Jump to content
Dogomania

ARAD / Rumunia


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='SugarBaby']Strasznie mnie kusi ta wystawa, niestety nie mam transportu. Czy ktoś kto się wybiera miałby miejsce w samochodzie dla 1 osóbki z jednym małym psem ? Oczywiście dokładam się do paliwa :cool1:.
Błyskotko może Ty :cool3: ?[/quote]
Przykro mi ale nie bardzo :shake:. Obecnie jest więcej chętnych niż miejsca w samochodzie :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorcorgi']Witam! błagam napiszcie ,czy ta Rumunia to bezpieczna dle trzech kobiet ,bez mężczyzny - Chodzi mi o Arad może ktoś już był.[/quote]

Jest tak zamo bezpiecznie jak w Poslce, Niemczech i w innej części Europy:eviltong: Była w Rumunii 3 razy i nic złego mnei nie spotkało a wręcz sympatia ze strony Rumunów i Rumunek :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Przykro mi ale nie bardzo :shake:. Obecnie jest więcej chętnych niż miejsca w samochodzie :evil_lol:.[/quote]

Oj to szkoda, no ale trudno. Może innym razem ;).
Moja mała niestety będzie łapała się tylko na młodzież więc w sumie nie wiem czy jest sens zgłaszać :razz:. No zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='SugarBaby']Strasznie mnie kusi ta wystawa, niestety nie mam transportu. Czy ktoś kto się wybiera miałby miejsce w samochodzie dla 1 osóbki z jednym małym psem ? Oczywiście dokładam się do paliwa :cool1:.
Błyskotko może Ty :cool3: ?[/quote]

Witam mam dwa pieski trc. cudne na sprzzedaż odbiór w pażdzierniku a rasa ukochane Cavalierki malutkie Czvisie rodowodowe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Hanel']Mam pytanie do osób które już były na wystawie w Rumunii. Jak restrykcyjna jest odprawa na węgiersko-rumuńskiej granicy? Chodzi mi szczególnie o ludzki paszport (mój w tym miesiącu się przeterminował:cool1:, a bardzo chciałam jechac na tę wystawę).[/quote]
rumunia jest w unii, wjedziesz na dowód bez problemu :)

Link to comment
Share on other sites

Co do Lublina - wróciliśmy właśnie z Macedonii z maratonu wystawowego.
O szczegóły pytajcie na mailu co napisałam wcześniej. To nie jest mój mail!
Po drodze można kogoś zabrać - ostatnio Ślązaków zabieraliśmy w Rzeszowie na przykład. To jest specjalnie przygotowany bus do przewozu ludzi i zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie znajdę transportu na wystawę, to istnieje możliwość że pojadę swoim samochodem czy byłby ktoś zainteresowany zabrać się z nami??
Miałabym 2 wolne miejsca i zależy jakie ewentualnie psiaki by jechały. Jak coś to proszę pisać na priv lub podaje kom 791-970-727 Patrycja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...