Jump to content
Dogomania

Psi psycholog we Wroclawiu


Doma

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Falkor']ja pisałam do pani Janeczek, nie raczyła nawet odpisać,może za darmo nie odpowiada na emaile :cry:[/quote]

Nie za pochopnie oceniasz ludzi ??
Nie pomyslałas ze zwyczajnie mogła nie miec czasu lub twój mail nie doszedł ???
Wystarczy przecież zadzwonić !!

Dr Janeczek od niedawna zajmuje się moją sunia i jestem z niej bardzo zadowolona.To bardzo miła osoba o duzej wiedzy i wspaniałym podejsciu do zwierząt.Bardzo pomocna,zawsze gotowa porozmawiać, doradzic itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem w czym problem, ale może zanim zatrudnicie lekarza do rozwiązywania problemów wychowawczych, warto poprosić o pomoc dobrego szkoleniowca i zabrać się za robotę ? Praca z psem, rozwiązuje 90% problemów wychowawczych tylko te 10% to problemy wymagające interwencji weta, niestety niektóre wymagają interwencji ostatecznej czyli uśpienia.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co masz na mysli,piszac ze problemy wychowawcze wymagaja uspienia :o
W naszym przypadku klopoty z zachowaniem mojej suni zaczely sie po chorobie ktora przeszla a wlasciwie przez poczynania niektorych wetow.Na nic mi tu szkoleniowiec,bo problem ma zakorzeniony gleboko w psychice,nie bede jej zmuszc do takich czy innych zachowac wbrew jej,tylko dazymy do zkikwidowania przyczyny tego wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dobry szkoleniowiec potrafi wyłapać przyczynę problemu, określić na ile głęboko jest on zakorzeniony i wskazać metodę jego rozwiązania. Jeżeli nie mówimy tu o chorobie psychicznej psa, lub tak zwichrowanej naturze by doprowadzić do pogryzienia człowieka (to są przesłanki do uśpienia psa). To ja radziła bym kontakt z dobrym szkoleniowcem, który często ma wieloletnie doświadczenie w wyciąganiu kłopotliwych psów na prostą. I proszę nie przykładać ludzkiej miary do psa, piesek nie pójdzie do psychoanalityka by się wypłakać. A weterynarze, nawet najlepsi, nie są osobami które mogą wykazać się głęboką znajomością psiej psychiki. Często nawet nie są wstanie prawidłowo zinterpretować, podstawowych zachowań i popędów.

Link to comment
Share on other sites

dr Janeczek o której była mowa jest specjalistką od behawiorystyki zwierząt,nie po prostu wetem,który udziela dobrych rad.Oprócz wskazowek jakich udziela włascicielom po obserwacji psa i bardzo dokładnym wywiadzie - bo na tym polega taka wizyta! - moze w razie potrzeby zastosowac odpowiednie leczenie,wspomagajace terapie.
Jej przewaga nad szkoleniowcem jest taka,że posiada duza wiedzę na temat zwiazku stanu zdrowia psa z jego zachowaniem.Nie rozpoczyna terapi bez dokładnych wyników badan psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...