Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:roflt: Masz się z czego cieszyć, póżniej jest zupełny luz
i można spokojnie śledzić prawie całą wystawę .
Miałam kiedyś taki komfort jak wystawiałam bichonkę.
A teraz zostały tylko wspomnienia. :wink:



dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

niby tak ale jak się czeka na swoją kolej to można poobserwować i wyłapać jak powinno się zachowywać a jak nie... :wink:

ale jednak cieszę się z tego że wychodze z lordem jako pierwsza... 8) :wink:

pozdrawiam :angel:

Link to comment
Share on other sites

a ja sie jeszcze identyfikatoru nie dorobilam, ale na wystwie bedzie przypiety do kurteczki :)

[b]Malwinka[/b] bedziesz to miala szybciej za soba i bedziesz moga reszte czasu nam poswiecic, bedziesz juz wyluzowana. Ach ale bedzie supper. Juz sobie to wsyztsko wobrazam. Jeszcze tylko tydzien, wiec bedziemy musieli wyztsko zaczac ustalac co gdzie jak o ktorej ;) Juz odliczam godziny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Malwinka bedziesz to miala szybciej za soba i bedziesz moga reszte czasu nam poswiecic, bedziesz juz wyluzowana. Ach ale bedzie supper. Juz sobie to wsyztsko wobrazam. Jeszcze tylko tydzien, wiec bedziemy musieli wyztsko zaczac ustalac co gdzie jak o ktorej Juz odliczam godziny [/quote]

Daga a też już z tego się cieszę... bo inacze stałabym kilka godzin w nerwach i nie byłoby ze mną normalnej rozmowy.... :roll:

a mój idnetyfikator jest i zaczynam się zastanawiać czy go nie nosić ze sobą na szczęście... może byłby takim amuletem... :roll:


pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie.
Jestem raczej biernym dogomaniakiem. Śledze wszystko na bieżaco , ale mało pisze :-) Bedziemy w Katowicach napewno.
Mogę prosic o identyfikator

YORAGGA = Agnieszka

Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

No tak masz rację... dobra obiecałam że od dziś koneic z pesymistką malwiną zaczynam myśleć pozytywnie i może się wszystko jakoś ułoży... :roll:

a na wystawie dam z siebie wszystko... sa gorsze nieraz psy na wystawach niż lord a potrafią zając medalowe miejsce... ważne że się znim pokażę i przede wszystkim z wami spotkam!!!.... 8)

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Malwi no i bardzo dobrze ze ze soba konczysz jako pesymistka, a przechodzisz w stan pelnego optymizmu i pozytywnie nastawiona do wsyztskiego.

Wystawa to nie wsyztsko i nie wazne jakie miejsce na poczatek zajmiesz. Wazne ze sie pokazesz, a debiut na miedzynarodowce to juz osiagniecie duze :) Mówie Ci ze Lord ma duze szanse, ale sysko zalezy od widzimisie sedziow. Moze akurat byc tak ze beda stawiac na ciemne, a moze byc ze na jasne, wiec wtedy Lord bedzie sie liczyl z tymi najlepszymi :)

Link to comment
Share on other sites

Malwi ale pamietaj ze ja nie pisze tego tylko dlatego zeby Cie pociszyc, ale ja tak naprawde uwazam i to jest moje zdanie. Mi sie Lordzik naprawde podoba ... ale nie znam jego konkurentow no i nie jestem sedzia zeby Go oceniac. To moga zrobic inni hihi, ale ja wierze ze bedzie wsyztsko ok :)

Link to comment
Share on other sites

Doszłam do wniosku że poprostu przestane się tym przejmować i martwić bo szkoda tylko moich nerw... będzie co będzie... 8)

wiem napewno że mogę na was wszystkich liczyć i spędzimy wspólnie miło czas, czego nie mogę się doczekać.... :wink:


pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

NNikka:

Bardzo fajnie napisałaś... :wink:
tylko wiesz ja się nie przejmuję że przegram, tylko tym że coś głupio zrobię :roll:
co do wystawy to jestem nastawiona żeby spotkać się z ludźmi z dgm... a lord będzie dla mnie zawsze ideałem... 8) :D

wiec to już za 6 dni... :)

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...