startować !!! TAK NIE MOŻNA OKŁAMYWAĆ ZAWODNIKÓW !!!

Opady śniegu w Bydgoszczy są codziennie i ja naprawdę współczuję wszystkim z wózkami. Ja tam rezygnuję z takiej imprezy, gdzie okłamują ludzi tylko po to by sami organizatorzy mogli wystartować bo przecież nie mają na czym. Jakby nawet sobie załatwili to by wylądowali daleko za fachowcami. I to ich boli no i liczy się kasa nie?

Z lodem sobie też poradzą niby co będą sypać kilometrami sól by zniszczyć środowisko i tak wszystko zamarznie bo są ciągłe mrozy powyżej 10 stopni.

Współczuje i już widzę jak będziecie kląć jadąc wózkami, gdy mógłby to być wyścig z prawdziwego zdarzenia na saniach. Piękny i dostojny sport zbrukany przez kłamstwa organizatorów dla osiągnięcia własnych korzyści jeszcze przed rozpoczęciem zawodów.

I co to za dziecko tu odpisuje? Jeśli takim fatalnym językiem ktoś się wypowiada to już widzę tą organizację. Czy to zabawa czy odpowiedzialne zawody z odpowiedzialnymi ludźmi??? Wg mnie powinien wypowiadać się organizator chyba, że ma taki poziom. Bo ja bym się wstydził takich podstawowych błędów, ale to już moja dygresja.

Ważniejsze są zawody oparte na kłamstwach i kto wie czym jeszcze.

Pozdrawiam i życzę powodzenia dokopcie organizatorom, chodź tak bo na zwrot pieniędzy to oczywiście nie liczcie, jakbyście zrezygnowali.
Andrzej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...