Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moi drodzy...Witam wszystkich po wakacjach :D (niestety :cry: ) !!!

Jestem ciekawa kto wybiera sie na krajówkę do Włocławka ,bo ja z Zodiakiem tam bedziemy :):):) .

Prześledziłam ostatnie wypowiedzi i zauważyłam ,że wszyscy pochwalili się już swoimi osiągnięciami na wystawach , czuje że teraz kolej na mnie i Zodiaka :wink: ... a więc tak :

Z Sopotu przyjechaliśmy z brązowym medalem ( na 4 lokacie stał Scheakespire Lazuryt :wink: ) . A na dogo wkradł sie błąd 8) ,ale wybaczam :D hihihhi !!! Heh...

W Chojnicach Zodiak rozpoczął duży championat otrzymał swoje pierwsze CWC .

Do Torunia jechaliśmy "po pierniki" , a tam miła niespodzianka i sreberko :D:D:D dla psiaczka :):):) .

:D :D 8) :D :D

Pozdrawiamy

AdA&ZoDiAk

To zdjecie jest juz odpowiedniego rozmiaru i mam nadzieję ,że sie wyświetli :D:D:D ...

[img]http://republika.pl/blog_df_542501/971665/tr/tn_sopot_torun_244.jpg[/img] w Toruniu

[img]http://www.lazuryt.com/new_york/zodmaly.jpg[/img] w Warszawie

[img]http://republika.pl/blog_df_542501/971665/tr/tn_sopot_torun_075.jpg[/img] w Sopocie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasja']
Troszkę pominęłam, a jeśli się gdzieś pomyliłam to proszę mnie poprawić :wink:[/quote]

[quote name='grygy']Oj tam nie warcz już :lol: dziewczyna się starała :lol: :lol:[/quote]

[quote name='kasja']
No tak napisać i jeszcze źle :roll: , no a jeśli mamy pamiętać o wszystkich to jeszcze klasa weteranów: BAFFI Montezuma II :wink:[/quote]

Na Twoją prośbe poprawiłam...
Arina nie w klasie championów nie było...

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie wróciłam z Włocławka i pragnę zdać relacje : Mój Zodiak zdobył pierwszą lokatę oraz otrzymał CWC

psy :

kl.szczeniąt(1)
LITTE LIVERA ZE ZGIERZA

kl.młodzieży(1)
MAJRO MARSYL

kl.pośrednia(3)
1.ZODIAK Lazuryt :D
2.SWING-BLUES SAM UROK
3.NICK LESTES

kl.otwarta(1)
1.OLIVER-HONOROWY RYCERZ HERBU BAWARIA

kl.championów(1)
1.ARIN OFFERTA (NPwR)

suki :

kl.szczeniąt(1)
LETYCJA ZE ZGIERZA

kl.młodzieży(10)
1.FERGIE LIBERI GAIAS
2.HATOR Z ŁĘCZYCKIEGO GROD
3.?
4.?

kl.pośrednia(8 )
1.?
2.?
3.?
4.?

kl.otwarta(5)
1.?
2.?
3.?
4.?

Link to comment
Share on other sites

wiecie co,ja mam już dosyć..więcej nerwów się nabawię czekając na potwierdzenie i numerek niż samym wystawianiem :evil: został praktycznie jeden dzień a o świstku ani widu ani słychu. dobrze,że mała ma paszport i nie będę musiała lecieć do weta jeśli się okaże,że świadectwo zdrowia będzie potrzebne. aaach ta Warszawa :evil:
Mam nadzieję,że spotkam znów sporą liczbę yorkofiołków :wink:
mnie znajdziecie pod zielonym pawilonem ;) (jak go rozłożę :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Odnośnie wystawy w Warwawie - wiem, że odbędzie się ona w najbliższy weekend, ale nie mam pojęcia czy Yorki wystawiane będą w sobotę czy w niedzielę... Od której godziny?
Z góry dziękuję za info i do zobaczenia (mam nadzieję) przy ringu. Przyjdę pokibicować :D

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Arina.

[b]Bazylio[/b] yoreczki są w sobotę,wystawa,jak chyb aprawie każda zaczyna sie od 10 godziny.
jak już mówiłam mnie i parę jeszcze osób znajdziecie pod zielonym pawilonem :wink:

A teraz odnosnie znów zgłoszeń!!
Mam dosyć już naprawdę :evil: Cieszę się tylko z tego,że właśnie do mnie dotarło. Ale oczywiście znów chcą(pomimo malutkiej krajówki) aktulane świadectwo zdrowia + książeczka.. :evil:
znów mam marnować 20 czy 30 zł za świstek,którego i tak mi nie sprawdzają.wrrrrrr. nie po to wyrabiałam malutkiej paszport,żeby dodatkowo płacić za nic. a przecież wszędzie indziej paszport wystarcza..mam nadzieję,że tu też go uznają.

Link to comment
Share on other sites

[b]Magda[/b]
nie przejmuj się świadectwem zdrowia to jest wyrzucanie pieniędzy.Ja od kilku lat nie wyrabiam świadectwa, po piewsze; sprawdzają tylko świadectwo szczepienia przeciwko wściekliżnie, po drugie ; jak zobaczyłam zwiedzających z pieskami to ja się pytam czy oni też załatwiali zaświadczenie,a niby nie wolno wchodzić z psami, które nie są zgłoszone na wystawe.Mnie się udaje, a poza tym kłócilabym się,że to jest naciąganie ludzi.Co innego robi wet który ma wystawić zaświadczenie popatrzy na psa zobaczy ksiązeczkę ze szczepieniami nawet nie zmierzy temperatury to tyle samo robią na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,


Ja także w sobote zawitam do Wawy na wystawe z moim Lordem... :wink: wiec sie spotkamy... 8) mam nadzieje na mile pogawedki i móstwo relacji fotograficznych... :wink: 8)

A ja nadal nie mam potwierdzenia... :evil: heh :roll: :-?


pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...