Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

[FONT=Tahoma]No właśnie nie wiem, bo amstaff by bym moim 2 psem a za drugiego jest 55zł a za pierwszego płaci się 70zł. Sama nie wiem, w sumie i tak wyjdzie mi tylko 15 zł różnicy ,no zobaczymy…[/FONT]
[FONT=Tahoma]A jak jest z tym zgłoszeniem liczy się data wysłania?? Czy data otrzymania przez ZK??[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

katalog jest to taka ksiazeczka na temat danej wystawy xp/ sa tam: wypisani wszyscy sedziowie danej wystawy, oraz asystenci,napisany jest plan wystawy(program tzn co kiedy i jak xp)wyjasnione oceny oznaczenie itp,objasnione tytuly ktore pies moze otrzymac, wyjasnione rozne skroty (np. Int.Ch.)napisane sa tez rowniez stawki, ile psow jest w danej rasie ,plan sedziowania, rysunek jak sa umieszczone ringi,nastepnie sa wymienione rasy z klasami tzn ile jest psow w danej klasie i ich nr katalogowe dalej: sa wypisane wszystkie psy, z ich danymi(czyli z jakiej jest hodowli kto jest wlascicielem, w jakim jest wieku itd)a na koniec sa reklamy ^^ hodowli ,wystaw itp.

ble rozpisalam, sie a i tak pewnie zle, tzn nie wszystko napisalam, jak by co to niech ktos cos dopisze ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AmiX'][FONT=Tahoma]No właśnie nie wiem, bo amstaff by bym moim 2 psem a za drugiego jest 55zł a za pierwszego płaci się 70zł. Sama nie wiem, w sumie i tak wyjdzie mi tylko 15 zł różnicy ,no zobaczymy…[/FONT]
[FONT=Tahoma]A jak jest z tym zgłoszeniem liczy się data wysłania?? Czy data otrzymania przez ZK??[/FONT][/quote]
wystawiasz szczeniaka a to jest co innego,wiec nadal uwazam ze zapłacisz 70 plus 30
Liczy sie data wysłania zgłoszenia;)

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie 70 + 30.
Liczy sie data kiedy dotarło zgłoszenie a nie kiedy wysłałaś bo jak oni zamkną katalog a twoje zgłoszenie gdzieś utknie na poczcie? Po to sie właśnie dzwoni do odziału organizujacego wystawy i pyta czy zgłoszenie dotarło na czas...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']czy ktos kto jedzie do Koszalina dostał juz potwierdzenie?Bo cisnienie mi się podniesie jak nie dostane a zapłaciłam.[/QUOTE]

Renatko, koleżanka która wybiera się na wystawę powiedziała mi, że jeszcze potwierdzenia nie dostała i że teraz przysyłają tydzień wcześniej, czasem nawet dwa dni przed :roll:

A czy ktoś był w Gdyni?

Link to comment
Share on other sites

Wystawiam oczywiscie swojego Mersulka,chociaz mam pewno obawy jak Ona wytrzyma w taki upał.Juz ostatnio w Kaliszu mi się kładła ze zmęczenia:shake:

Acha ,co do Koszlina.W tamtym roku byłam tam pierwszy raz a juz na wejsciu zrobiłam im awanture,bo kazali latac mojemu Tomkowi w niedziele po miescie bo nie mieli wydac pieniędzy.Pierwszy raz mi się to przytrafiło bo przewaznie osoby organizujace wystawe są przygotowane .Jednak jak kolejne osoby zaczęły wpadac w furie to dziewczyny ruszyły się i po 15 minutach stania w przejsciu z bagazami weszlismy.
Frida mi wszystko zrekompensowała bo zajęła 3 lokate na drugiej swojej wystawie,no ale niemiły posmak pozostał.

Link to comment
Share on other sites

Witam mam pytanie pierwszy raz zgłosiłam swoją małą na wystawę w klasie szczeniąt do Zakopanego ,czytam właśnie w tym poscie że trzeba czekać na potwierdzenie zgłoszenia ja ją zgłaszałam w naszym bielskim oddziale związku , i nie wiem czy mam się kontaktować z organizatorem wystawy czy oni potwierdzenie prze4ślą pocztą
.Może jest to głupie pytanie ale jest to mój pierwszy raz i bardzo się stresuję że coś pójdzie nie tak

Link to comment
Share on other sites

Dostałam potwierdzenie z Koszalina;)


Gaba potwierdzenie przyslą Ci pocztą.
Czy dzwoniłas i pytałas czy Twoje zgłoszenie zostało przyjęte?
Mniej więcej tydzien przed wystawą przysyłają potwierdzenia razem z numerkiem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Trzeba przyznać, że Koszalin jest słaby w organizacji wystaw. Rok temu było podobnie:cool1:[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Magda masz coś do Koszalińskich wystaw :mad:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Nie działasz w ZK, nie jesteś członkiem jakiegokolwiek oddziału więc nie na miejscu są twoje uwagi nie wiesz jak [/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]zresztą [/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]jest, potwierdzenia przychodzą z reguły zawsze ok. 3 dni przed wystawą - tak to jest jak przyjmuje się zgłoszenia przedłużając termin dla zapominalskich i Koszalin nie jest wyjątkiem :niewiem: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]raz nawet zdarzyło mi się dostać potwierdzenie w piątek i nie robiłam z tego powodu problemu :cool1: grunt, że przyszło przed wystawą a nie po niej :cool3:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nane , nie ma co sie dziwic ze ludzie sie niecierpliwią. Ja tez czekam na potwierdzenie. Placilam przez inteligo i nie mam potwierdzenia, Jak zgloszenie przyjdzie w piatek po zamknieciu banku i okaże sie ze jest nie opłacone , to bede mial problem. Na ostaniej wsytawie w Koszalinie tak bylo ze przyszlo ze zgloszenie nie opalcone a ja zaplacilam i to nie po terminie. Chyba pójde do banku po wyciąg żebym nie miała problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neva']Nane , nie ma co sie dziwic ze ludzie sie niecierpliwią. Ja tez czekam na potwierdzenie. Placilam przez inteligo i nie mam potwierdzenia, Jak zgloszenie przyjdzie w piatek po zamknieciu banku i okaże sie ze jest nie opłacone , to bede mial problem. Na ostaniej wsytawie w Koszalinie tak bylo ze przyszlo ze zgloszenie nie opalcone a ja zaplacilam i to nie po terminie. Chyba pójde do banku po wyciąg żebym nie miała problemu.[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Neva ja wszystko rozumiem ale wy obwiniacie oddział a to nie jest nasza wina ze względu na to, iż potwierdzenia wysyła firma, która się tym zajmuje (i obsługuje nie tylko naszą wystawę) [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]uwierzcie mi organizowanie wystaw to nie jest takie hop-siup - trzeba zebrać sponsorów, poukładać zgłoszenia, wpisać nazwiska do zeszytu (w razie jak ktoś zadzwoni), wysłać zgłoszenia do firmy zajmującej się nimi a oprócz wystawy są jeszcze inne obowiązki czyli np. osoby zainteresowane np. odbiorem rodowodu czy wyborem rasy - wszyscy liczą na nas a my się dwoimy i troimy bo przecież nie każdy kierownik sekcji może przyjść dwa razy w tygodniu każdy ma jeszcze swoje życie
zorganizowanie wystawy w taki sposób aby wszyscy byli zadowoleni nie jest możliwe szczególnie wtedy jak tyle osób się nią zajmuje i każdy za coś odpowiada ;) [/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nane ja nie zgłosiłam pieska do Koszalina tylko do Zakopanego to jeszcze mam czas na potwierdzenie ale poprostu chciałam wiedziec jakie są procedury czy to ja mam dzwonic do związku czy też oni mnie powiadamiają.A tak przy okazji dużo suczek w klasie szczeniąt jest zgłoszonych do Koszalina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gaba14']Nane ja nie zgłosiłam pieska do Koszalina tylko do Zakopanego to jeszcze mam czas na potwierdzenie ale poprostu chciałam wiedziec jakie są procedury czy to ja mam dzwonic do związku czy też oni mnie powiadamiają.A tak przy okazji dużo suczek w klasie szczeniąt jest zgłoszonych do Koszalina[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]gaba ja nie pisałam do ciebie :oops:
każdy kiedyś był na wystawie pierwszy raz :evil_lol:
i sama wiem jaki to stres
zawsze jak wyślesz zgłoszenie to najlepiej zadzwonić do oddziału i się zapytać czy doszło
później czeka się na potwierdzenie które zostaje przesłane pocztą (jest wysyłane potwierdzenie z numerkiem natomiast numerek zostanie przesłany tylko wtedy gdy opłaciłaś wystawę na czas)
jeżeli nie masz numerka wówczas na wystawie zgłaszasz się do sekretariatu z potwierdzeniem zapłaty

[/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]są 2 suczki w szczeniakach [/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Magda masz coś do Koszalińskich wystaw :mad:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Nie działasz w ZK, nie jesteś członkiem jakiegokolwiek oddziału więc nie na miejscu są twoje uwagi nie wiesz jak [/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]zresztą [/COLOR][/FONT][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]jest, potwierdzenia przychodzą z reguły zawsze ok. 3 dni przed wystawą - tak to jest jak przyjmuje się zgłoszenia przedłużając termin dla zapominalskich i Koszalin nie jest wyjątkiem :niewiem: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]raz nawet zdarzyło mi się dostać potwierdzenie w piątek i nie robiłam z tego powodu problemu :cool1: grunt, że przyszło przed wystawą a nie po niej :cool3:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]
[/quote]

Spokojnie;)
Wiem, że organizacja takiej imprezy to duże przedsięwzięcie, ale chodziło mi głównie o to, że na tle np. Bydgoszczy (tak jak napisała Renata) Koszalin gorzej wypada. I to nie jest tylko moja opinia. Czytam trochę na forach.
Ciesze się, że w Koszalinie odbywają sie wystawy. Duży plus za to:klacz:

Link to comment
Share on other sites

Przeglądałam właśnie listę zgłoszonych psów. Trochę będę latać pomiędzy ringami:lol:

Marta (nane) widzę, że wystawiasz mała i Erica:razz: Obfocę Was za wszystkie czasy (i wrzuce na youtube:diabloti:).

Wystawa rozpoczyna się tradycyjnie o 10?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']
Marta (nane) widzę, że wystawiasz mała i Erica:razz: Obfocę Was za wszystkie czasy (i wrzuce na youtube:diabloti:).

Wystawa rozpoczyna się tradycyjnie o 10?[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]ani mi się waż :mad: :evil_lol:[/COLOR][/FONT]

[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]tak o 10.00 ;)[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...