Jump to content
Dogomania

Husky z Bydgoszczy


Kyora

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 1 year later...

[quote name='Kyora']Witam. Mieszkam w Bydgoszczy. Mam roczna suczke - Kyore. Biegamy z rowerem :-) . Moze znajdzie sie ktos, kto chciałby sie przylaczyc z rowerem i psem do wycieczek po lesie? Zapraszam.
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]
A masz czas rano?
Bo jesli tak to ja chetnie pojezdze po jakims lesie ale tak do 10.30 max bo potem musze Pajo z przedszkola odebrac.
Moga byc tez niedziele, od poludnia.

gg 4585970

Nie piszesz, ze MUSI byc Husky:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika_Lucky']hay...my tez mieszkamy w Bydgoszczy i prawie w każdy weekend jeżdzimy z psami na rowerkach do Myślęcinka ...to jakies (2km):lol:[/quote]

tez mam okolo tyle do mysla :cool3: 2 km to chyba troche mało co ?:>

Link to comment
Share on other sites

Ja z psami trenuję w lasach na południu Bydgoszczy (okolice Glinek), a oprócz tego w prawie każdy weekend spotykamy się grupką w okolicach Bydgoszczy, tzn. czasami w Świeciu, czasami w okolicach Brzozy.

Gdyby ktoś był chętny i chciał się przyłączyć, zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu']Golden Husky Team chyba juz nie istnieje. Sa dwa kluby w okolicy:
- Sfora Nakielska (tam jest teraz Jola)
- Śnieżne Psy[/quote]

Wiekszosc GHT jest teraz w Sforze - ale nie Nakielskiej a tej z Sobotki :)
GHT nie byl formalnie klubem i jako taki faktycznie nie istnieje. Po calym zamieszaniu w sporcie zaprzegowym wstapilismy wlasnie do Sfory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdrianY']Wiekszosc GHT jest teraz w Sforze - ale nie Nakielskiej a tej z Sobotki :)
GHT nie byl formalnie klubem i jako taki faktycznie nie istnieje. Po calym zamieszaniu w sporcie zaprzegowym wstapilismy wlasnie do Sfory.[/QUOTE]Cześć Monika/Adrian ! :p
Chyba sobie poprzeglądam listy z zawodów... :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja też jestem z bydgoszczy i mieszkam niedaleko urzędu pracy i też szukałam ludzi którzy mają tak cudownego zwierzaczka jakim jest husky miłoby było sie kiedyś spotkac i pogadac o naszych ulubieńcach no i przy okazjo maleństwa by sie razem pobawiły moja ma dopiero 6 tyg i bardzo lubi się bawić z innymi psiakami
To moje gg [B]5764154[/B] i niedaleko mnie są rydzle jeszcze tam z małą nie chodziłam ale sąsiedzi polecają bo tam psiak ma duże pole do popisu :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']no wiesz co [B]AguŚ [/B]kilka razy zagadywalam cie o spacer z psem ale widze ze twoim zdaniem beagle to zly kompan dla huskiego :(...[/quote]

oejej w zadnym wypadku nie jest zły kompan dla moejgo huska :*
tylko teraz pisałam o centrum miasta i psach które mieszkają w mojej okolicy :*

napisz mi na prive gdzie dokładnie mieszkasz na szwederku bo czesto tam bywam, moj facet jest z tego osiedla ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...