Jump to content
Dogomania

CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szykuje mi się bardzo pracowite popołudnie "w terenie", więc wrzucam już wyczekane zdjęcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Oto Carmen i Jej Pan w kolejnej odsłonie psio - ludzkiej miłości :loveu::loveu::loveu::loveu:


[IMG]http://i54.tinypic.com/2zta5pl.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/5qr9y.jpg[/IMG]

[IMG]http://i55.tinypic.com/nl8pb8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

O są fotki Dziękuję Madziu :) część z nich nie jest dobrej jakości bo to wina aparatu ...te reklamówki to faktycznie :) jedna z nich jest dla Cami (jedzonko ..miski na wodę ) co by dziewczynka nie czuła pragnienia przy grillu .. ona uwielbia wyjazdy...;) zresztą ja także..3fotka była robiona z rana nim jeszcze wstaliśmy..jak już pisałem czasami sypia ze mną ;P ... ząbale faktycznie-Bielusie dbam akurat o to .. nie znajdziecie drogie Ciotki u niej kamienia ;) na 1.zdjęciu jak widać leży wyciągnięta .. akurat się bawiliśmy a ona chwilkę odpoczywała ;) na dniach doślemy coś jeszcze..

Link to comment
Share on other sites

Carmen1, jak Ty to robisz, ze mloda ma tak biale zębiska ? Prosze o porady, moja Kostaryka z tych, ktore zadnych kosci, stixow do paszczy nie wezma. Na widok szczoteczki do zębow nie wspomne jak zwiewa, we dwie musimy z corka szorowac zęby, bo kamien by narósl, ze hej.

Link to comment
Share on other sites

ja też poproszę:p

Fryziasta je suche i po południu ryż z filetami, oprócz tego ciastka z witaminami i jak najbardziej inne na zęby.
Ale zabawki żadne ją nie interesuja, ma je tam gdzie słońce pod ogon nie dochodzi hihi:roll:
widzę, że niedługo będziemy czyścić pyszczydło, mimo, że miała już robione w zeszłym roku:roll:

natomiast Onka mojej siostry będzie miała 3 lata, a ząbki też ma piękne jak Carmenka:cool3:
je rano gotowane, a po południu suche ale namoczone z wodą. Stixy też nie papu:shake:
Jedynie to, że jest" pies" na zabawki, ciągle coś by miętoliła i aportowała. Śmiesznie to wygląda, bo jak wraca z zabawką, to cały czas je przeżuwa;)

to ja jestem goopia od czego to zależy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna123']ja też poproszę:p

Fryziasta je suche i po południu ryż z filetami, oprócz tego ciastka z witaminami i jak najbardziej inne na zęby.
Ale zabawki żadne ją nie interesuja, ma je tam gdzie słońce pod ogon nie dochodzi hihi:roll:
widzę, że niedługo będziemy czyścić pyszczydło, mimo, że miała już robione w zeszłym roku:roll:

natomiast Onka mojej siostry będzie miała 3 lata, a ząbki też ma piękne jak Carmenka:cool3:
je rano gotowane, a po południu suche ale namoczone z wodą. Stixy też nie papu:shake:
Jedynie to, że jest" pies" na zabawki, ciągle coś by miętoliła i aportowała. Śmiesznie to wygląda, bo jak wraca z zabawką, to cały czas je przeżuwa;)

[B]to ja jestem goopia od czego to zależy[/B];)[/QUOTE]

Od genów niestety, od genów.
Znam sukę ze stajni, która przez ponad 10 lat swojego życia jadła i je to co znajdzie, czyli przede wszystkim żarcie ludzkie-resztki z obiadów, kanapki itp. Pije głównie wodę z kałuż i rzeczek, nie bawi się nawet patykami, a zęby ma bielusieńkie jak snieg. Nawet minimetra osadu o kamieniu nie wspomnę. Moje suki, choc zdecydowanie młodsze, chowane na suchej, niby dobrej karmie, bawiące się piłkami, supłami itd mają zdecydowanie juz gorsze zęby. Przy czym młodsza Masza ma brzydsze niż Dotts.
Jak dla mnie jedyne wytłumaczenie-geny.

Link to comment
Share on other sites

Piesy lubią rzuć ... każda kostka ..w ogóle gryzak.usuwa kamień z zębali.są też kostki oczyszczające o smaku bekonu ;) każdy psiak się łasi..bo i karmię podwórkowe..więc to wiem i to jest sprawdzone... warunkiem też jest Jedzonko... ja np Cami nie daje gotowanych rzeczy..sparzoną wołowinę to tak...innych nie...je dużo serków (białko i tłuszcze ) nie daję jej czegoś co łatwo zostaje przy zębach..także zwierzęce kości odpadają ..i smażone rzeczy też...bo i później zapach nie miły z pyszczka.... kości lepiej kupić w zoologicznym ..są mniej naturalne ale nie szkodliwe...i mają z tego niezłą zabawę...nie wiem za bardzo co mam napisać bo ona ma B.zróżnicowaną dietę ... podstawowa rzecz to białko ,,dobre na kości i w ogóle...:) i delikatne mięso..naj jest rybka...

Link to comment
Share on other sites

a Carmenka ma główny posiłek albo dwa?

moja po południu dostaje, a suche generalnie ma cały czas. wiem ,że to nie za bardzo, bo powinno się brać jak nie zje:oops: oprócz tego 2x w tygodniu ser biały.
od rozpieszczania jest moja mama, jak przyjeżdza, to ostatnio Fryzia dostała winogrona, jabłka i jogurt:roll:

oczywiście próbują mnie przekonać, żebym dawała gotowane rano, bo tak ma pies siostry. Tylko,ze ona jak wyjeżdża, to ja 3x dziennie gonię do psa. siostra wyjeżdża na urlop, jak moja mama przyjeżdża.

zdradziłam trochę sekretów rodzinnych:oops:;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Drogie Ciotki proszę o wysłanie dokładnego adresu @ do pani Zofii Mrzewinśkiej gdyz ten który jest na str [url]http://pies.onet.pl/13,3,42,zofia_mrzewinska,porady,ekspert.html[/url] nie jest dokładny..nie moge się poradzic ...na str jest napisane że list został wysłany do redakcji a w odpowiedzi na mój adres @ jest napisane że list nie może być dostarczony......ewentualnie do P.Andrzeja Kłosińskiego jeśli któraś z was drogie Ciotki ma..najlepiej bezpośredni adres...nie przez portale internetowe

Link to comment
Share on other sites

Ze strony coape:

[B]Andrzej Kłosiński[/B] - tel. 12 415 00 30, tel.kom. 0607 427 171,
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Behawiorysta Praktykujący COAPE

Do pani Zofii nistety kontakty tylko z bloga.
Nie wiem w jakiej kwestii potrzebna porada, ale jak coś może jeszcze napisac do Jacka Gałuszki.
[URL="http://wesolalapka.pl/index.php?option=com_myblog&blogger=Jacek+Ga%C5%82uszka&Itemid=100588"]http://wesolalapka.pl/index.php?option=com_myblog&blogger=Jacek+Ga%C5%82uszka&Itemid=100588[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[COLOR=#77933C][FONT=&quot]Gdy Nowy Rok cyfrę zmienia,
Wszyscy - wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności,
Życzymy Wam szczęścia, zdrowia, pomyślności i radości[/FONT][/COLOR][COLOR=#77933C]![/COLOR]


[IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRKZ70LxE8QlB4NpfJ8qB_fHtRlENheFWtbK67FdY_MTi4KQ5Vr[/IMG]
[COLOR=#77933C][/COLOR][COLOR=#77933C][FONT=&quot][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...