Jump to content
Dogomania

Lady - maleńka księżniczka nie zazna juz łańcucha, już w domu!


malagos

Recommended Posts

Sterylizując sukę przed pierwszą cieczką prawie w 100% wykluczamy ryzyko nowotworu sutków.

Malagos, zadzwoń proszę do onkologa Dariusza Jagielskiego: tel (22) 824-29-46 i zapytaj sama.

Błagam nie oddawaj jej bez sterylki, także z tego powodu, że ludzie są tacy, że naobiecują a potem mają swoje obietnice w nosie.

Dopiero jak oddasz do adopcji psa wysterylizowanego to masz 100% szans, że nie będzie się rozmnażał. Jeżeli nie ma czasu na zbieranie pieniędzy na sterylkę to pokryję jej koszt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żabusia, z calym szacunkiem, bierz ode mnie sunię, wysterylizuj i przetrzymaj do czasu zdjecia szwów.
Jak była taka konieczność, sterylizowałam suczki bez gadania. Ta jest za młoda, trafia do poleconego forumowego domu.

Jestem po starej szkole weterynarii i jestem za sterylizacją po pierwszej cieczce, co nie znaczy, po pierwszym miocie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Pojechała....

:placz:

Umowa adopcyjna podpisana, sunia się podobała.[/quote]
Wiedziałam:multi:malagos nie płacz,kroj karpatke,a ja zgodnie z umowa
[IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Rozmaite/Zywnosc/7.gif[/IMG][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Rozmaite/Zywnosc/7.gif[/IMG]
pijcie dziewczyny za zdrowie i domek Lady:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Wiedziałam:multi:malagos nie płacz,kroj karpatke,a ja zgodnie z umowa
[IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Rozmaite/Zywnosc/7.gif[/IMG][IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Rozmaite/Zywnosc/7.gif[/IMG]
pijcie dziewczyny za zdrowie i domek Lady:multi:[/quote]

ja też po cichu wiedziałam, zę taka sliczna i delikatna panienka nie mogła sie nie spodoabać...ale tak jej brakuje :placz: :placz:

A karpatki zostało pól blachy, moze jejdnak sie ktoś skusi?...
Do tego winka, no?...

Link to comment
Share on other sites

Mam wieści z nowego domku!

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][I]Witam Pani Małgosiu,[/I][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][I]Lady (teraz Łajka:) się chyba już u nas zadomowiła, jest przecudowna. I niby to ja chciałam psa, a ona za mężem chodzi krok w krok :))[/I][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][I]Cała rodzina ją pokochała, w domu zachowuje się nienagannie jak na razie, w większości śpi i na spacery chodzi. Z jedzeniem są małe kłopoty, wybredna jest i najlepiej jej smakuje z ręki, księżniczka jedna :)[/I][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][I]Jest teraz naszym oczkiem w głowie :)[/I][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][I][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Pani Małgosiu bardzo dziękujemy za jej opiekę i oddanie nam jej :)[/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[/I][/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Wiedziałam, wiedziałam! [/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Dziekuję, [B][SIZE=4]p. Aniu[/SIZE][/B] za te wiesci i za serce! Pozdrowienia dla męża, to uroczy człowiek![/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][/FONT][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][B][SIZE=4]Anetko,[/SIZE][/B] dziekuję za tak wspaniały dom dla biednej, małej, schroniskowej suczynki :multi:[/FONT][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Polecam się na przyszłość... ;) Mam nadzieje, że kiedyś na karpatkę się jednak załapię :evil_lol:

Baaaardzo się cieszę, że historia Lady tak dobrze się skończyła, wiadomości o panience mam na bieżąco i nieźle mała narozrabiała... cały dom do góry nogami postawiła :razz: Oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...