Jump to content
Dogomania

Ajaks z Boguszyc znalazł dom na zawsze!...Ajaks pobiegł za Tęczowy Most


Zofia.Sasza

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nanhoo']Prosze o numer konta na wplaty dla Ajaxa na PW (nie doczytalam sie w poscie). Deklaruje stala wplate 100 zl kazdego 20-tego do konca dni Ajaxa.[/quote]

Nan, to szlachetne z Twojej strony, ale skoro Ajaks ma sponsora, to moze przeznaczysz te hojna deklaracje na ktoregos z pozostalych biedakow z tego goowna?

Masz watek glowny? Bierz i wybieraj.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ale wydaje mi sie ze stala deklaracja 500 zl od "bananowej krolewny" nie pokryje calego kosztu opieki nad Ajaxem. Daje jednak wolna reke osobie ktora to koordynuje wydawac moja skromna wplate na jakiekolwiek potrzebujace psy pod warunkiem, ze wystarczy srodkow na Ajaxa :roll:. I nie bede kontrolowac czy z wplaconych przezemnie monet zakupiono psie chrupki i wszystkie te chrupki zjadl Ajax. Po prostu deklaruje pomoc przedewszystkim dla niego, jesli on bedzie mial nadmiar niech idzie kazda zlotowka z moim blogoslawienstwem na kazdego innego psiaka, kota, szczura lub lemura w potrzebie ;). Zgodnie z PW czekam na podanie konta przez Zosie :lol: i niech ona sama lub gremialnie z innymi dziewczynami pomagajacymi tym psiakom decyduje ktoremu pomoc, nie bede sie bawic w Pana Boga z odleglosci 550 km i na podstawie zdjec, ufam tym ktorzy biora na siebie obowiazek i trud pomagania na miejscu. Taki drobny dowod podziwu i zaufania :loveu:

Link to comment
Share on other sites

P.S. zapomnialam dodac, ze gdybym miala miejsce i mozliwosci zabralabym kazdego z tych psiakow do siebie, ale jak wiadomo jest to jedno z tych zyczen ktorych spelnienie moga sprawic tylko dobre wrozki, wiec sie nie wyglupiam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanhoo']Sorry, ale wydaje mi sie ze stala deklaracja 500 zl od "bananowej krolewny" nie pokryje calego kosztu opieki nad Ajaxem. Daje jednak wolna reke osobie ktora to koordynuje wydawac moja skromna wplate na jakiekolwiek potrzebujace psy pod warunkiem, ze wystarczy srodkow na Ajaxa :roll:. I nie bede kontrolowac czy z wplaconych przezemnie monet zakupiono psie chrupki i wszystkie te chrupki zjadl Ajax. Po prostu deklaruje pomoc przedewszystkim dla niego, jesli on bedzie mial nadmiar niech idzie kazda zlotowka z moim blogoslawienstwem na kazdego innego psiaka, kota, szczura lub lemura w potrzebie ;). Zgodnie z PW czekam na podanie konta przez Zosie :lol: i niech ona sama lub gremialnie z innymi dziewczynami pomagajacymi tym psiakom decyduje ktoremu pomoc, nie bede sie bawic w Pana Boga z odleglosci 550 km i na podstawie zdjec, ufam tym ktorzy biora na siebie obowiazek i trud pomagania na miejscu. Taki drobny dowod podziwu i zaufania :loveu:[/quote]

[B]Nanhoo, ponieważ Zofia jest teraz w pracy a Anna koordynuje kolejną akcję (ratowanie szczeniaka z uszkodzonym okiem) pozwolę sobie podziękować w ich imieniu- nie tylko za wsparcie ale i za zaufanie.[/B]
Możesz być pewna, że nawet grosz się z Twojej wpłaty nie zmarnuje, bo dziewczyny są naprawdę WIELKIE.

Link to comment
Share on other sites

Mam słabość do owczarków... :roll:
Ajaks jest piękny. Szkoda psa... Musiał tyle wycierpieć, żeby zostać zauważonym... Dobrze, że trafił w Wasze ręce, a Sponsorkę trzeba na rękach nosić ! :cool1: Mam nadzieję, że wyjdzie z tego...

Link to comment
Share on other sites

To wręcz niemożliwe co można zrobić z tak pięknym psem:shake:. Mój wujek lubował się w ONkach, dzieciństwo spędziłam przy nich, wiem jakie to są psy i po prostu niewyobrażalne jak można było tak go potraktować na koniec życia.... ludzie są straszni. Dobrze że jest jeszcze ktoś o dobrym sercu - chwała za to... będę zaglądać na wątek "Walecznego" Ajaksa.

Link to comment
Share on other sites

tak sobie myślę...ostatnio robiłam porządki w szafie. mam wiele całkiem fajnych ubrań, które chciałam wystawić na allegro. na razie sprzedałam 3 rzeczy:razz:...ale dużych pieniędzy z tego nie mam:angryy: i w sumie dla mnie to jest masa bezsensownej roboty. normalnie, może ze 3 stówki bym za to zebrała. Zawsze coś, ale właśnie tak sobie myślę, że gdyby Pani Zofia i wszyscy inni się zgodzili, to mogłabym zrobić wątek ajaksa na allegro i te rzeczy posprzedawać dla niego i ewentualnie dla innych psiaków. cała kasa, by poszła dla nich.koszty wystawienia też mogę pokryć.
wiem, że może trudno będzie mi zaufać,bo jestem tu od paru dni, i głównie jestem zainteresowana dżagą (proszę nie myśleć, że chcę zrobić dobre wrażenie...no może troszkę:evil_lol:).
mój nick na allegro to "Firmian", można zajrzeć w rzeczy sprzedane (ich numery są przy komentarzach, aż trzech:shake:),na razie więcej tam nie ma

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Fajnie, ze wyniki dobre ale ciekawe co można zrobić.
Wiecie moze czy była już konsultacja z dr Galantym?

Czy Ajaksik ma jakieś ograniczenia jedzeniowe? Coś bym przywiozła jak będę jechała.[/quote]

Na razie ma podawany antybiotyk (7 dni) i czekamy, czy guz się zmniejszy. Konsultacja później. W planach jest też USG jamy brzusznej, aby sprawdzić czy nie ma przerzutów...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']czekamy, czy antybiotyk zmniejszy guz? czyli, ze to nie nowotwr, tak_
tak realistycznie - ogólnie - co mówią lekarze? tzn jka oceniaja jego stan? ma szanse na przeżycie?[/quote]

Tam oprócz guza jest stan zapalny. I opuchlizna. Na to jest antybiotyk :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...