Jump to content
Dogomania

CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzwoniłem do tresera z podanych adresów ...poradził mi zachęcać Carmen smakołykami.... tyle że jest taki problem że jej tym nie przekonam gdyż ona ma to na co dzień ...póki co odstawiłem jej te frykasy..... w tej chwili wychodzi jak chce raz sama a innym razem muszę ją znosić....będziemy pracować nad tym.. oczywiście będę Was informować o zmianach

Link to comment
Share on other sites

Ze strachliwcami i wrażliwcami tak niestety jest, czasami tylko z powodu im znanego zachowuję się dziwnie. U nas w domu było dużo takich psiaków i prawie każdy fundował nam rózne niespodzianki, czasem ni z tego ni z owego nie chciały wracać do domu i trzeba było za nimi ganiać po ogrodzie lub wyprowadzać na smyczy, czasem załatwiały sie w domu mimo, że wcześniej nie było z tym problemu, czasem coś zniszczyły itp. Pepe jest u nas rok w domu i z nim się już wszystko unormowało, ale też były różne hece.
Trzymam kciuki za Was i za wytrwałość i cierpliwość, bo tego najwięcej potrzeba :-(

Link to comment
Share on other sites

Witamy ..u nas sytuacja się polepszyła...Cami wychodzi sama nie znoszę już jej..nie wiem co się u niej w tej główce porobiło ..ale jakoś damy radę ... Kochana jest :) choć czasami jest ciężko..ale byłem nastawiony na spory wkład pracy i wcale mnie to nie zniechęca ...

Link to comment
Share on other sites

Tez gratuluje wytrwałosci i uporu...Mimo ewidentnych trudności wszystko idzie powolutku do przodu.
Przecietny posiadacz psa juz dawno nie zawracałby sobie głowy Cami..smutne to,a jednocześnie-super,że sa ludzie którym
chce sie pracować z trudnym psem..
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądamy do Was i pozdrawiamy!
Idzie wiosna, może to faktycznie niezły pomysł żeby z Carmen iść na jakieś szkolenie PT. Pamiętam, że jak ja chodziłam kiedyś z Emi, to bardzo nas do siebie zbliżyło, lepiej ją poznałam, zrozumiałam, naprawdę nasze życie stało się przyjemniejsze, bo łatwiej mi było zrozumieć, czego oczekuje mój pies i jak się nie dać wkręcić w "psie numerki na piękne oczy" :).

Link to comment
Share on other sites

Pytałem ogólnie czy można ;p nie zamierzałem zamienić wody na mleko hihi wczoraj sie dowiedziałem że piesom nie można podawać mleka...ale jak Cami je lubi ...a co do niej to zachowanie ok jak narazie nie muszę jej wynosić z domciu sama to robi. Chetnie bawi się z innymi piesami tyle że żaden jej dogonić nie może jest tak szybka że winna się nazywać Blitze (w j.niemieckim znaczy Błyskawica/Piorun) i rośnie ładnie :) może Evelin zechce wpaść kiedy do nas ??

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Też się cieszę, że wszystko ok, żeby więcej ludzi miało tyle zaparcia...
Mniej szczęścia do ludzi ma suczka Kawa (też czarna i długowłosa, tylko mniejsza), która wraca do nas z adopcji (nabyła się aż dwa tygodnie), bo pojawił się taki sam jak u Carmen lęk przed wychodzeniem na spacery... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Super, ze u Was wszystko w porzadku. Moze teraz Carmenka przy pomocy Horuska wyjdzie calkiem na prosta i nauczy sie od niego jak sie pies powinien bawic i szalec. Beagle to potrafia.[/QUOTE]

Carmen radzi sobie tez i bez niego (mam na mysli Horuska) dziewczynka czasami nie daje mi odpoczac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...