Jump to content
Dogomania

Wątek poradnikowy dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam.


Shaluka

Recommended Posts

[quote name='Ania+Milva i Ulver']popatrzę, no u mnie chyba na wiejskich drogach te małe kółka się nie sprawdzą...[/QUOTE]

ja Ci powiem, że u mnie w mieście na chodnikach też się nie sprawdzają... Strasznie się człowiek musi z tym naszarpać, a teraz jak młody już ponad 15kg waży to wogóle można sobie w łeb strzelić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']Ja dzis mierzyłam cisnienie, mam srednio 102/54, a ja sie dziwię, że mi słabo :P
Engelina, to Ty już lada moment będziesz pączkować :D Ale Ci zazdroszczę :D[/QUOTE]
Chciałabym, bo czuję w kolanach dodatkowe 20 kilo. Pęcherza już praktycznie nie mam, za to obrączkę musiałam zdjąć, bo palce rozmiar zwiększyły, ludzie ustępują mi miejsca w autobusie (głupie uczucie) i mamuśki zabraniają mi... wszystkiego praktycznie. A tu jeszcze tyle spraw do załatwienia :(

Jak przeczytałam "9 najgroźniejszych słów używanych przez kobiety" to się uśmiałam- każdy jeden punkcik jak ulał pasuje do mojego małżonka :D No cóż... Ktoś musi nosić spodnie w tym związku ;)

[B]owca[/B], [B]Olka[/B] gratuluję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olka1912']ja czuję czasem jakby mi rybka w brzuszku pływała,więc już pierwsze oznaki są:)[/QUOTE]

ciesz sie tym uczuciem, bo za kilka tygodni będziesz przeklinac pod nosem, jak dzieć będzie skakał odbijając się głową o pęcherz a stópkami pod żebra... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

O tak, jak walnie pod żebra, albo w wątrobę... Mój waży jakiś kilogram, jeszcze sporo większy będzie, a dziś o 5 mnie obudził swoją salsą...
Przy okazji znalazłam film, który może się spodobać w ramach rozrywki przed maluchem ;) [url]http://www.filmweb.pl/film/Mroczne+cienie-2012-483333[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, od wczoraj czuję ruchy Teosia, ale jakoś inaczej. Nie są to kopniaki bezpośrednio w brzuch, tak jak do tej pory, tylko czuję jakby był gdzieś głęboko w mnie. Trudno mi to opisać :/ Czuję jakieś ruchy, ale czy to są kopniaki, czy coś innego, to trudno mi stwierdzić.
Miałyście coś takiego? Nie wiem czy jutro nie dzwonić do lekarza?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Kurcze, od wczoraj czuję ruchy Teosia, ale jakoś inaczej. Nie są to kopniaki bezpośrednio w brzuch, tak jak do tej pory, tylko czuję jakby był gdzieś głęboko w mnie. Trudno mi to opisać :/ Czuję jakieś ruchy, ale czy to są kopniaki, czy coś innego, to trudno mi stwierdzić.
Miałyście coś takiego? Nie wiem czy jutro nie dzwonić do lekarza?![/QUOTE]
pewnie się obrócił i gdzieś indziej ma nóżki i rączki niż wcześniej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Oby ;) To tak jakby teraz ćwiczył kopniaki na moje wnętrzności.[/QUOTE]

aaaa, to wszystko w normie:diabloti:


lenka pozdrawia resztę dzidziusiów ;)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qIYLZik8cww/T2YIa3fdVNI/AAAAAAAAECc/3uUQYrqb6Zc/s720/IMG_8019.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']

lenka pozdrawia resztę dzidziusiów ;)
[URL="https://lh3.googleusercontent.com/-qIYLZik8cww/T2YIa3fdVNI/AAAAAAAAECc/3uUQYrqb6Zc/s720/IMG_8019.JPGn"]https://lh3.googleusercontent.com/-qIYLZik8cww/T2YIa3fdVNI/AAAAAAAAECc/3uUQYrqb6Zc/s720/IMG_8019.JPGn [/URL][/QUOTE]

Jaka słodka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Magda, jak trzepotanie, to właśnie młody zmienia pozycję ;) Ja dziś u znajomych byłam i znowu mi lewy bok tańczył. Wczoraj sprzedawczyni w jednym sklepie opowiadała, że jak jej syn szalał, to wiecznie miała niesymetryczny brzuch - raz na lewo, raz na prawo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Jak jestem w czwartym miesiącu, brzuchol rośnie a waga bez zmian od początku to normalne?[/QUOTE]

Ja już w 6 miesiącu :multi: Jak to zleciało :crazyeye:

Jeśli wyniki masz dobre i lekarz nie ma zastrzeżeń, to się nie martw ;) Ja najpierw przybrałam 4 kilo, a potem schudłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...