Jump to content
Dogomania

Finał Pucharu Polski, Warszawa, 3-4.10.2009


Sajko

Recommended Posts

[quote name='Sylwia i Roxi']Hej mam pytanie, czy wszystkie informacje na 1 stronie odnosnie godzin startu i kolejnosci sa aktualne.
Nie chce krakac ale jak to bedziemy biegac gdy bedzie padalo[/quote]

Jak będzie padało, to będziemy biegać na mokro. :diabloti: W tym roku mamy to przećwiczone dość dobrze, podobnie jak inne skrajne warunki pogodowe.

Ale liczę na to, że Złota Polska Jesień nas nie zawiedzie :cool3: i okaże się godna swego miana.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 767
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja się trzymam wersji, że progonoza pogody nie przewiduje deszczu na najbliższy weekend w Warszawie. Innej wersji nie ma:p

Nie mogę znaleźć, gdzie wstawiłam nową rozpiskę biegów, zatem wstawiam jeszcze raz (godziny pozostają bez zmian).

Sobota
Ring 1 (Iveta)
Agility 0 (L, M, S)
A1 (S, M, L)
A3 (L, M, S)
Agility open (S, M, L)

Ring 2 (Roman)
Jumping open (S, M, L)
A2 (L, M, S)
jumping 0 (L, M, S)
jumping 0 (S, M, L)

sztafety rozpoczynają się od S:p

Link to comment
Share on other sites

Jak ktoś nadal szuka hotelu to na pewno w Etapie są miejsca i można z psami (20zł za psa).

[url=http://www.orbis.pl/pl/warszawa/hotele/etap_warszawa_centrum]Orbis Grupa Hotelowa :: ETAP HOTEL:: ETAP HOTEL WARSZAWA CENTRUM :: Główna[/url]

a hotel fort bema to porażka- drugi rok z rzędu moją rezerwację pomylili... a w zeszłym roku wymazali korektorem, mimo, że potwierdzałam w środę przed zawodami, że wszystko jest ok:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Davie']No jak to?! Przecież "Duma i [B]Wy[/B]przedzenie" miało być? :cool3:
Nie marnujcie inwencji twórczej Pati... :nono:[/QUOTE]

No dobrze, nie bedziemy marnowac...

Duma i WYprzedzenie to: Bobinka, Fanta, Jinx i Tai :loveu:

I nikt naszego widowiska nie przebije :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Ja się trzymam wersji, że progonoza pogody nie przewiduje deszczu na najbliższy weekend w Warszawie. Innej wersji nie ma:p

Nie mogę znaleźć, gdzie wstawiłam nową rozpiskę biegów, zatem wstawiam jeszcze raz (godziny pozostają bez zmian).

Sobota
Ring 1 (Iveta)
Agility 0 (L, M, S)
A1 (S, M, L)
A3 (L, M, S)
Agility open (S, M, L)

Ring 2 (Roman)
Jumping open (S, M, L)
A2 (L, M, S)
jumping 0 (L, M, S)
jumping 0 (S, M, L)

sztafety rozpoczynają się od S:p[/quote]

A czy jest już bardziej szczegółowa rozpiska godzinowa, bo tylko widzę godzinę rozpoczęcia, a chciałabym rodzinkę przytargać na sztafetę.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=red][B]DOJAZD:[/B][/COLOR][/SIZE]

Wjeżdżając do Warszawy od północy (z płocka, bydgoszczy) trasą numer 7 jedziemy prosto wisłostradą. wjeżdżamy do Warszawy i kontynuujemy wisłostradą (trzymamy się środkowego pasa, żeby przy rozjeździe nie znaleźć się na marymonckiej). Po minięciu nadal jadąc Wisłostradą zjazdu 'Gwiaździsta' zjeżdżamy na prawy pas i wjeżdżamy estakadą w górę w prawo (kierunek Poznań/ Katowice/ Bemowo/ Trasa Armii Krajowej). Po wjechaniu na górę jesteśmy na trasie toruńskien/ trasie AK. jedziemy prosto. Zjeżdżamy na zjeździe na ulicę Broniewskiego/ Powązkowska. Po zjechaniu zjazdem przejeżdżamy prosto przez skrzyżowanie ze światłami (nie skręcamy w broniewskiego). jedziemy prosto, wjeżdżamy małą estakadą w górę i skręcamy w prawo na rondzie (kierunek Bemowo/ Powstańców Śląskich, odwrotny kierunek niż Cmentarze Powązkowskie). Po skręceniu w prawo jesteśmy na generała Maczka. Zawracamy na pierwszych światłach i po przejechaniu (jakby cofnięciu się) jakiś 200m skręcamy w uliczkę w prawo (stara powązkowska/ obrońców tobruku) i po 50m w lewo. Dalej jedziemy jak nas uliczka prowadzi, przez zawsze otwartą bramę, koło kościoła, przez rondko małe prosto (po lewej już widać boisko, ale parkujemy z drugiej strony). Dodatkowo powiesimy znaki już na samym tereniu Fortów/ Legii żeby nikt się nie zgubił.

Jadąc wisłostradą na północ, czyli z południowych części warszawy, wjeżdżamy na trasę toruńską/ trasę armii krajowej, kierunek Bemowo, Żoliborz, itp. Po wjechaniu na trasę kontynuujemy jak w opisie powyżej.

Z białegostoku jest jeszcze łatwiej- wjeżdżamy do warszawy przez marki, przed sklepem Makro w Ząbkach i centrum handlowym Real w Markach skręcamy w prawo na trasę toruńską/ trasę AK. Po przejechaniu wisły (uwaga- jest fotoradar ustawiony i działający na wysokości Carrefour oraz policja często łapie na ograniczeniu do 40km/h) kontynuujemy jak w pierwszym opisie.

Dołączam mapkę ręcznie narysowaną. Proporcje nie są zachowane! Przepominam, że adres Fortów to ul.Powązkowska 59. Hotel Fort Bema to budynek nr 62.

[B][U]Prosimy bardzo o nieparkowanie pod hotelem Fort Bema [/U][/B]:p

[IMG]http://www.cavano.pl/zawody_cavano/mapa.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli ktoś opłacił i na liście ma magiczną literkę 'z'- nie potrzebuje potwierdzenia i idzie się zgłaszać na zawody do naszych miłych dziewczyn z klubu.

Jeśli ktoś nie ma magicznej literki 'z' na liście- idzie się meldować u klubowej Lidki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś jadący w sobotę rano na zawody byłby w stanie zabrać z Powiśla dwie osoby z dwoma psami (belg i bokser - obydwa się mocno kompresują :) )? Podobno dojazd na miejsce zawodów komunikacją miejską jest mało przyjemny, a ja w miarę możliwości wolałabym do minimum ograniczyć męczenie psów.

Link to comment
Share on other sites

Pokrywanie się biegów będziemy rozwiązywać na bieżąco, czyli jak się widzi taki problem, to należy iść do osoby z mikrofonem i poprosić o przesunięcie na liście w dół lub górę, wtedy będzie się czytanym, a za tym- będzie się startowało szybciej lub później w zależności od potrzeb.

Na przykład openowy large będzie trwał co najmniej 90min, więc będzie dosyć czasu;)

Należy być jednak przygotowanym moralnie, że będzie się miało w głowie nauczone 2 tory jednocześnie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo'][SIZE=3][COLOR=red][B]DOJAZD:[/B][/COLOR][/SIZE]

Wjeżdżając do Warszawy od północy (z płocka, bydgoszczy) trasą numer 7 jedziemy prosto wisłostradą. wjeżdżamy do Warszawy i kontynuujemy wisłostradą (trzymamy się środkowego pasa, żeby przy rozjeździe nie znaleźć się na marymonckiej). Po minięciu nadal jadąc Wisłostradą zjazdu 'Gwiaździsta' zjeżdżamy na prawy pas i wjeżdżamy estakadą w górę w prawo (kierunek Poznań/ Katowice/ Bemowo/ Trasa Armii Krajowej). Po wjechaniu na górę jesteśmy na trasie toruńskien/ trasie AK. jedziemy prosto. Zjeżdżamy na zjeździe na ulicę Broniewskiego/ Powązkowska. Po zjechaniu zjazdem przejeżdżamy prosto przez skrzyżowanie ze światłami (nie skręcamy w broniewskiego). jedziemy prosto, wjeżdżamy małą estakadą w górę i skręcamy w prawo na rondzie (kierunek Bemowo/ Powstańców Śląskich, odwrotny kierunek niż Cmentarze Powązkowskie). Po skręceniu w prawo jesteśmy na generała Maczka. Zawracamy na pierwszych światłach i po przejechaniu (jakby cofnięciu się) jakiś 200m skręcamy w uliczkę w prawo (stara powązkowska/ obrońców tobruku) i po 50m w lewo. Dalej jedziemy jak nas uliczka prowadzi, przez zawsze otwartą bramę, koło kościoła, przez rondko małe prosto (po lewej już widać boisko, ale parkujemy z drugiej strony). Dodatkowo powiesimy znaki już na samym tereniu Fortów/ Legii żeby nikt się nie zgubił.

Jadąc wisłostradą na północ, czyli z południowych części warszawy, wjeżdżamy na trasę toruńską/ trasę armii krajowej, kierunek Bemowo, Żoliborz, itp. Po wjechaniu na trasę kontynuujemy jak w opisie powyżej.

Z białegostoku jest jeszcze łatwiej- wjeżdżamy do warszawy przez marki, przed sklepem Makro w Ząbkach i centrum handlowym Real w Markach skręcamy w prawo na trasę toruńską/ trasę AK. Po przejechaniu wisły (uwaga- jest fotoradar ustawiony i działający na wysokości Carrefour oraz policja często łapie na ograniczeniu do 40km/h) kontynuujemy jak w pierwszym opisie.

Dołączam mapkę ręcznie narysowaną. Proporcje nie są zachowane! Przepominam, że adres Fortów to ul.Powązkowska 59. Hotel Fort Bema to budynek nr 62.

[B][U]Prosimy bardzo o nieparkowanie pod hotelem Fort Bema [/U][/B]:p

[IMG]http://www.cavano.pl/zawody_cavano/mapa.jpg[/IMG][/quote]


A mogłabym prosić o jakieś instrukcje dojazdu z centrum dla niezmotoryzowanych?
Czym można podjechać możliwie najbliżej terenu zawodów?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='plinka']A mogłabym prosić o jakieś instrukcje dojazdu z centrum dla niezmotoryzowanych?
Czym można podjechać możliwie najbliżej terenu zawodów?[/quote]

Dojechać można autobusami: 103, 122, 170, 180, 186, 193, z czego 180 jedzie przez centrum (to jeszcze zależy, gdzie w centrum Ci pasuje), 122 i 197 jadą przez Pl. Wilsona (metro), 170 krzyżuje się z metrem przy Dw. Gdańskim.
Wysiadamy na przystanku Powązkowska/Gen. Maczka - uwaga, może być na żądanie. Jesteśmy na skrzyżowaniu - na jednym rogu jest cmentarz, na drugim bloki mieszkalne zasłonięte ekranem, na trzecim znów budynki, a na czwartym coś w rodzaju zatoczki, brama, a za nią mały kościółek. Tam trzeba iść, minąć kościółek i iść przed siebie wertepiastą drogą. Jest kawałek do przejścia, po drodze będą drogowskazy na zawody.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Godelaine']Czy ktoś jadący w sobotę rano na zawody byłby w stanie zabrać z Powiśla dwie osoby z dwoma psami (belg i bokser - obydwa się mocno kompresują :) )? Podobno dojazd na miejsce zawodów komunikacją miejską jest mało przyjemny, a ja w miarę możliwości wolałabym do minimum ograniczyć męczenie psów.[/quote]

Bogusia, dojazd ode mnie żadną miarą nie jest męczący dla psów, tylko przez to, że jedzie się z przesiadkami i jest to weekend, to trzeba trochę czasu liczyć na czekanie na autobus. Sama podróż trwa kilka minut jednym autobusem, kilka minut metrem i i kilka minut drugim autobusem, a w weekend o 7-8 rano tłoku w komunikacji nie ma. Ja tam w ubiegłym roku jechałam z 3-miesięcznym Yasserem, który wtedy jeszcze miał chorobę lokomocyjną, a spokojnie dał radę. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...