Jump to content
Dogomania

Niewidomy Stevie,syn Lolci z dogomanii ZNALAZŁ DOM.


Klaudus__

Recommended Posts

Pisałam już wyżej - ale prawdopodobnie zostało to zignorowane - jak zawsze.
Chcę załatwić Steviemu bezpłatne konsultacje u dr Kiełbowicza, który jest świetnym, znanym i poważanym okulistą.
Już byłam u niego z jednym psiakiem, Toffikiem z katowickiego schronu.
Jutro idę z nim rozmawiać, a następnie umówię się z Kasią na optymalny dla nas termin.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='peate'][B][COLOR=black][FONT=Verdana]skąd wiedzą, że tam nie ma oczka?[/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=black][FONT=Verdana]i są pewni że oba oczodoły są puste[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana]?[/FONT][/COLOR][/quote]


[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='Klaudus'] [B][I]Jedno oczko wogóle nie jest otwarte - lekarz stwierdził,że się nie wykształciło... [/I][/B][/quote][/FONT][/COLOR][quote name='Klaudus']
[B][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Drugie jest otwarte, ale ślepe...[/FONT][/COLOR][/I][/B]
[I][COLOR=black][FONT=Verdana]Mam nadzieję,że da się jeszcze coś zrobić...[/FONT][/COLOR][/I]
[I][COLOR=black][FONT=Verdana]Jak dla mnie to ta diagnoza nie jest pewna...[/FONT][/COLOR][/I][/quote]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Nie lubię "wcinać" się w cudze wątki ale ciągnie mnie do niewidomych psów.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Chciałabym pokazać Wam moją Migotkę adoptowaną dwa i pół roku temu jako 8-10 tygodniowego szczeniaka ze schroniska w Ostródzie.[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://images6.fotosik.pl/467/40f0e99ed68464d8med.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Migotka urodziła się bez oczu. Nie ma gałek ocznych i nie ma powiek. Jej oczy są "tylko" namalowane.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Czy jej to jakoś przeszkadza w życiu ? Nie - jest normalnym, wesołym i doskonale radzącym sobie w życiu psem.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Normalnym psem wymagającym tylko trochę innej - bardziej uważnej "obsługi" ... [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://images8.fotosik.pl/26/0d4f97f7ab612ecbmed.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://images6.fotosik.pl/467/bc41b1303347a102med.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana][IMG]http://images8.fotosik.pl/26/69719aae499985camed.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana]A żeby było jeszcze bardziej skomplikowanie - mieszka między innymi z trzema głuchymi buldożkami. Czy są jakiekolwiek kłopoty we wzajemnym porozumiewaniu się między nimi ? Chociaż i dla mnie jest to - mimo wszystko - zagadką to nie ma żadnych, a codzienne wspólne szaleństwa (łącznie z gonitwami i wzajemnym podkradaniem sobie zabawek) są u nas normą.[/FONT][/COLOR]

[FONT=Arial][IMG]http://images8.fotosik.pl/26/25911444a926eb62med.jpg[/IMG] [/FONT]

[quote name='halbina'] biedactwo... próbujmy! [/quote]

Biedactwo ?
Chyba nie - po prostu trochę "inny" pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaamahsChild']Pisałam już wyżej - ale prawdopodobnie zostało to zignorowane - jak zawsze.
Chcę załatwić Steviemu bezpłatne konsultacje u dr Kiełbowicza, który jest świetnym, znanym i poważanym okulistą.
Już byłam u niego z jednym psiakiem, Toffikiem z katowickiego schronu.
Jutro idę z nim rozmawiać, a następnie umówię się z Kasią na optymalny dla nas termin.[/quote]

nie zostało pominięte :buzi::glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[I]Maupa4 ja wiem o tym,że z tym da się żyć.
Tylko uważam, że powinno się skonsultować tą diagnozę z lekarzem, który może Nam jakoś rozjaśni sprawę.
Bo z tego co zrozumiałam to poprzedni wet potraktował malucha jako 'wybrakowany towar' - dodam,że to moje odczucie...
Poza tym jak jest szansa,żeby widział chociaż na jedno oczko to byłoby fantastycznie :loveu:
Twoja Migotka jest piękna! I widać po zdjęciach,że całkowicie Jej to nie przeszkadza - ja także spotkałam już wiele niewidomych psów i wiem,że radzą sobie świetnie.
Poza tym Twoja Migotka jest szczęściarą,że ma kochającą Panią...
Ale mówiąc troszkę ogólnikowo to ludzie 'boją' się kalekich psiaczków...
__________

Naa - jak załatwisz to będę bardzo wdzięczna...
I wcale nie zostało zignorowane - poprostu czekam...
Poza tym wiedziałaś,że maluszek jest chory od dawna...
Mogłaś mi chociaż na gg napisać...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Klaudus - oczywiście, że konsultować.
Jak dałoby się to drugie oko "naprawić" to byłoby super.
No tylko, że jakby się nie dało to ... to mały da sobie radę. To chciałam napisać ... no może trochę mi nie wyszło (dlatego pisałam że nie lubię się "wcinać" ;)).

Nas nie potraktowano jako "wybrakowanego towaru" - za to "wsparto", żeby sie nie martwić na zapas bo Migota da sobie radę ... no i daje sobie radę. Powiedziałabym, że lepiej niz doskonale. :lol:

Mały też znajdzie na pewno swojego człowieka ...

Link to comment
Share on other sites

Klaudio, Kasia przez pewien czas pomocy nie oczekiwała - powiedziała, że sama podejmie się szukania maluchom domków, nauczona jednak zaistniałymi sytuacjami uznałam, że jeśli będzie chciała, żeby pomógł ktoś inny niż ja - to sama o tym powie, co nie oznaczało, że nic nie robiłam.
W każdym razie, tak czy inaczej, będę próbowała z dr Kiełbowiczem, trwa to trochę, bo nie chcę co chwilę biegać do niego z jakimś przypadkiem, podobno badania niemało kosztują, wolę zachować umiar w proszeniu go o pomoc, by z niej nie zrezygnował.
p.s. tym razem wkręcę się na badania, bo dr zapowiedział mi, że będę mogła, także wtedy sama zobaczę dokładnie co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...