Jump to content
Dogomania

artykuły, materiały o lhasa apso


Dzidtka_Gl

Recommended Posts

w Polsce bardzo trudno znaleźć coś na temat lhasa apso, mam tylko artykuły z PSA, kiedyś chyba był w "Przyjaciel Pies" ale niestety nie mam...

dlatego zwracam sie do Was z prośbą, może ktoś ma w domu materiały o lhasa, niepotrzebne i mógłby się ze mną podzielić albo chociaż ksero mi zrobić??? najlepiej agielskie/amerykańskie, wprawdzie niemieckiego i francuskiego nie znam ale to zawsze ktoś mi przetłumaczy

bardzo proszę o kontakt osoby mogące i chcące mi pomóc

[email protected]

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
kiedyś chyba był w "Przyjaciel Pies" ale niestety nie mam...

Stare (archiwalne) numery "Przyjaciel Pies" moża sobie zamawiać przekazem pocztowym. Niedawno sobie zamówiłam o maltańczyku i o yorku (jeszcze mi coprawda nie przyszło (mam nadzieję żę dobrze wypełniłam przekaz :roll: :wink: )).

Wiem że kiedyś były podawane numery w których było o danej rasie (ale teraz nie wiem czy są).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 years later...

ten topik załozyłam 3 i pół roku temu, miałam swoją pierwsza lhasaczke 2 miesiące :) ale właściwie nic się od tej pory nie zmieniło, ukazała się książeczka Mirosława Redlickiego o lhasakach i shih tzu, ale nie jest to "to" o co mi chodziło (chociaz ładnie wydana, ze ślicznymi rysunkami Ewy Dobrzyńskiej) dalej trzeba szukać i zamawiać z e-bay albo od znajomych z zagranicy ściągać.
Lhasa staja sie coraz bardziej popularne ale jeszcze nie tak by i u nas opłacało się komuś cos fajnego wydać... a artykuły w kolorowych psich gazetach często przedstawiają lhasa w zupełnie innym świetle, ale tak jest kiedy autorem publikacji nie jest hodowca lhasa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...