Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Macius[/b], ale rondo jest przejezdne i nie ma tak tragicznie bo nie tak dawno tamtendy jechalam, ale jutro wzwiazku z wystawa moze byc nieco kłopot, a z parkingami to juz nie wspomne. Tam na codzien jest malo parkingow, a jak juz jakies sa to wsyztskie płatne. Trzeba poprostu znac dobre miejsce :) Moze od 2 str spodka?? Zawsze tam parkowalam jak z kumpela na lyzwy jezdziłąm i było bez problemu :)

Jeszcze tylko 16 godzinek do wystepu Malwinki z Lordzikiem i do naszego psotkania :jupi: :hurra:

Link to comment
Share on other sites

Ja naszczescie nie bede miala problemow z parkowaniem 8) mama mnie tylko zawozi ( powiedziala ze juz nie bedzie mi towarzyszyc na wystawe, bo jej sie nie chce 4 godziny stac i patrzec na yorki ----> bez serca jest :evil: ) a potem to albo wracam autobusikiem albo tata po mnie przyjedzie :D

Ja juz nie moge sie doczekac tej wystawy... tego spotkanka z wami
mam nadzieje ze do was trafie :wink: ja bede jak juz wspominalam po 8 :D

dozobaczenia :D :fadein:

Link to comment
Share on other sites

UDALO SIE!!
Jade do Katowic!! Bosko! Matula moja w pociagu i niedlugo u nas bedzie - jednak mamy zawsze sa niezawodne!!! Potem pokaze Jej wszystko i nie pospie..... bo musze o 2.30 byc na dworcu!! Buuuu.... ale cooo tam juz jutro Katowice!!!
Tak sie ciesze!!! Buziaki!! Do zobaczenia! Wroce pewnie bardzo pozno - wiec do soboty!!...a z niektorymi do zobaczenia!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Ania[/b] nie wierze własnym oczom :o poznam Cie hurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaa, nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze, a juz sie nie odzywalas wiec myslalam, ze juz nie przyjedziesz. Jejku no brak mi słow, całusy dla matulki za to ze poswiecila sie i taki kawał drogi pojechala popilnowac wnusie, ale to sama przyjemnosc.

Link to comment
Share on other sites

ALE FAJNIE SIE CIESZYCIE MUSZE SIE PRZYŁACZYC BO ROWNIEZ SIE CIESZĘ :D JA WAS JUZ ZNAM DOSC DOBRZE BO DLUGO CZYTAŁAM FORUM ZANIM DOŁACZYLAM.ALE POMOC BYŁA OD UROCZYCH KOBIETEK-YORKOFIOŁÓW I MOGE TU TRAJKOTAC :D :D JUZ WIESZ MAĆKU SKĄD TEN" OSIOŁEK"?HIHIHIHIHIHI BO NIE UMIALAM DŁUGO WSTAWIC POSTA :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie ja już wróciłam...

Muszę przyznać że dzięki yorkofiołom było super tylko szkoda że tak krótko bo ok. 11 już musiałam jechać... :(

no ale strasznie się derenwowałam co widzieli wszyscy... :roll: a Lord niestety chyba też się przejął i strasnzie wszystkich bał i dlatego nawet sędzinie nie dał się dotknąć... fakt że dostał ocenę bardzo dobrą no ale nie jestem z siebie zadowolona..

ważne że się pokazałam i wyciągnęłam sporo wniosków na przyszłość... :roll:

aha i dziękuje serdecznie naszej kochanej Dagusi bo dzięki niej na 90% będę w Krakowie... tak zbajerowała mojego tae że się zgodził mniej więcej i jeszcze go ugadam i myślę że będzie ok :wink:

pozdrawiam i czekam na foty bo moje wyszły strasznie ciemne... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Malwinko - cieszę się że już dojechałaś do domku - teraz sobie odpoczij po tych wszystkich nerwach... a pies zawsze przecież wyczuwa nastrój właściciela wiec bardzo prawdopodobne ze na Lordzika przwsszedł Twój niepokój... następnym razem sie nie denerwuj albo weź cos na uspokojenie :wink:
Gratuluję występu - oby tak dalej a nawet lepiej 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...