Jump to content
Dogomania

Lista ras uważanych za agresywne


Recommended Posts

_dingo_ , masz racje, ale prawo jakie niebyłoby idiotyczne i tak nas obowiązuje.
Bardzo dobrym przykładem twojej wypowiedzi na końcu postu, był filmik z psiakami pogryzionymi(przez inne psy) i zamęczonymi przez ludzi. Jednocześnie zdjęcia dzieci bawiących sie psiakami typu bull, rozmiekczały mi serce.

U mnie w bloku jest pies typu sarenka, i jest najagresywniejszym skurczybykiem na osiedlu. Gdyby był większy nie wiem co by sie działo.

Czym te psy zawiniły......tym ze mają większe zęby ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badman2503'][quote name='tufi']A wiesz badman - dziwne rzeczy wypisujesz :o[/quote]
głupote wypisujesz TY. [/quote]

Ja nigdzie nie stwierdzilam, ze wypisujesz glupoty, dlatego tez wypraszam sobie takie podsumowywanie moich wypowiedzi przez Ciebie.

Procedura otrzymywania zezwolenia na psa wyglada tak, ze urzednicy zaciagaja opinii sasiadow - i w tym momencie sasiedzi dowiedzieli sie o drugim rottweilerze i zrobili afere. Nie rzucaj oskarzen w sprawie, ktorej nie znasz. Wypowiadasz sie jak fachowiec znajacy sprawe od podstaw, ale bardzo sie myslisz w swoich falszywych i bolesnych oskarzeniach. Skoro wiesz wszystko najlepiej, to uderzaj do sejmu i senatu - takich jak Ty na pewno wysluchaja - bo przeciez masz wiedze absolutna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']A wiesz badman - dziwne rzeczy wypisujesz :o

.......... napisali do UM, ten nie wydal pozwolenia, nasylal policje i facet musial sunie oddac.
Wiec nie pisz tu takich glupot.
Przed wyborami chwyt na nowa liste ras.... [/quote]

Tufi...sam sobie tego nie wymyśliłem...zarzucasz głupote moim wypowiedziom, odpowiadam tym samym.

Masz rację, znam się na tym, znam przepisy i wiele sytuacji w których zostały wydane zezwolenia( rzesza znajomych z bullami). Od niekorzystnej decyzji można się odwołać do 14 dni od jej otrzymania. Drugi pies z listy nie może być powodem otrzymania odmowy wydania zezwolenia.

Tak na przyszłość, zawsze czytam moje wypowiedzi zanim je puszcze na serwer, poleciłbym Tobie to samo.Oszczędzimy sobie sytuacji ze wmawiasz komuś ze nienapisalaś czegoś co faktycznie miało miejsce.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badman2503']
Masz rację, [b]znam się na tym, znam przepisy[/b] i wiele sytuacji w których zostały wydane zezwolenia( [b]rzesza znajomych z bullami[/b]). Od niekorzystnej decyzji można się odwołać do 14 dni od jej otrzymania. Drugi pies z listy nie może być powodem otrzymania odmowy wydania zezwolenia.
[/quote]

No to witamy w koncu kogos bardzo kompetentnego w tej kwestii - dlaczego jeszcze nie pomogles rzadowi w ich decyzjach? Tam takiego czlowieka jak Ty to pewnie ze swieczka szukac!
Od kiedy na bulle potrzebne jest zezwolenie? :o

Drugiej czesci Twojej wypowiedzi nie skomentuje, nie ten poziom dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

Wyszłabyś z twarzą gdybyś się przyznała do błędu. Ewidentnie widać ze napisałaś coś czego się teraz wyrzekasz( w ostatnim poście jakoś o swoim błędzie nie wpomniałaś).
Widać ze postawilaś na to ze najlepszą obroną jest atak, ale powinnaś się lepiej postarać. kiedy wyskoczylaś z tą pomocą dla rządu ( gdzie sens , gdzie logika) to az się zdziwilem ze tak zaprawiony forumowicz może pisac takie rzeczy.

Pierwszym psem na liście ras uznawanych w ministerstwie za aresywne jest:
1) amerykański pit [b]bull [/b]terrier

Jeszcze raz Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='badman2503']
Pierwszym psem na liście ras uznawanych w ministerstwie za aresywne jest:
1) amerykański pit [b]bull [/b]terrier
[/quote]

Jednoczesnie jest to rasa nieuznawana przez ZK, wiec wg tego prawa kundel po prostu - wiec jak udowdnia komus, ze ma rase niezarejestrowana ani w Polsce, ani w FCI?

A standardowo przyjelo sie, ze bull=bullterrier.

I daruj juz sobie te wycieczki personalne, bo robi sie to zalosne.

Link to comment
Share on other sites

ZK i Ministerstwo to dwie różne instytucje. To że ZK uznaje amerykańskiego pit bull terriera za kundla, to nie znaczy że taki pies nie istnieje i że ministerstwo nie może je wpisac na liste.

Godnym pożałowania jest twoja postawa. Piszesz tekst, którego sie wypierasz. Zarzucasz mi nieprawde, choć wiesz że strzeliłaś gafe. Nie bierzesz odpowiedzialności za swoje słowa i z uporem maniaka chcesz wywinąć kota ogonem rzucając teksty typu " to się robi żałosne", czy "to nie ten poziom dyskusji"..... czy może to też nie twoje słowa.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tufi']Nie wypieram sie zadnego slowa przeze mnie napisanego. Przyznaje sie Wysoki Sadzie do niedopatrzenia w jednym poscie mojego autorstwa slowa: glupoty. I tego tak sie uczepiles w tej calej dyskusji?[/quote]

Szanowna koleżanko, cały twój atak opierał się na podważaniu zauważeniu w twoim poście pewnego słowa. W momencie kiedy doszliśmy do sytuacji gdzie wyznałaś swoje niedopatrzenie, sprawe- całą dyskusje, możemy uznać za niebyłą.
Z uszanowaniem
badman2503

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KORONA'][quote name='tufi']By stac sie moim kolega, trzeba zrobic cos wiecej, niz tylko mnie obrazac. Dla mnie rozmowa z Toba jest skonczona.[/quote]

Tufi. w końcu... :klacz:[/quote]

Po pierwsze to Ty mnie obraziłas zarzuucając głupotem moim wypowiedziom.
Skoro kolejny "stary" forumowicz jest tak krótkowzroczny to tylko poozostaje mi współczuć takich członków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...