Jump to content
Dogomania

Handling


ZoSiA

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest bernulka

Ja chętnie wystawiłabym pieska ale dla szlifu;) hehe więc moge spróbować psiaka który jest raczej grzeczny i kapuje już o co chodzi w wystawach hehe

Link to comment
Share on other sites

szlifowac to na wystawie raczej nie powinnas... :wink: jesli juz ktos by byl chetny to powinnas sie z nim umowic zeby z psem pocwiczyc i w ogole dowiedziec sie jak go(okreslona rase) prezentowac, bo dam np: husky i ON'Y "zupelnie" inna sprawa...a nie wszystkie psy sa perfekty i sie same ustawiaja jak trzeba 8) trzeba wiedziec co wyexponowac a co ukryc wiec na wystawie to troche by bylo malo czasu zeby tego wszystkiego sie dowiedziec
Ale to moje zdanie :wink:
Pozdrawiam Monika

Link to comment
Share on other sites

ZoSiA, a na jakiej wystawach jestes gotowa pomoc??? Bo ja swojego kundla pewnie w Koszalinie w wakacje wystawiam i w sumie umiem go wystawiac bo cwiczymy od dwoch lat,ale dosc prawdopodobne jest ze nerwy mnie zjedza albo dostane zawału ze stresu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Bernulka- zadna sztuka pokazac psa ktory jest grzeczny, ulozony i juz wszystko wie... co innego jak dostajesz 'swiezego' psa i masz pol godziny na trening po wybrnieciu z takiej sytuacji widac jak handler sobie z tym radzi, lub gdy pokazujesz apatycznego psa i musisz z niego wykrzesac jak najwiecej emocji :roll:

Link to comment
Share on other sites

Handler to osoba ktora ma wykrzesac z psa to co najlepsze, a sa rozne psy :( jedne to urodzeni show-mani (i to jest rzadkosc) ktorzy najchetniej wspolpracuja, a inne to apatyczne stworki, rola handlera jest bardzo wazna, ale to cuudowne zajecie :)
ja niestey mailam glwonie do czynienia z psami dosc biernymi, naprawde trzeba bylo szybko znalezc 'sposob' na psa zeby wypadl jak najlepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Tzn. ja już cwiczyłam z psiakiem;) Berneńczykiem... Ja przed tym jak miałabym wystawiać psa najpierw bym chciala go poznać i troszke z nim poćwiczyć. :)

Link to comment
Share on other sites

Agasia, to prawdopodobnie chyba go oddam w Twoje rece...bo ja po prostu za bardzo sie takimi rzeczami przejmuje...pewnie niepotrzebnie...ale Anuk byl wystawiany tylko raz i dostal bdb i boje sie ze na wiecej nie ma szans...i dlatego taka zestresowana jestem :lol:
On jest grzeczny i cwiczymy w domu postawe, ogolnie to leniwy jest ale jak widzi zarelko to sie perfekcyjnie ozywia :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hey;] Blanka;] Sluchaj pod wrockiem mieszka moja kumpela Patrycja Mazur-ona reprezentowala Polske na CRUFT.Ma hodowle owczarkow szetlnadzkich, ma rowniez pudla i amstaffa.Psy wystawia, rozniastych ras!Od miniaturek do Olbrzymów...jak chcesz kontakt do niej to na priv mi napisz.Ona mieszka w Wojnowicach pod Wrocławiem;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*goldie*']No wiec...

... jadę do Opola z dwoma suniami Algidą i Banty. Problem tkwi w tym że... sunie beda w jednej klasie (wiem, wiem że to bez sensu zgłaszac dwie swoje suczki do jednej klasy no ale cóż... ).
No i nikt poza mną nie UMIE wystawiać psów... wątpię aby ktoś z moich znajomych doskonale opanował sztukę wystawiania w zaledwie... miesiąc... chcialiśmy wziac nasza znajomą ale z drugiej strony będą u niej szczeniaczki- i nie może jechać
Więc poszukuję doświadczonych osóbeq które umia jako tako wystawić goldena retrievera na ringu Chodzi oczywiście o wystawe w Opolu- 23-24.kwiecień. Więc... jest ktoś chętny[/quote]

Ja mam perfekcyjnie opanowane wystawianie setera, a goldeny i setery wystawia sie bardzo podobnie, wiec jezeli nikogo nie znajdziesz to bez problemu Ci moge wystawic jezeli dojade do Opola.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...