Jump to content
Dogomania

Wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


AgaCzips

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='duszek01']Czy ktoś coś wie na temat wystawy w Słupsku .Na ich stronie nic nie ma ,a wystawa juz maju:roll: Najgorsze ,ze mają otwarte tylko w piątki:roll:

Będę wdzięczna za informacje;)
Pozdrawiam
Renata[/quote]
wystawa w Słupsku została przeniesiona na wrzesień ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']Czy ktoś coś wie na temat wystawy w Słupsku .Na ich stronie nic nie ma ,a wystawa juz maju:roll: Najgorsze ,ze mają otwarte tylko w piątki:roll:

Będę wdzięczna za informacje;)
Pozdrawiam
Renata[/quote]
W Słupsku wystawa jest `1 września :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']
Nane czy Ty byłaś w Grudziądzu?[/quote]
byłam z Vasylkiem był trzeci w klasie otwartej :razz: a dlaczego pytasz???
byłam razem z koleżanką która miała dwa sznaucery miniatury czarne stały na moim stole trymerskim przez chwilę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']nane pytam czy byłas ,bo ja tez bylam z Mersedes;)
gratuluje lokaty:loveu:

dzięki za informacje odnosnie wystawy w Słupsku;)[/quote]
nie ma za co :loveu:
i jak wam poszło
wiesz ja byłam trochę daleko ustawiona od ringu i ni bardzo widziałam co się tam dzieje :mad: a w którym miejscu siedzieliście bo ja przy ringu jamników się usadowiłam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']Mersedes 1 lokata w szczeniakach i 3 na BIS PUPPY:loveu: ,szczególnie to drugie mnie cieszy;)

Siedzielismy z Angeliką ,a ją chyba łatwo rozpoznac;) Przy ścianie od strony wejscia[/quote]
gratuluję :happy1: bo zobaczyć yorka na BISie jest naprawdę ciężko :hmmmm: jakoś sędziowie często nie dają im wygrywać na BISach :niewiem:
Andżelikę widziałam :cool3: ale przyznam się bez bicia, że was raczej nie skojarzyłam :oops: za bardzo byłam zajęta Vasco :evil_lol:

melinda dziękujemy :loveu:
a wyników nie ma bo nie wiem czy ktoś notował:hmmmm: jakieś takie niezbyt zorganizowane było to towarzystwo na wystawie w Grudziądzu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

wysłałam do Yorklandu wyniki oprócz suk w klasie otwartej,czyżby nie doszło:razz: Tomek notował,bo wiadomo ja nie byłam w stanie:lol:
Jesli ktoś ma jakiekolwiek wyniki to niech wysyła;)


Nane nic dziwnego ze mnie nie widziałas ,przeciez mnie nie znasz;)

Link to comment
Share on other sites

ja szykowałam się do Łodzi ,a tu niespodzianka:diabloti: Łódz zgubiła moje zgłoszenie:angryy: :angryy: :angryy: ,które było potwierdzone telefonicznie:mad: :angryy: :mad: Nic tylko pozazdroscic bałaganu:diabloti: :diabloti: :angryy: :angryy: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

:shake: napisałam i mi wcięło, no to jeszcze raz
Witam serdecznie!:lol:
Jestem w temacie od pół roku, to jest od czasu jak jeden Bakart pokrył Megisie i w tym momencie zaczęło się życie mojego Rubisia, czyli Cherubinka our Dream. Wybieram się do Bytomia na wystawę, za dwa tygodnie i bardzo bym chciała na gruncie z kimś doświadczonym porozmawiać w sprawie wystawiania pieska, na co zwracać uwagę i w ogóle może coś się dowiem czego nie wiem, bo chciałabym też piesia wystawić. Rubiś jest z waldkowej hodowli i na jego stronie jest możliwość pobrania wizytówek rozpoznawczych dla dogomańskich forumowiczów. Jeżeli ktoś się wybiera do Bytomia i chciałby ze mną przegadać, to przylepię sobie tę wizytówkę i poproszę tego ktosia o to samo. Pozdrawiam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='duszek01']Renia myśle,ze pytania zwiazane z wystawianiem pieska powinnas zadac Hodowcy.Waldek na pewno Ci pomoze;)
Życze sukcesów na wystawach:p[/quote]
Duszku, toż ja juz wszystkie pytania zadałam i niechybnie zadam jeszcze hodowcy:evil_lol: , a ten temat wywoławczy słyży zadzieżgnięciu znajomości nowych, bo nikogo oprócz Waldka nie znam i czuję się trochę nieswojo, choć generalnie jestem osobą bez problemowo zapoznającą się z innymi ludżmi, tyle że wolałabym się tutaj poznać, by w plenerze już śmiało wymienić poglądy. A tak na marginesie, sądzę że Cię widziałam na ringu w Katowicach i chyba jesteś moja imienniczką, czy się mylę?

Link to comment
Share on other sites

Witam,
Duszku napewno pomogę Renacie bo nawet wybieram się na jej pierwszą wystawę do Krakowa, ale ją rozumiem i jestem strasznie dumny, że chce wszystko wiedzieć wcześniej niż w dniu kiedy zjawi się po raz pierwszy na wystawie z maluchem i stanie jak przysłowiowy słup soli w ringu.
Renato (duszku) strasznie mi miło było z Tobą choć przez chwile porozmawiać w Bydgoszczy. Niestety dopiero w domu jak przeglądałem zdjęcia z lokat uświadomiłem sobie z kim miałem przyjemność. Teraz juz bez problemu będę Ciebie poznawał.

Link to comment
Share on other sites

Waldku ja dobrze wiem ,że pomozesz swojemu dziecku Cherubinkowi;) Jestes typem Hodowcy ,którego lubie.
Faktem jest ze ja Cię juz kilka razy na wystawach widziałam,ale cóz moje nerwy i stres to silniejsze ode mnie.Jestem skupiona tylko na swoim psiaku,czy Fridzie ,czy tez w tym przypadku Mersedes. Miło się przez chwile gawędziło;) Mój mąż stwierdził ,ze jestes bardzo sympatyczny,oczywiscie ja tez;) Mysle ,ze nastepnym razem dłuzej porozmawiamy;)

Renatko(moja imienniczko)przykro mi,ale w Katowicach nie byłam;)
I nie martw się ,pierwsza wystawa jest stresujaca,w moim przypadku kolejne tez:lol: ,ale na pewno sobie poradzisz;)
Trzymam kciuki;)

Pozdrawiam
Renata

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...