Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przerywnik w pogaduszkach, czyli psy na dzisiejszych Zawodach Agility w Forcie :-)

[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=24523&postdays=0&postorder=asc&start=15]Zdjecia z Zawodow[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Poswiata,

Na pewno! Tylko, ktorych i czy wyrazaja ochote :-)[/quote]
Najlepiej wszystkich których jeszcze nie "spigułkowałam" :lol: , byłoby fajnie. A co do ochoty............ hm.......... reszty nie pytałam o zgodę........... to sama nie wiem :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

A co mi tam.
Ja tam się nie przejmuję, jak narazie na tyle "pigułkowych"osób jeszcze nikt mnie nie opitolił :P .
Nie licząc tych co im się fotki nie podobają :wink: .
Poza tym wyjeżdżam, a jak zrobi się gorąco, to najwyżej nie wróce, tylko o azyl na miejscu poproszę :lol: :roll: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']A co mi tam.
Ja tam się nie przejmuję, jak narazie na tyle "pigułkowych"osób jeszcze nikt mnie nie opitolił :P .
Nie licząc tych co im się fotki nie podobają :wink: .
Poza tym wyjeżdżam, a jak zrobi się gorąco, to najwyżej nie wróce, tylko o azyl na miejscu poproszę :lol: :roll: .[/quote]
o i takie podejscie do sprawy bardzo mi sie podoba :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']kryminal sie szykuje :lol: :lol: :lol: .Poswiata spoko-na dgm chyba nie ma takich zlych ludzi coby cie do paki wsadzili :lol:[/quote]
To się okaże, jak już wszyscy się siebie w pigułkach dopatrzą :shocked!: :eek2: :stupid: 0X :snipersm: itp., itd...........

Link to comment
Share on other sites

[b]Poświata[/b], a teraz takie hasło jest popularne "pamiętaj, nie jesteś anonimowy w internecie :evilbat: "

to wiesz, zawsze można podpiąć :wink:

[b]PIKA[/b]-a ile Twoja sunia waży?? bo moja umięśniona wkurzona suka 42 kg wobec wychudzonego i osłabionego leczeniem wkurzonego Prestona 42 kg, to bułka z masłem 8) co facet, to facet ..... :wink:

[b]malawaszka[/b]-no kurczę, to ja juz nie wiem.....:hmmmm: wiesz, chyba się zaczynam Ciebie troszkę bać, mimo wszystko. tak pod jednym dachem z Tobą :o chociaż ja, to niska jestem...więc zawsze łatwiej mi siakiś unik zrobić, albo coś :lol: to może ja jednak z psem przyjadę..... 8)

[b]Wind[/b]-już się wypowiedziałam w stosownym miejscu 8) ale jeszcze raz poproszę. plissss.....jakies fotki Cecilki (jeśli ją dobrze rozpoznałam)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...