Jump to content
Dogomania

Handling


ZoSiA

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

do niedzieli jej nie kupie :D a jak kupie w niedziele na wystawie to przetestuje ja na ringi... a to troche ryzyko :lol:

chcoiaz watpie zeby na krajowce taka ringowka byla do kupienia... szukam fajnej ringowki juz dlugo... w opolu nie bylo, w Jeleniej Gorze tez nie... w Walbrzychu tez... moze w Sopocie... ale Sopot mam po Legnicy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Maga, ty to jedną wystawe za drugą zaliczasz :):)
A Toffiego na jakiej ringówce wystawiasz? Może sprobuj na tej własnie z małą :):)
A nie czyściłaś jej przypadkiem ostatnio?
Pieski tak często reaguja jak obcy zapach czują, albo poprostu nie czują swojego :)

Link to comment
Share on other sites

Maga,
Ja mam cieńką ringówkę ze skórzanym podszyciem. Bardzo dobrze się sprawdza. :D Możesz nią podciągać pieska za szyję, mając pewność, że to nie powoduje jego dyskomfortu. :)
Nie ma problemu z kupieniem takiej nawet na krajówce( na krajówce kupowałam). :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='=VioaoiV=']gulp :lol:

tak, ja z Gdańska jestem, na południu właściwie nie bywam, jedynie w Warszawie jeśli chodzi o kierunek na poludnie :)[/quote]

Oj, szkoda.. to raczej ciężko będzie się nam spotkać ;(
ale może kiedyś... kto wie???
Do tego czasu chyba będę działać sama...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kochani szukam pomocy :placz:mam boksie i bardzo chce ją wystawiać ale nie bardzo wiem co i jak.Przede wszystkim czy jest ktoś chętny żeby nam objaśnić jak ją przygotowywać do wystaw jak nauczyć ją odpowiedniej pozy?Jestem z okolic Kielc może znacie kogoś kto się tu w tych okolicach interesuje wystawianiem?Z góry wielkie dzięki.
moje gg10059211

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiuleczka.Warka']Oferuję się do wystawienia obojętnych psiaków na wystawę 24.008.08r. w Radomiu.Mogę wystawić każdą rasę w każdej klasie.
Zainteresowanych proszę o kontakt na e-maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub na nr. gadu-gadu 11167041.
Pozdrawiam Asia.[/quote]

A znasz wzorce wszyskich ras ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Wystawiałas juz psy wszstkich ras jakie sa na swiecie? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
WOW !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...