Jump to content
Dogomania

Radysy k/ Białej Piskiej - kolejna mordownia?Kto zna ten schron???


gagata

Recommended Posts

  • Replies 319
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Monika i Max']Goldenik jest już dawno (od końca maja) w DS...., osobiście Go stamtąd adoptowałam, nie wiem czemu nadal funkcjonuje jako pies do adopcji...[/QUOTE]

O i całe szczęście, bo paszczę ten goldenik ma identyczną jak mój goldenik ;)

A może macie kogoś chętnego na labka - też mam takiego w domu :(:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214113-podrzucony-labrador-szuka-domu-PILNE[/URL]-!

Link to comment
Share on other sites

Kochani, mam teraz bardzo ograniczony dostęp do neta i żadnych możliwości przeklejania zdjęc czy informacji do pierwszego postu, a nie chcę blokowac Waszych działań. Kasiaprodex, nie wiem, może poprosic moda ,by ktos inny przejął wątek albo załócie nowy a ten sie zamknie i poda link do niego w pierwszym poscie nowego, żeby nic nie stracic?
Bardzo Was przepraszam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Kochani, mam teraz bardzo ograniczony dostęp do neta i żadnych możliwości przeklejania zdjęc czy informacji do pierwszego postu, a nie chcę blokowac Waszych działań. Kasiaprodex, nie wiem, może poprosic moda ,by ktos inny przejął wątek albo załócie nowy a ten sie zamknie i poda link do niego w pierwszym poscie nowego, żeby nic nie stracic?
Bardzo Was przepraszam...[/QUOTE]


Gagata prosze o umieszczenie w pierwszym poście info iz aktualne zdjecia zaczynaja sie od postu 157 str 7. Jakbys mogła napisac do moda o zmiane opiekuna watku. Jak ja napisze to i tak wzrócą sie do Ciebie o zgodę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Kochani, mam teraz bardzo ograniczony dostęp do neta i żadnych możliwości przeklejania zdjęc czy informacji do pierwszego postu, a nie chcę blokowac Waszych działań. Kasiaprodex, nie wiem, może poprosic moda ,by ktos inny przejął wątek albo załócie nowy a ten sie zamknie i poda link do niego w pierwszym poscie nowego, żeby nic nie stracic?
Bardzo Was przepraszam...[/QUOTE]

Myślę, że trzeba założyć [B]oddzielny wątek[/B] do adopcji. Ten dotyczył czego innego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SCHRONISKODWORAKOWSCY.PL']Witam strona naszego schroniska aktualnie jest w przebudowie ,aby ułatwić dostęp oraz przeglądanie zwierząt do adopcji.Dziękuje wszystkim ludziom za pomoc w pozyskiwaniu nowych opiekunów dla naszych piesków dzięki temu adoptowaliśmy w tym tygodniu 7 psów.[/QUOTE]


jak długo bedzie trwała przebudowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SCHRONISKODWORAKOWSCY.PL']Witam strona naszego schroniska aktualnie jest w przebudowie ,aby ułatwić dostęp oraz przeglądanie zwierząt do adopcji.Dziękuje wszystkim ludziom za pomoc w pozyskiwaniu nowych opiekunów dla naszych piesków dzięki temu adoptowaliśmy w tym tygodniu 7 psów.[/QUOTE]
To dobry wynik, oby tak dalej! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaprodex']a oto jeden z najnowszych mieszkańców.suczka collie w wieku 2-ch lat


[IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/ogloszenia/o_images/20110905195142_1.jpg[/IMG]

i jeszcze piekna suka owczarka niemieckiego w wieku 2 lat


[IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/ogloszenia/o_images/20110905193603_1.jpg[/IMG]


a oto jeszcze jedna sunia szukajacadomu
[IMG]http://images49.fotosik.pl/1053/aceae64dd416fb08.jpg[/IMG][/QUOTE]


dlaczego poginęly zdjecia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SCHRONISKODWORAKOWSCY.PL']Po raz kolejny piszę że strona jest w przebudowie na kolejne pytanie odpowiem tylko i wyłącznie poprzez e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]wiam[/QUOTE]

[B]Czy w drodze wyjatku moga Panstwo udzielic wiecej info na temat suni collie? [/B]

Poza tym, moze lepiej dla psiakow i dla szeroko pojetej wspolpracy byloby zaprzyjaznienie sie z dogo? :lol: Tu mozna wklejac foty i opisy psiaczkow bezposrednio.Z pewnoscia podjelyby sie tego zadania osoby mieszkajace w poblizu schroniska.Pisanie maili,przepisywanie itd tu na forum znacznie utrudni i wydluzy czas oglaszania itp.
Dobra propozycja? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rano zostały przywiezione przez właścicieli dwie jamniczki do Lublina.
Wszystko sprawnie, w atmosferze wzajemnej współpracy. Transport był uzgadniany szybko, więc musieli jechać w nocy. Na rano jamniki były przywiezione.
Pieski są dobrze odżywione, zadbane. Ale do transportu nie były na pokaz wykąpane, więc w dobrym stanie sierści były do tej pory w schronisku Mają aktualne szczepienia p- wirusówkom i p- wściekliźnie. Jedna była rok w schronisku, druga 3 lata. Są kontaktowe, nie wystraszone, lgną do ludzi. Pięknie żegnały się z opiekunami na parkingu. Nie została pobrana żadna opłata schroniskowa ( co do tej pory mi się nie zdarzyło )

Dziękuję właścicielom za pomoc w adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Co by nie mówić o tym schronisku to potwiedzam, że nie biorą kasy za adopcję i to się bardzo im chwali i oby tak dalej.
Choć z drugiej strony jestem zdania, że jeśli pies idzie do właściciela to powinien on zapłacić choć symboliczne 50 zł za adopcję, mówię o adopcji do DS a nie do DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Właściciele powinni zwrócić chociaż za szczepienie.[/QUOTE]

Jamniczki przyszły do mnie na DT, o czym właściciele schroniska zostali poinformowani. Wiedzą że po sterylizacji będą udostępnione do adopcji. Jednak w świetle prawa została dokonana adopcja ze schroniska i takie dokumenty zostały podpisane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...