Jump to content
Dogomania

Sposoby najszczęśliwszego psa na świecie :)


anndzia

Recommended Posts

1. posiadanie braciszka/siostrzyczki do zabawy bez konca:cool3:
2. codzienne rytualy (dlugie spacery o okreslonej porze, pyszne jedzonko po spacerze, psie ciasteczka w nagrode, zasady- co wolno w domu a czego nie wolno)
3. Czule pieszczoty od panci i pancia:loveu:
4. Smakolyki i zabawki

Link to comment
Share on other sites

1. Stadko owiec do dyspozycji
2. Zamieszkanie w sklepie miesno-wędliniarskim
3. Gonienie kotów
4 (jedna suka) Tarzanie w g.....

Niestety, nie zgadzam sie na spełnianie tych życzen i wychodzi ze moje burki prowadza niezbyt szczesliwe zycie....
:roll:

Link to comment
Share on other sites

1.uowiecki albo zwierzatka zastepcze:cool3::lol:.
2.pooozorancik:multi:
3.kulfonowanie po stopkach na sladziku do ktorego lezie sie wpozycji kangura lub jeczac i majac trzesiawe bo cierpliwosc nie jest najmocniejsza strona moich panienek:oops::cool1:
4.wpierniczanie sie do kazdego mokrego miejsca a najlepiej do wisly :mad: doprowadzajac do zawalu ludzi siedzacych na brzegu jak sie wypada ociekajac woda z krzaczorow:cool3:.
5.lansowanie sie na morderce zycia wszelakiego jak sie jest uwiazanym do drzewka oraz wszwendywanie sie przez przypadeczek w strone pieseczka ktoremu chce sie wgrzmocic[surykat]. badz latanie dookola drzewka z notorycznymi probami urwania sobie glowki i "jak moj zadek moze poruszac sie szybciej niz glowka":cool1:oraz darcie ryja ile wlezie[osio].
6.latanie z czymkolwiek w dziobach i zdziwko ze mama nie pozwala nigdy brac do geby szklanych butelek walajacych sie czasem
7.kopanie jam ziemnych na schron dla mamuta[surykat] i nieudolna proba kopaniach owych[osio].nieudolna z powodu uzywania do tego glownie paszczy co jest duza innowacja ale malo wydajna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozostawienie sam na sam z jak największym, otwartym worem jakiejkolwiek karmy... (takiego łakomczucha, jak Czata, w życiu nie widziałam).
Jako, że karmę ma wydzielaną od samego początku, to chyba nie jest szczęśliwa :shake:.......
A na poważnie - wywieźć nad morze i pozwolić przez dwa tygodnie na przemian moczyć się w wodzie, a nastepnie kopać transzeje.
A ja jestem najszczęśliwsza, gdy ładuję do samochodu mokrego i zapiaszczonego owczara.
A mój TZ uwielbia później ten samochód przez dwa kolejne tygodnie odkurzać :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Długi spacer albo zabawa z drugim psem.
To go cieszy chyba najbardziej, bo jak tylko widzi smycz to się mordencja od razu uśmiecha ;)
a takich małych "przyjemności" jest baaardzo dużo, bo z niego to takie małe dziecko szczęścia i każda mała głupota go cieszy, chociażby zabawa plastikowym korkiem od butelki ;)

Link to comment
Share on other sites

1. Długi spacer, najlepiej z całą rodzinką i kilkoma smakami :evil_lol:
2. Spotkanie ze znajomymi ludzmi
3. Zabawa z innym psem/psami
4. Utrwalanie komend/sztuczek i uczenie komend/sztuczek
5. Spanie w ciepełku :evil_lol:
6. Drapanie po pleckach :evil_lol:
7. Szarpanko zabawkami

Link to comment
Share on other sites

1. woda , woda, woda, jak ja widzi to koniec , nawet czasem patyków rzucać nie muszę tak się głupia cieszy, że sama lezie , a jeszcze dwa miesiące temu nie wiedziała że pływać potrafi :evil_lol:
2. wyjazdy weekendowe ze znajomymi, właśnie jedziemy na Mazury, całe cztery dni nad jeziorem , chyba przywiozę do domu cień psa, jak tam będzie tak szaleć jak w Odrze :eviltong:
3. surowe jajeczko :loveu:
4.wspólne leżenie ze mna na pleckach, i mizianko po brzuchu ;)

Link to comment
Share on other sites

*słowo 'spacer' albo hasło typu 'jedziemy do kolegów?'
* brzękot miski, otwieranie lodówki przez panią ( bo pani daje zawsze:roll: moja mama nie ja:eviltong:)
*powrót pana/pani do domu ( nie ważne czy po 5 minutach, czy kilku dniach
*zabawa z panem: skaczą po sobie i się gryzą (raczej Chester gryzie, nie na odwrót:evil_lol:) albo kimś innym ulubioną piłeczką
*wolność czyli spacer bez smyczy
*jeziorko w gorący dzień

Link to comment
Share on other sites

[B]KRAKSA:[/B]
BŁOTO!!!! Błoto, błoto, błoto!!!!!! :multi:
Jak nie ma błota, to mogą być mokradła, rozlewiska, kałuże, rzeka, jezioro itd....
Kradzież (przecież wiadomo, kradzione smaczniejsze :evil_lol:)
Jeże (ale pańcia zabrania aportować i podrzucać, buuu...)
Patycki (zwane zapałeckami, czyli coś o rozmiarach podkładu kolejowego, względnie średniego drzewa) najfajniej jak sie uda komus przywalić z rozpędu...
Kamycki (głaziki, dobra jest też solidna cegła, albo duży kawał betonu, albo duża kostka chodnikowa)
Ćwiczenia z pańcią (róbmy COŚ!!!!)
"jestem owcarkiem", czyli zaganianie w stado czego sie da, ze szczególnym uwzględnieniem znajomych psów :evil_lol:
Czesanko, drapanko...

[B]PIKULEC:[/B]
Łóżeczko :evil_lol: nie ma to jak spanie pani na poduszce (pańcia zepchnięta)
Smaczne rzeczy (ale maja być NAPRAWDĘ smaczne :eviltong:)
Zabawa w "przyczajony tygrys ukryty smok"- naprzemienne czajenie się spod koca, lub polowanie "z zewnatrz" na rękę/nogę pańci pod tym kocem sie przemieszczajacą
Gałązki "uciekane" przez pańcię- powinny byc liściate, żeby można było po kolei obrywac listki i zagryzać gałąź goniąc za nimi
Koty (fajne som, nawet te z podwórka się mnie nie boją, a dwa to się ze mną bawią, o!)

Link to comment
Share on other sites

1. Noszenie opon samochodowych w pysku.
2. Latanie za frisbee.
3. "Mordowanie" ludzi ( czyli doskakiwanie im do twarzy, by sprobowac makijaz - w przypadku kobiet i pociagnac za brode - w przypadku mezczyzn) i pilek ( najlepiej siatkowych i do nogi).
4. Jajka na twardo.
5. Wies!!!!
6. Skakanie, szczekanie skakanie , szczekanie, skakanie, szczekanie itd.
7. Bieganie po trawie, ale takiej, co by byla na tyle wysoka i smyra po brzusiu.zreszta im wyzsza , tym lepsza.
8. No i kolezanki, a zwlaszcza znajda Misia:) i szalenstwa z nimi.

Link to comment
Share on other sites

Łóżko (w przypadku obydwu) i pełna micha żarcia (podstawa).
Prysznic z węża ogrodowego (w przypadku starszej), odkurzanie sierści ... odkurzaczem (w przypadku młodego).
Fotele do gryzienia (ostatnio dostały na taras dwa stare fotele - zniszczone za 2 dni, ale radocha :evil_lol: teraz dostały inne, potężniejsze dwa od sąsiadki - narazie całe :loveu:).
Patyk ... owoce z ogrodu, czereśnie i winogrona.
Pranie (mały złośliwiec uwielbia je ściągać).
Mrożone gówna (zimą starsza ma "raj" i nawet witamy nic tu nie pomagają).
Rower (dwie rundy wzdłuż działki i psiaki szczęśliwie zmęczone)
.... i wiele innych.

Link to comment
Share on other sites

moja Dorcia po prostu uwielbia drapanie po brzuchu, jak pańcia (czyli ja) pozwoli jej wyjśc na sofę-na łóżko nie pozwalam, gdy pańcia rzuca jej ulubioną zabawkę a ona po raz setny ją przynosi i tak w kółko :) gryzienie ulubionych pantofli pańci, ale pana już nie :(
a tak ogólnie wszelkie piszczące zabawki i tony smakołyków :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR="Red"]SONIA[/COLOR]
-SPANIE( najlepiej u pani w łóżku)
-BIEGANIE( za wszystkim co się rusza):evil_lol:
-JEDZENIE( byle było dobre)
- SZCZEKANIE( na każdego kota ,wiewiórke, przechodnia za płotem):evil_lol:

[COLOR="Blue"]ARES[/COLOR]
- SPAĆ( zawsze wszędzie i o każdej porze)
- JEŚĆ( najlepiej to samo co pani):evil_lol:
- SPACERY( byle jak najdłuższe)
- PŁYWANIE

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f553/kochany-senior-czyli-ares-141902/]
[IMG]http://zdjecia.cafeanimal.pl/14555x78064x800m800.jpg[/IMG]
[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...