Jump to content
Dogomania

Sędziowskie opinie


Basenji

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:o chyba jednak nie :lol: :roflt: chociaz właściwie czemu nie, po tym jak sędzia szukał jaj u suki i grzebał jej w pochwie przez kilka minut, po to żeby w końcu - z wielkim żalem wyrzucić sukę z ringu bo jest wnętrem.... nic mnie nie zdziwi :oops: Po wyjaśnieniu, że to suka - dokończył oceny i dał jej CACIB....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']oj nie!!!jak sie nazywal sedzia?:))))bo to juz komedia na maxa:)))tak byl pijany czy jak??? :o :o :o[/quote]
to mój ulubieniec - pan Myszkowski, bardzo żałowałam, że nie miałam kamery, albo aparatu chociaz :bigcry:
A najlepsze było to, ze przez cały czas tych badań - Esterka stała jak wmurowana, a Gośka :megagrin: miała problemy z utrzymaniem szczęki na miejscu - nas po prostu zatkało i własnym oczom nie wierzyłyśmy... Ja naiwnie na początku myslałam, że on p oprostu chce sprawdzić czy suka nie ma cieczki, ale trwało to i trwało - z wielkim skupieniem gmerał i gmerał....
Tak czy owak chyba nigdy w życiu się tak nie uśmiałam. To chyba była najlepsza moja wystawa na jakiej byłam :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']KOMEDIA:))a chociaz mu bylo glupio czy jak?:)))[/quote]
chyba mu było, mysle, że musiało (biedaczek nosi teraz dźwieczną ksywkę piz...grzebek :lol:), tyle naszego, bo rasę dał psu - w końcu miał jaja :roflt: :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][img]http://img235.exs.cx/img235/192/ambition7sq.jpg[/img]
Fuka ja chce takiego psa!!![/quote]
BiG LADY?
czemu nie, ale rzecz w tym, że na zachodzie można nieźle w dupę z nimi dostać, nawet jak sie ma ładnego. Big Lady w DOrtmundzie pokazała zarabistą suczkę w młodziezy i była ostatnia, momo, że powinna wygrac, ale kolor miała nieodpowiedni... Rzecz w tym, że we wzorcu są, ale w Anglii ich nie ma i nigdy nie było. Oni twierdzą, ze to mieszanka ze sznaucerem i wielu sedziow jako kundle spuszcza je na drzewo...
Znam tylko jednego angielsiego sedziego, ktory w Europie potrafił docenić czaruchy Big Lady...

Link to comment
Share on other sites

Inna rzecz, ze faktycznie czarne naogól ustępuja jakościa. Rude zresztą też rzadziej są naprawde ładne. Najłatwiej o ładnego grizzle - chociaż maśc mało atrakcyjna. Ale rzecz w tym, ze jak nie hodujesz na kolor - to masz większe możliwości dobrania ładnych psow i efekty lepsze. Czarnuchy chyba tylko u Big Lady zdarzają sie ładne, ale ona wlała bardzo dużo niezłych angielskich psów.

Link to comment
Share on other sites

kolezanka mi przyslala,bo sie zastanawialysmy co amerykance domieszali do sznaucerow-bo musieli cos domieszac:)))i to pasuje:))tylko malo klakow na lapkach,ale to pewnie poprawil kerry blue:)))

jostra-ale ja nie mam kwiatkow-bo jezdzilam do logicznych sedziow :lol: jak ktos jest znany,z tego,ze glab to nie jechalam:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Babeczki nie na temat :chainsaw: :evil_lol:
orsini, prosze o jakieś gorące kawałki z ocen Twoich dziewczynek ;)[/quote]
wiesz tak naprawdę wielkanocne poszukiwania mojego ulubionego sedziego tez nie byly na temat, bo w koncu po wyjaśnieniu kwestii płci - informacja o dyswalifikacji z powodu braku jaj - nie znalazła sie w karcie oceny :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...