Jump to content
Dogomania

Sterylizacja małej suni


agnisia

Recommended Posts

Witam ma problem bo nagle okazało sie że będe musiała sunie bardzo szybko wysterylizowac. wszystko przez weta dał jej za późno zastrzyk od rui i nastapiły komplikacje, moze dojść do ropomacicza są pewne symptomy ale na przeswietleniu jeszcze lekarz nie potwierdził go na 100%. Sunia ma dopiero 11 miesięcy myslelismy o sterylce ale dopiero po roku. Chciałabym sie podpytać czy ktoś miał juz sterylizowana sukę jak wyglada opieka po takiej operacji jak długo sie goi czy suia bardzo bedzie cierpiała bo kiedyś jak miałam boksera i przycinałam mu uszy to ja sie bardziej rozchorowałam jak go zobaczyłam i póżniej niż on sam. Teraz też sie boje że strasznie to sama odchoruje zawsze mi szkoda takich biednych istotek które cierpią.

Link to comment
Share on other sites

moi rodzice sterylizowali sucz w wieku okolo 10 miesiecy. to maylu kundelek, okolo 7-8 kilo.obeszlo sie bez komplikacji, wiadomo, pierwszy dzien po zabiegu nie jest fajny, ale to nie trepanacja czaszki i pies szybko wraca do sil. tym bardziej taki mlody.na 2-3 dzien jest ok. musisz tylko pilnowac zeby sobie nie wlizywala szwow, bo bedzie trudno wyjac.ranka nie jest bardzo duza, goi sie ladnie. robisz to dla jej dobra i naprawde wyjdzie jej to na zdrowie.znajdz tylko dobrego weta a reszta bedzie dobrze na pewno;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...