Jump to content
Dogomania

Pożegnanie naszej ukochanej Tequilki


Recommended Posts

19 maja o godz. 21.45 odeszła nasza najukochańsza sunia Tequila – ESPINOSA Zorrazo. Nagle, bez żadnych niepokojących objawów, w doskonałej formie psychicznej i fizycznej, przewróciła się, straciła przytomność i w niespełna 5 minut odeszła. Miała tylko 4 lata i 8 miesięcy. Była w 35 dniu ciąży, miałaby 7 szczeniaczków. Przypuszczalnie śmierć spowodował udar mózgu o nieznanej przyczynie. Serce i wszystkie narządy wewnętrzne były zdrowe, płody rozwijały się prawidłowo, ciąża przebiegała bez komplikacji. Nie potrafimy wyrazić naszego smutku, nie potrafimy pogodzić się z odejściem Tequilki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Marta&Karmen']Bardzo, bardzo współczujemy:-( jak zwykle po przeczytaniu takich wiadomości mam łzy w oczach. żałuję, że nie miałam okazji poznać Tequili osobiście.
Żegnamy Tequile i całą 7 szczeniaczków
[*]
[*]
[*]
(obie z mamą czekałyśmy na narodziny:-()[/quote]

Dziękujemy Wam bardzo,
to się nie mieści w głowie i sercach naszych:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dziękujemy za słowa otuchy.

[quote name='Patisa']Chryste...dopiero teraz o tym przeczytałam. Jestem w szoku.
Boże co za tragedia... i jeszcze kochana suńka była w ciąży...:placz:

Nikomu tego nie życzę :-(

Trzymajcie się ciepło, jeszcze będzie dobrze :calus:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[B]Aniu[/B], pisałam już maila ale jeszcze i na dogo zajrzałam bo pomyślałam że bywasz tutaj propagując tą wspaniałą rasę....
Strasznie mi przykro, strata przjaciela - czy to Kufelka czy Tekilii, to strasznie boli! A jeszcze te maleństwa..... mam łzy w oczach.
Trzymajcie się kochani!!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Haniu,
Dziękuję bardzo za dobre słowo.
Tak, odebrałam dziś e-mail , zaraz odpiszę na privat.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
Ania
[quote name='Deirdre'][B]Aniu[/B], pisałam już maila ale jeszcze i na dogo zajrzałam bo pomyślałam że bywasz tutaj propagując tą wspaniałą rasę....
Strasznie mi przykro, strata przjaciela - czy to Kufelka czy Tekilii, to strasznie boli! A jeszcze te maleństwa..... mam łzy w oczach.
Trzymajcie się kochani!![/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...