Jump to content
Dogomania

Chow chow w potrzebie


Fundacja Medor

Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byłam dzisiaj u mojego weta i poradził mi,żebym napisała oświadczenie że zapewnię suni pelną opiekę weterynaryjną i on wykona osobiscie zabieg kiedy sunia będzie zdrowa.On podpisze i opieczętuje to oświadczenie.Nie wiem co jeszcze mogę zrobić na odleglość.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko oficjalnie zalatwione.Jesteśmy umówieni na 11 w środę z pisemnymi zobowiązaniami podpisanymi przez weta.W czwartek mamy umówioną wizytę u weterynarza bo dla mnie priorytet w tej chwili to jej oczy,paznokcie(nie wiem jak ona może sie poruszać)a reszta wyjdzie w praniu.Jest przygotowane posłanko,miski i cały sprzęt do pielęgnacji.A najwazniejsze to miejsce w naszych sercach:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

W Brodnicy ( kiedys zabieraliście od nas czarna Shazę;)) do oddania jest 8 miesieczny brązowy chow chow. Wczoraj przyjechał facet z informacja do schronu. Dzieciaki chciały, a teraz nikt nie ma czasu dla psa....
Jutro kierownik jedzie zrobic fotki.
Nie wiem czy to pies czy suka- jutro się dowiem, do oddania za darmo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Może ma ktoś ochotę zaopiekować się [B]chow chow[/B] zapraszam do Choroszczy
Pewnie jakaś b...... wyrzuciła biedaka. To pies z wygląda na młodego, zęby białe, jęzor czarny, nie przejawia agresji. Wymaga trochę pielęgnacji, lekko liniejący, nie jest zachudzony. Brak śladu po obroży. Nakarmiłam go dałam mu wody i ..... nic więcej nie mogę zrobić.
[IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9462/zdjcie763.jpg[/IMG]

[IMG]http://img119.imageshack.us/img119/9462/zdjcie763.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bakteria dzięki za zainteresowanie

Scheila wiem że tak długo nie pożyje już było widać, że miał zaropiałe oczka. No niestety nie mogłam go zabrać do siebie mam obecnie psa i 8 kotów:evil_lol:
Bardzo się cieszę, że tak szybko znalazła sie pomoc tylko szkoda że jak na razie nie ma komu pomóc, psa nie widziałam więcej, codziennie sprawdzam te okolice i jak na razie nic jutro popytam jeszcze tu i tam może ktoś coś wie. Chociaż wątpie bo u mnie znieczulica straszna.
Dam znać jak i co

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']nie ma miłośników chow-chow ? pies znajduje się na ulicy, bez żadnego schronienia, bez jedzenia... nie wiem jak na żywo, ale na zdjęciach wygląda jakby był poszarpany przez jakieś psy...[/quote]
Nie Bakteria nie jest poszarpany tylko zaniedbany ma jakieś otarcie na łapce przedniej a tak więcej nie widziałam żadnych ran

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Scheila']Czy ktoś z tej miejscowości mógłby nam pomóc?Chętnie damy kasę na hotel bo na ulicy to on raczej długo nie pozyje.Na znalezienie domu trzeba trochę czasu.[/quote]

Jeżeli go jeszcze znajdę to na pewno z waszą pomocą pomogę mu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...