Jump to content
Dogomania

Handling


ZoSiA

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[quote name='ania&emma']Witam,czy znajdzie się ktoś chętny do wystawienia mojej Yoreczki w Łodzi? Ania[/quote]

ja bym Ci chętnie wystawiła, ale do Łodzi jechać nie moge :wink: hmmm... no ale chyba Paulina (paolinka) jedzie.... spróbuj z nią pogadać :wink:

Link to comment
Share on other sites

ania&emma - jeszcze dokladnie nie wiem, musialabym podpytac Artik&Shapali - jedziemy razem i ona moze ma jakis hotel ;)
W sobote wystawiam sunie Beagla kl otwarta, Agasia tez z Beaglem wiec jesli sie uwiniemy to mozemy razem jakos Ci pomoc ;)
Wlasnie Agasia mozesz ze mna w hotelu, jesli masz taka ochote :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Poszukuje osoby, ktora udzieli mi rad dotyczacych wystawiania. Zalezy mi raczej na spotkaniach regularnych, cos w stylu kursu. Jezeli nikt nie ma mozliwosci w ten sposob, to moze byc przed wystawa choz przyznam, ze wole pierwsza opcje :) . Dodam, iz mieszkam w Krakowie. Jesli jest ktos zainteresowany to zapraszam. W najblizszym czasie bede na wystawach w Krosnie, Nowym Saczu, Zakopanem i Sopocie.

Pozdrowka!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam pytanie :lol:
Wiem, ze kazda rase psa sie wystawia inaczej, ze sedziowie maja swoje zdanie na ten tamat, ale zastanawia mnie jak lepiej jest wystawiac psa by "lepiej go zaprezentowac": ustawiajac go samodzielnie, czy stajac naprzeciwko niego... wiem, ze niektore psy nie beda chcialy stanac same... ale moje ladnie staja same a ja mimo to dotychczas wystawialam je ustawiajac samodzielnie... zauwazylam ze w wystawianiu grzywczy sposoby wystawiania sa podzielne, ale mnie zastaniwa jaki typ wystawiania preferuja sedziowie???

Link to comment
Share on other sites

Chcialam spytac ktora z was zdolne dziewczyny handlerki bedzie na wystawachw nowym saczu, nowym targu i zakopanem, no i ew w lodzi na klubowej szpicaow. I gdzie ja bede mogla znalezc .. Bo za niedlugi czas bedzie mi pomoc potrzebna ( trzy maluchy w jednym wieku, jak znam zycie beda na wyst o tej samej godzine zazwyczaj :evilbat: ). Kto mi powystawia cirneca jednego? 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...