Jump to content
Dogomania

Oberwart (A) i Szombathely (H)


aro

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amazonka'].... mam wielką prośbę.... napiszcie mi jak zgłosić psa do Szombathely?
ichnia stronka nie działa ;(
a ostateczny termin mija jutro...
plissssssss[/QUOTE]

U siebie na serwerze mam do ściągnięcia ulotki :lol::
[url=http://manteufel.kylos.pl/Listy/formularze/WEGRY/]Index of /Listy/formularze/WEGRY[/url]
to te 3 ostatnie :
# p008_1_01.jpg
# p009_1_00.jpg
# p010_1_00.png

Link to comment
Share on other sites

Jak chcesz to wyślę Ci załączniki na maila, które dostałam od nich bo ze strony to też mi się zawiesza. Na tej ulotce od nich termin zgłoszeń jest do 22 czerwca . Ja wysłałam zgłoszeniem mailem i czekam na jakiś odzew od nich i na wszelki wypadek pocztą też .

Link to comment
Share on other sites

A ja ponawiam pytanie do osób które zgłaszały on-line :oops:. Czy dostaliście potwierdzenie takiego zgłoszenia również na mail (oczywiście nie licząc potwierdzenia rejestracji w systemie)? Czy tam gdzieś można zaznaczyć płatność w dniu wystawy?
Jak się loguję to widnieją mi dane psa przy wystawie Oberwart, ale nie dostałam na mail żadnego potwierdzenia tego faktu :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka'][URL="http://www.oekv.at/index.php?option=com_content&task=view&id=51&Itemid=66"]oekv - IHA Oberwart 2009[/URL]
Tu masz platnosci w kazdej wersji ;)
Potwierdzenia beda pewnie w przyszlym tygodniu[/QUOTE]

To to ja wiem, ale nie za bardzo rozumiem czy przy zgłoszeniu on-line powinnam gdzieś zaznaczyć fakt płatności w dniu wystawy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saluczki']pamiętajcie, że w Oberwarcie nie wypuszczą was wcześniej z wystawy, trzeba być do końca[/quote]

ze co ??

do Oberwartu jezdze co roku - od 2005 i zawsze wypuszczali normalnie
zreszta tak samo jest na innych wystawach w Austrii :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']kurcze, a na liście obsada sędziowska CACIB Oberwart pisze:
1. Meldeschluss: 29. Mai 2009
2. Meldeschluss: 26. Juni 2009

czyli w końcu do którego jest termin przyjmowania zgłoszeń - do 19-go czerwca i minął, czy do 26-go?[/quote]

Wstępnie był do 19, ale jak to często bywa... przedłużyli do 26.


Pozdrawiam
Iwa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Wstępnie był do 19, ale jak to często bywa... przedłużyli do 26.


Pozdrawiam
Iwa[/quote]

Tydzień przedłużenia w Austrii, to normalka. Dziwne tylko, że ta info jest w pdfie w obsadzie sędziowskiej. Zaobserwowaliśmy, że są wystawcy (głównie z Austrii), którzy własnie czekają na zakończenie normalnego terminu i dopiero później zgłaszają psy. Czysta kalkulacja, ale chyba nic w tym złego nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...