Jump to content
Dogomania

Dogi w potrzebie


Paulinasnake

Recommended Posts

Dog jest na tym wątku i na zbiorczym Celestynowiaków, ja mam ospałe komputery mało czasu i poruszam się w necie jak stara kulawa baba, więc bardzo proszę o pomoc:modla:
Pies jest w boksie na dworze, wybieg 2x2 (no może ciut większy) w błocie, a to nie warunki na niego - telepie się z zimna:-(...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 752
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='figbast']Dog jest na tym wątku i na zbiorczym Celestynowiaków, ja mam ospałe komputery mało czasu i poruszam się w necie jak stara kulawa baba, więc bardzo proszę o pomoc:modla:
Pies jest w boksie na dworze, wybieg 2x2 (no może ciut większy) w błocie, a to nie warunki na niego - telepie się z zimna:-(...[/QUOTE]

Podaj mi tekst do ogłoszeń, namiary i może troszkę lepsze zdjęcia to zrobię mu allegro.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęć niestety lepszych nie posiadam tylko:shake:, te z tych powyższych dwóch postów...

Na PM przesłałam tekst (jeśłi Twoim zdaniem kiepski, to proszę zmien go tak żeby było dobrze - nie mam w tym doświadczenia) oraz kontakt do mnie, Dziękuje z całego serca za pomoc dla tego biedaka

Link to comment
Share on other sites

nie za bardzo wiem, gdzie wkleić takie info, więc wklejam tutaj:

znajomi poinformowali mnie, że we Wrocławiu jest do oddania Dog błękitny, 2 letni, z rodowodem, wychowany w domu, samiec- właściciele się rozwodzą i... .... nie komentuję tego

czy można tę informację przesłać do ludzi zajmujących się rasą?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli zaś chodzi o doga z Celestynowa, to sprawy się mają wręcz śpiewająco :Cool!:- skontaktowała się ze mną Pani spod Wa-wy(dzień po wystawieniu chłopaka przez Elizę sk, na alegro) , że wezmą biedaka do siebie, więc w ten lub następny weekend nasz dostojny pan może się pakować iii...:Dog_run:do domciu:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam,


W potrzebie jest sliczny błęlitny dog niemiecki, 13 miesieczny, rodowodowy z hodowli błekitne wydmy. Młode malzenstwo kupilo tego doga ale ze wzgledu na ciezka sytuacje w domu (nie wiem jaka) musieli go oddac z powrotem. Wabi sie Wojan, jest bardzo grzeczny i łagodny. Wychowany, zna wszystkie komendy, przynosi smycz jak chce isc na spacer. Teraz przebywa w domu tymczasowym...

oto zdjecie i opis doga ktory szuka domu :
[IMG]http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/qy2790_DSC00280.JPG[/IMG]

kontakt mailowy:
[email][email protected][/email]

osoby zainteresowane dostana ode mnie numer telefonu pod ktory trzeba bedzie zadzwonic


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Pokaż się biedaku:shake:
Proszę o pomoc w imieniu tego psiny,on długo się w schronisku nie nasiedzi.Dziś jest a jutro może go nie być...Nie wiem o nim właściwie nic,tyle,że jest,i że szuka domu(na razie).O tutejszym schronisku jest,zwłaszcza w ostatnim czasie,powiedzmy-szumnie,i to co nie najgorzej wygląda z zewnątrz nie koniecznie takim jest od środka:shake:

Link to comment
Share on other sites

czy można prosić o wiecej informacji na jego temat?
on mi na staruszka nie wygląda-dogi siwieją bardzo szybko,np.3 letnie maja juz widoczna siwizne a u niego nic nie widać,chyba ze zdjęcie tego nie pokazuje.
czy ktos już wklejał chłopaka na molosy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']czy można prosić o wiecej informacji na jego temat?
on mi na staruszka nie wygląda-dogi siwieją bardzo szybko,np.3 letnie maja juz widoczna siwizne a u niego nic nie widać,chyba ze zdjęcie tego nie pokazuje.
czy ktos już wklejał chłopaka na molosy??[/QUOTE]

Ja nic o nim właściwie nie wiem,poza tym,że jest na chwilę obecną w schronisku-taką informację dostałam przez przypadek i natychmiast napisałam o psinie do Fundacji.
Zajrzałam na stronę schroniska z nadzieją,że go tam znajdę i ku mojej uciesze,było jego zdjęcie,więc je wkleiłam.
Współpraca z tutejszym schroniskiem jest trudna,trwają ciągłe wojny o zmiany,z zewnątrz wszystko wygląda dobrze,więc tymbardziej o nie niestety trudno.
Słupsk to małe miasto,a o schronisku dookoła głośno,również w lokalnych gazetach, poza tym orientuje się z grubsza jak sprawy wyglądaja "od srodka",ale nic poza tym- nie mam żadnego bezpośredniego kontaktu ze schgroniskiem.
W sprawie bieduli,obiecała rozeznać się Fundacja(dogi),mogę jedynie powtórzyć informacje,które w tej sprawie przekazałam dziś Fundacji:

"Psy przebywają w kojcach,w nieocieplonych budach,te bardziej wrażliwe na temperatury,trzęsą się z zimna.Tyle dogów poszło w tym schronisku,niewiadomo gdzie....Oficjalnie kradzione z placówki przez przypadkowych ludzi(....).nieoficjalnie handel kwitł w pełni!
Ten się na sprzedaż pewnie bardzo nie nadaje,to jeszcze tam jest,ale jak długo?...(poza tym,schronisko jest ostatnimi czasy "pod lupą",więc mają się pewnie na baczności...)
Zdrowe,cudne psiaki są usypiane bez powodu,nikt się nie męczy żeby znajdować psom domy,wolontariusze byli i są traktowani jak insekty".

Wszystko tymczasem różowo wygląda na zewnątrz- "milusi" i skłonny do współpracy Pan kierownik i jego współpracownicy.

Na molosach go nie ma.Myślę,że potencjalnemu chętnemu,schronisko udzieli wszelkich informacji(gorzej z wiarygodnością)-tak jak wyżej wspomniałam ,jeśli ktoś nie wie z kim ma do czynienia,pomyślałby że cała ekipa schroniska jest do rany przyłóż:mad:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...