Jump to content
Dogomania

Radysy k/ Białej Piskiej - kolejna mordownia?Kto zna ten schron???


gagata

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']ja bym mogła wziąć jakąś małą sunię do FT.Tylko ten transport.
Miałam na myśli DS, które powinny zwracać za szczepienie, nie DT.[/QUOTE]

Proponowałam na wątku żeby się zastanowić bo będą dowiezione psy do Lublina, 3 dni temu. A ja na dodatek miałam dzisiaj od siebie darmowy transport do Wrocławia.
Szkoda.

Oto jamniczki, pożegnanie na parkingu, małe ruszają w nową drogę życia.

Negra
[IMG]http://images49.fotosik.pl/1062/b370ed2e781c6971med.jpg[/IMG]

Dumka

[IMG]http://images49.fotosik.pl/1062/f7bedf574a8664ccmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jamniczki słodkie, szczególnie szczoteczka.
Niestety , nie ma nie we Wrocławiu do 15.09., więc i tak nici by były z odbioru. Możemy wziąć sunię tak do 10 kg, ,żeby nie była większa od naszego Dolarka. Chętnie kudłatą albo z półdługą sierścią. No i nie może polować na koty, bo mamy 2 , w tym 15,5 letniego dziadka,

[COLOR=darkred][B]Może by zmienić tytuł wątku skoro zaczęła się dobrze układać współpraca.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']pochwal sie zdjęciem laluni.[/QUOTE]
jak wrócę do domu, bo nie pamiętam hasła do iamgeshacka.Jest mała ,sierść na grzbiecie srebrna, chyba trochę falista. Jest u kogoś na rękach i nie widac dobrze,Ale urzekła mnie oczkami. Już chciałabym ją mieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SCHRONISKODWORAKOWSCY.PL']Witam zapraszam serdecznie na stronę dziś jestem dostępny do pólnocy poniewaz jestem w trakcie dodawania zdjęć proszę o rozpowszechnianie zdjęć oraz opisów .POZDRAWIAM I DZIEKUJE DLA LUDZI ,KTÓRZY ADOPTOWALI U NAS PIESKI[/QUOTE]
Proszę wkleić link do strony.

Link to comment
Share on other sites

wklejone są zdjęcia 20 psów, bo niektóre chyba się powtarzają. Sugerowałabym podawanie orientacyjnej wagi lub wymiary w kłębie.To ważne przy ofercie adopcyjnej.
Sunia , którą chcemy wziąć ma nadane imię YORK:crazyeye:, jak trafi do nas to zmienimy.
Czy ktoś pomógłby przetransportować ją do Warszawy? Będę załatwiać dalszy dowóz do nas.
Zgłoszę spanielkę do spanielkowatych cioteczek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...