Jump to content
Dogomania

Chow chow w potrzebie


Fundacja Medor

Recommended Posts

[CENTER][B]SALOME[/B][B], nr 143[/B][/CENTER]

[IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/87553692.jpg[/IMG]

[CENTER] [URL="javascript:image_click(0)"] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/87553692.jpg[/IMG][/URL][URL="javascript:image_click(1)"] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/87553689.jpg[/IMG][/URL][URL="javascript:image_click(2)"] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/87553690.jpg[/IMG][/URL][URL="javascript:image_click(3)"] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/87553691.jpg[/IMG][/URL]
[/CENTER]
numer: 143
numer chip: 953000005135072
imię: Salome
płeć: suka
wiek: ok. 9 lat
wielkość: srednia
rasa: Chow-Chow
data przyjęcia: 2009-05-13
kwarantanna do 2009-05-27
przebywa w boksie: ZWIERZĘTARNIA


opis: Trudno powiedzieć coś więcej o Salome jak to, ze siedzi w kąciku swojego boksu i nie wykazuje chęci do nawiązania kontaktu z nikim. Wydaje się być bardzo nieufna i wystraszona, ale to może być spowodowane tym, że nagle znalazła się w obcym dla siebie miejscu.

[COLOR=DarkOrange]POMÓZCIE W SCHRONISKU JEST PRZEPEŁNIENIE I SUNIA NIE MA SZANS NA PRZEŻYCIE


[/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]KONTAKT DO WOLONTARIUSZKI P Hania
697 775 845
(042) 653 15 02 (po 20)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Możliwe Błyskotko że mówisz o mnie...Dostałam informacje o suni od kogoś przez GG.
Dzwoniłam do Pani Hani, dowiedziłam się że piesek jest zamknięty w sobie, nie chce kontaktu z ludźmi czasem potrafi nawet warczeć gdy ktoś do niego podchodzi nie wiadomo także jaki jest stosunek Chowki do innych psiaków a to dla mnie ważne ponieważ mam już jednego psa - jednak nie rezygnuje ;) pojadę do schroniska 27(w tedy kończy się kwarantanna) i być może wezmę psiaka do domu...

PS.Mam jedno pytanie. Nie wiecie może jakie są koszty adopcji w tym schronisku?
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

OOOO :multi:. Super że nie rezygnujesz :multi:.
Przed odebraniem suni musisz kilka razy ją odwiedzić aby sunia cię poznała.
Miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze, adopcja dojdzie do skutku, psiaki się zaakceptują a sunia szybko za klimatyzuje się w nowym domu.
Na samym początku będziesz musiała być w domu ( chyba że nie pracujesz ) bo sunia będzie potrzebowała wiele cierpliwości, miłości i zrozumienia.

Link to comment
Share on other sites

Psinie cały świat się zawalił dlatego jest taka niekomunikatywna.Niedawno była taka sunia na Paluchu.Po trzech dniach w nowym domu to był zupełnie inny zwierzak.Salome jest zadbana,może się zgubiła.Nie wygląda na psiaka po traumatycznych przejściach.Trzeba jednak pamiętać,że chow chow to dosyć specyficzna rasa.One żyją we własnym świecie,kapci raczej nie przyniosą.To takie koty w psiej skórze.To jak odnajdą się w nowym domu zależy przede wszystkim od nas.Ja adoptowałam 6 letnią chowkę a miałam w domu starszą sukę wilczkopodobną i kota.Dziewczynka weszła jak w masło do rodziny chociaż długo była zamknięta w sobie i za posłuszna jak na chowa.Po 4 miesiącach adoptowałam następnego chowa po okropnych przejściach i też błyskawicznie się zadomowił a suki mu matkowały.Szkoda,że mamy problemy techniczne na naszym chowkowym forum.Zuza bardzo proszę o kontakt na pw! Mamy fundusz adopcyjny i możemy pomóc w wykupie.Służę też wszelką mozliwą pomocą dotyczącą pielęgnacji,karmienia czy wychowania.

Link to comment
Share on other sites

Sunia z Łodzi - koszt adopcji to 41 zł. Byłam dzisiaj u suni. Moim zdaniem jest bardzo zrównoważona, może mieć znacznie mniej niż 9lat, nie jest agresywna ani do psów ani ludzi, JEST TYLKO BARDZO WYSTRASZONA. Nie jest duża, ma piękne długie futro. Schronisko jest bardzo przepełnione...przeraźliwy smród i halas.Jeśli ktoś zdecydowałby się wyrwać ją z tego strasznego miejsca, to wydaje mi się że nie powinno być z charakterem większych problemów, trzeba będzie tylko dać jej odetchnąć. Pracownik, który mi ją pokazywał twierdził, że na początku na niego warczała o po 3 dniach bez problemu pozwalała się pogłaskać.

Link to comment
Share on other sites

Mam ogromną prośbę do wszystkich,którzy znają kogoś w Łódzkim schronie.Zuza zrezygnowała z adopcji suni bo boi się,że sobie z nią nie poradzi.W związku z tym postanowiłam zabrać dziewczynkę do siebie i tu jest problem!Nie chcą wydać psa bez sterylki poza Łódż a każdy kto ma chowa wie,że narkoza jest dla nich bardzo niebezpieczna.Ona ma 9 lat i jest w tej chwili w ogromnym stresie,poza tym nie wiadomo czy jest zdrowa i boję się poważnych powikłań po zabiegu.Dzwoniłam kilka razy do schroniska a ponieważ nikt mnie tam nie zna poczułam się tak,jakbym chciała zrobić na suni kokosowy interes.Nasze forum nadal zepsute i kółko się zamyka.Proszę o wstawiennictwo !!!

Link to comment
Share on other sites

Pomóżmy Schili wydostać sunię ze schronu bez sterylki.Iwonka to jedne z najlepszych rąk w kraju...Wcale nie żartuję.Myśle ,że ten wątek odwiedzają wolontariusze z Lodzi.. pomóżmy Iwonie i suni dostac się do normalnego dobrego życia.Schila z daleka na telefon niewiele może zdziałać, a chce ratować psinę .Zresztą nie ma chętnego na starego psa.Kto pomoże lub może na siebie wybrać suńkę bez sterylki ze schronu?Suka 9 -cio letnia przecież rodzić nie będzie a to szansa dla niej.Wolontariusze z łódzkiego schronu pomóżcie!











iwo

Link to comment
Share on other sites

pytajcie p hani ona jest wolontariuszka na marmurowej

[B][B]Kontakt:[/B][/B]


P Hania
697 775 845
(042) 653 15 02 (po 20)
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

pani hania działa w fundacji
[url=http://www.fundacjapomagajmyrazem.pl/]Fundacja "Pomagajmy razem - Zwierzęta w potrzebie"[/url]
zabieraja psiaki z marmurowej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...