Jump to content
Dogomania

CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Carmen jak wejdziesz w "odpowiedz na temat" to wciśnij obrazek z drzewkiem, wtedy za chwilkę pojawi Ci się małe okienko, tam wklejasz ten adres z końcówką .jpg
Pisze tam

Please enter the URL of your image:

i tu wklejasz w drugiej linijce i powinno być dobrze :p

Link to comment
Share on other sites

Carmen, mnie Ra_dunia nauczyła wklejać zdjęcia - że najpierw trzeba przez jakiś portal do zdjęć - i dała mi namiary na Tiny Pic i tam jak sobie wrzucisz zdjęcie, to ustaw wielkość 640 x 480 i jak Ci załaduje zdjęcie to będziesz miał cztery linijki z kodami obok zdjęcia, to skopiuj ten pasek gdzie jest kod dla forów i w całości wklej tu na dogo i jak to zapiszesz to się będzie wyświetlało zdjęcie :) Mi działa :) A filmiki wklejam przez YouTube, ale tam trzeba długo czekać aż sobie "obrobi" ten film i dopiero potem (to czasem trwa nawet godzinę) jest taka zakładka do udostępniania filmu. Mnie z początku też diabli brali, ale teraz - przynajmniej ze zdjęciami - to idzie szybko. Jak zdjęcia są duże, to też chwile trwa, zanim się załaduje na TinyPic, więc jak robię psiakom w rozdzielczości VGA to się w kilka sekund ładują.

Link to comment
Share on other sites

Wyślę @ niech któraś z Ciotek się skontaktuje pod tym adresem [url][email protected][/url] i tak ps. szukam kolegi dla Cami wagowo do 15 tak jak ona jestem zdecydowany na jeszcze jedna adopcję tak od września mógłbym któregoś psiaka zabrać jeszcze rozglądam się za większym mieszkaniem by móc je godnie umieścić w nowym domciu hihi poszukajcie jakiegos fajnego psiaka ...byle był młodszy...tak około 1.5 roczny rasa nie jest najważniejsza

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witamy Was :D u nas wsio ok Cami jest cała i zdrowa..chętna do zabaw ze mna jak i z innymi ludziami i piesami..U nas pod blokiem w kasze nie da sobie dmuchać Paniusia jak nie wiem wieczorami gdy ktos przechodzi to musi obszczekać :P bo to jej podwórko i basta może Evelin znalazłaby dla nas jakiś wolny dzień i nas odwiedziła ew.my mozemy podjechać jeśli nie daleko. Carmen mimo tego że juz się przyzwyczaiła do huków.. karetek itp to jeszcze ten lęk jest ale to już zupełnie inny zwierzak :d co mnie bardzo cieszy

Link to comment
Share on other sites

Carmen1, widze, ze awatarek jest nawet Wasz wspolny z Carmenka :fadein: Musimy koniecznie Ciotke Evelin wyslac z jakims przysmakiem dla Carmen do Was w odwiedziny.

Super czujny psiak sie z niej zrobil, gdzie to strachajlo sie podzialo, sladu nie ma ( w domu, bo na zewnatrz moze zawsze ja cos przestraszyc) . Oczywiscie pieknie wyglada, blyszczace futerko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...