Jump to content
Dogomania

Yennefer już w nowym domku


iwi10

Recommended Posts

Jest sunia w schronisku została przy prowadzona najprawdopodobniej się błąkała. Czy jest forum poświęcony tej rasie bo można by ją umieścić tam jak jest. Jutro postaram się zrobić zdjęcia. Jest słodka prawie godz. czesana bo straszne kołtuny miała masakra.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ta w Ciapkowie?
Jak tak, to byłam dziś tam (chcieliśmy adoptować psa, tzn nie my ale przyjaciółka mamy) i ją widziałam. piękna była :loveu: ale taka smutna.. i tak żałośnie wyła ... :placz: bardzo potrzebuje dobrego domu..

Link to comment
Share on other sites

Co prawda od ukazania sie tego ogloszenia uplynelo juz sporo czasu, ale kto wie...

[url=http://www.zaginionepsy.waw.pl/printview.php?t=3130&start=0&sid=6f24a6256bcb0b5360389e8499c05dfa]Zobacz temat - Zaginęła SAMOYEDKA w Gdańsku[/url]

Link to comment
Share on other sites

W grudniu 2007 roku zaginęła sunia samoyed. Pisałam w wątku o zaginionych skradzionych
Suczka mialaby teraz 2 lata i 5 miesięcy prawie. Podaje link do danych o Neli

[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#ff0000][B][I]skradziona 19-12-2007 -[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://zbylon.com/neli"][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=#ffff00][B][I] [COLOR=black]http://zbylon.com/neli/[/COLOR][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]
może to ona??

zadzwonię do właścicieli, może podjadą do schronu i sprawdzą??

(Bardzo prosze na maila lub priv adres schroniska, Jestem z Bydgoszczy nie orientuje sie gdzie ono jest)

Link to comment
Share on other sites

Kurcze chyba nie bo przyjeli ją jako samca a przy czesaniu okazała się dziewczyna. Jutro zadz. bo dzisiaj jest za późno i zaraz wstawię zdjęcia dziewczyna strasznie zaniedbana więc mogła długo się błąkać a na mój gust jest jeszcze młodziutka.

Link to comment
Share on other sites

Mała strasznie się ruszała i trudno było jej zrobić zdjęcia albo wychodziły zamazane albo nos przy ziemi i wąchanie:evil_lol: Fajna jest mały łakom czuszek więc szybko się wszystkiego nauczy już nawet siad próbowaliśmy no i może jeszcze nie wie o co chodzi do końca ale myślę że szybko by załapała:lol: Słodziak i brudasek trzeba o nią porządnie zadbać bo sierść strasznie zniszczona:shake: miała takie kołtuny tragedia:shake:

Ja na tych forach nie jestem ale może osoby które są na tych forach niech ją umieszczą, mogę pomóc tak że podam informacje o małej. Nie wiem jak samojedy czy są wyłapywane przez pseudh. ale z tego co widzę to na szczęście dla rasy jest mało znana.

Dzwoniłam do państwa od Neli suni skradzionej więc jutro sprawdzą czy to ona.

Link to comment
Share on other sites

Dziś mało nie rozjechałam Samoyeda! błąkał się po Wołominie ( woj. mazowieckie, ok.25 km od warszawy)!a konkretnie kolo LIDLA niestety nie mam warunków aby go zatrzymać ani nawet przetrzymać! Musiałam zostawić go w schronisku :( ale on tam nie może dłużej zostać..
bo poprostu SZKODA TAK PIEKNEGO PSA!

Jest grzeczny, reaguje na komendy (siad, łapka, noga) bezproblemowo znosi jazdę autem. Ma ok 2-3 lat i przepiękny uśmiech:multi: i brązowe oczka. Nos jest prawie cały biały, był podrapany) Obecnie przebywa w schronisku w Klembowie.To młody pies i zależy mi na tym by nie skończył jako ozdobny pies na łańcuchu !!!:placz:

Pomóżcie mi proszę znaleźć dla niego leprze miejsce, Proszę!!!

Ze swojej strony bede napewno aktywnie szukać dla niego nowego domu!



Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc
Karolina
509 50 20 40

[IMG]http://c0.grono.net/137/17/gallery-77322011-500x500.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ratunku! znalazłam kogoś kto przygranie psa ale waścicielka schroniska nie chce mi go wydać! Wczoraj powiedziano mi ,że jeśli zabiore go dziś lub jutro to nie bedzie problemu a teraz stwarza problemy! Rozumiem ,że chodzi o okres kwarantanny ale podejżewam ,że chodzi tu o kasę a nie o dobro psa! Proszę poradzcie co mam robić ???

Link to comment
Share on other sites

Brzozia, jak rozumiem pies trafil do schroniska wczoraj? Obowiazuje go zatem 2 tygodniowa kwarantanna, podczas ktorej schronisko NIE MA PRAWA psa wydac nikomu poza prawowitym wlascicielem.

Oto fragment, ktory tlumaczy czym i po co jest kwarantanna:
[FONT=Verdana]"Zwierzę, które trafia do schroniska, przechodzi dwutygodniową kwarantannę. W tym okresie nie jest jeszcze własnością schroniska i czeka na swojego właściciela (jeśli się pojawi, pies czy kot zostaje mu wydany). Po okresie kwarantanny pracownicy schroniska zaczynają szukać dla czworonoga nowego domu. Gdyby zdarzyło się, że w czasie przechodzenia kwarantanny zwierzę znalazło nowego opiekuna, a później odnaleźli się jego prawowici właściciele, prawa do własności czworonoga można dochodzić na drodze sądowej. Zazwyczaj jednak osoba, która zaadoptowała psa, oddaje go pierwszemu właścicielowi."

To bardzo fajnie, ze znalazlas dla psiaka ew.nowych wlascicieli, ale uczciwiej bedzie dac troche czasu staremu wlascicielowi.
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Mam dobrą wiadomość sunia ma nowy domek dzisiaj przyjechali do niej nowi właściciele byli na spacerku ale jeszcze nie mogła z nimi pojechać do domku bo będzie sterylka w schronie i dopiero po zabiegu będzie jechała do domku:multi::multi::multi: Kurcze jak się cieszę a sunia już zakochana w nowych pańciach i wzajemnie :multi::multi: Mam nadzieję że się odezwą na wątku serdecznie zapraszam. Ja obiecuje że weekend z nią wyjdę na spacerek do tego czasu jak będzie w schronie:lol:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że dopiero się odzywam jest czeka na was i jak zwykle uśmiechnięta nie mogłam z nią wyjść na spacer w sobotę ponieważ padało a w niedzielę sprawdzałam domek dla hasiorka więc tam nie była. Byłam zobaczyć chociaż w sobotę jak się czuje jest ok. ;)Dacie radę jeszcze tydzień jutro z tego co się orientuje sterylka i z górki.
O której będziecie po nią to może się spotkamy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj już z nią wyszłam jest wszystko ok. i czeka na was. Jest straszna gaduła jak nie jest po jej myśli:cool3: Fajna jest aż wam zazdroszczę oczywiście łakoma nagródek, ale dzisiaj było brak, bo zapomniałam:oops:ale ona nie zapomniała, bo jak sięgałam do plecaka to była tak skupiona oczywiście siad i patrzenie co wyciągam.:evil_lol: Będzie mi jej brakować, ale strasznie się cieszę że jutro już ją zabieracie mam nadzieję że się spotkamy. No i na zdjęcia na tym wątku czekam, tylko tytuł zmienimy na galerię suni:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...