Jump to content
Dogomania

5-6.03.05 III Zawody Psich Zaprzęgów w Bydgoszczy


ariel_ch

Recommended Posts

5 i 6 marca 2005 roku w Bydgoszczy poraz III odbędą się Zawody Psich Zaprzęgów. Na tym forum możecie zadawać pytanka a propo organizacji.
Chętnych do wzięcia udziału zapraszam na [url]www.husky.com.pl[/url] gdzie znajdziecie formularz zgłoszeniowy. Natomiast więcej informacji na [url]www.snieznepsy.com[/url].

Po zawodach proszę o wasze opinie o nich.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej.
Dla wszystkich jadacych z poludnia: chyba najlepiej jechac caly czas na Gdańsk, wyjechac za rogatki, kierujac sie caly czas na Gdansk, za tabliczka koniec Bydgoszczy jakies 6-8 km dwupasmowka, podjazd pod gorke i na gorce zaraz za stacja benzynowa skrecic w lewo z powrotem do miasta (stara droga krajowa). Potem wystarczy zjechac z gorki i po prawej stronie Lesny Park Kultury i Wypoczynku, czyli juz na miejscu.
Powodzenia.[/img]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze dla zainteresowanych mapka.
Autora proszę o wybaczenie za bezprawną publikację, ale myślę, że się nie pogniewa.
[img]C:\Documents and Settings\Gosia i Tomek\Moje dokumenty\Moje obrazy\mapka_zawody.jpg
(ciekawe, czy się uda ją wstawić :D )[/img]

Link to comment
Share on other sites

Miło mi, że się zgłaszacie. Co do dojazdu od strony poznania to: jeżeli będziesz przejeżdzać przez Poznań to proponuje kierować się na Gniezno, Żnin, Szubin po wjeżdzie do Bydgoszczy zostaje ci jakieś 8-10 km do ul. Gdańskiej. Potem cąły czas prosto i po lewej będzie leszny park.

W razie problemów dzwoń 502513640 to jest numer głównego organizatora (on jest zmotoryzowany i szybciej wyjaśni Ci jak dojechać).

Pozdrawiam. :D

Link to comment
Share on other sites

W razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt e-mail ([email protected]), bądz telefonicznie 502048065, 502513640.
Gdyby te numery były zajęte 509767052.

Jeżeli będziecie rezerwować noclegi prosze abyście mówili, że to na zawody psich zaprzegów. W przeciwnym razie możecie być "odprawieni z kwitkiem"
(recepcja w hotelu Agat jest nieco zakręcona i nie pyta o to, więc mósicie to podkreślić :-) ). :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Agnieszka&Hexa napisała

ja chciałabym się spytać o trasę (pod wzgledem technicznym) . szykowac sie na karkołomnośc czy wzgledne równiny ?

serdecznie pozdrawiamy aga i hexa[/quote]



A w jakiej klasie startujesz?
Generalnie trasa jest prosta, równa, jest pare zakrętów, część jest po lesie, a część po drodze no i mała niespodzianka, ale to ... zobaczysz sama :lol:
Zresztą osoby, które były w zeszłym roku i 2 lata temu mogą potwierdzić.
W zeszłym roku to było o tyle fajnie, że było zimno, był śnieg i część trasy szła po zamarzniętych jeziorach, to była jazda. W tym roku tak niestety nie będzie, no chyba, że pogoda nas jeszcze czymś zaskoczy.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka&Hexa']jesli bede jechac to w skandynawce albo rollpulce, dlatego pytam:)
dzieki,lubie niespodzianki;][/quote]


To fajnie, że lubisz niespodzianki, ale zapewniam nic strasznego.
Jeżeli się jeszcze nie zgłosiłaś to przypominam, że czas jest do 25.02 po stawce normalnej, bo po 25 jest inna stawka płatnicza. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka&Hexa']hmm czy ariel_ch oznacza ze jestes Ariel Chmu... (nie wymieniam zeby nie bylo :wink: ) i ze startujesz w Velo z haszczakiem?? :bluepaw:[/quote]

To się zgadz, ale ja w Młocinach w życiu nie byłem, nawet nie wiem gdzie to jest.

Sorry już wiem Wawa i cze-ne-ka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...